
PharmDr. Pavel Horký, Ph.D.
Dobrý den,
Může jít o něco jednoduchého, třeba chybějící vitamíny (jako B12 nebo D), ale i o hlubší příčinu – hormonální nerovnováhu, štítnou žlázu, duševní vyčerpání, které si člověk často ani neuvědomí.
Základem je nechat si udělat krevní testy. Někdy stačí i malé změny ve stravě, doplňcích, spánku nebo denním režimu a člověk zase pocítí rozdíl. A pokud je za tím něco jiného, pak to výsledky krevních testů většinou odhalí.
S pozdravem
Pavel Horký
Odporúčané produkty
Vitamín B12 okamžitý účinok 120 tabliet
Odporúčané kategórie
Podobné otázky
Posilnenie imunity
Doplnky stravyVitamín CVitamín DVitamíny a minerályDobry den,
rad by som sa opytal, su nejake lieky na posilnenie imunity, ale nieco silnejsie, co by som si mohol kúpiť prosim vas?..co by ste mi odporucili?
Casto sa mi vracajú rozne choroby, kozne, aj som zahlieneny casto, unaveny, nohy ma bolia, neviem co to..aj som bol na preventivnej prehliadke, vsetko je v poriadku..vymenil som aj robotu,mal som ju fyzicky narocnu,nevyspaty som byval casto atak..
Tak som zvedavy,ci sa casom nedam do poriadku, ale nejaku posilu, keby ste mi mohli odporucit,aby som telu pomohol.
Dakujem vam velmi pekne
obličkové kamene a vyzivove doplnky
Doplnky stravyVitamín CVitamín DVitamíny a minerályZdravie a prevenciaDobrý deň chcem sa spýtať mám obličkový kameň 4mm skladá zo štavelanu oxalat a kalcium fosvalatu plus mam deficit vitamínu D je možne v takomto prípade užívať vitamín K2 plus vitamín D a kĺbovú výživu kde je použitý vitamín c 20mg max 40 mg bez toho aby sa mi nerobili obličkové kamene? a rad by som vedel môžem tiež pri obličkových kameňoch užívať čaje ako je vilcacora a cistus incanus od firmy herbex mam po covidoch problémy bolesti kĺbov a sem tam slabé búšenie srdca troska si chcem zdvihnúť imunitu a prečistiť telo ďakujem pekne
zobraziť odpoveďKombinacia liekov
AntibiotikáDoplnky stravyImunitaLiekové interakcieMagnesiumVitamín CVitamín DVitamíny a minerályZdravie a prevenciaRáno beriem prenesa peritol po jedle citalec o hodinu antibiotika znobact 500 na obed citalec 10 mozem hneď uzit bioprom premium a magnerot? Po obede vit c zinok vit.d
zobraziť odpoveďNajnovšie otázky
Užívanie liekov
BolesťUžívam lieky, controlog,eliqius,tagrisso,prestarium,nebilet,amlopin,aerius,pangrol,ursosan,colchicin a výživový doplnok Diamond yucca ,Q10, Condrosulf. Môžem užívať pri týchto liekoch aescin,tebokan a b kompex? Aké lieky môžem užívať pri bolesti chrbtice?
zobraziť odpoveďZadná nnadcha
Dýchacia sústavaZdravie a prevenciaDobrý deň, stále sa mi tvoria hlieny ráno vykašlaiavam žlté a potom len také husté sliny. Som 1 rok po odobratí časti ľavej jrčnej mandle aj operácie prepažky v nose. ORL lekár povedal že z jeho strany je všetko ok. Ďakujem za odpoveď.
zobraziť odpoveďProsba
Oči a ušiZdravie a prevenciaDobrý deň prajem! Chcem sa spýtať, jedného dňa som mal opuchnuté celé ucho s vnútra že som ani paličku tam nevedel dostať tak som navštívil obvodného lekára ten mňa poslal na ORL tam mňa hneď nezobrali objednali mňa o 2 týždne. Vôbec som na to ucho nepočul.Medzi tým som si dal predpísať otobacit tak akosi už počujem ale stále cítim ako keby som niečo v uchu mal pichnute. Bol som na Tom URL a tam povedali že mám uši čisté tak som išiel na audiometriu a tam mi zistili že mám to ucho slabšie proti poslednej kontrole čo som bol s práce
Tak mi nasadili tebokan neviem na čo to je dobré ale dávam si ich a že skúsia po využití či sa to nevráti do normálu a že keď nie tak pôjdem na magnetickú. V Tom uchu stále niečo cítim že tam niečo musím mať. Má to nejaký zmysel ten tobokan? Vadí mi to lebo sa bojím keď tam aj niečo mám aby sa to nezasunulo ešte ďalej a budem musieť absolvovať operáciu úplne zbytočne a iba kvôli tomu že sa to takto len ťahá. Výmenný lístok som mal 16.2 potom som išiel okolo 5.3 na ORL a teraz t ísť niekedy v apríli až keď využijem lieky
Je to normálny postup?. Ďakujem za vašu odpoveď.
Spýtajte sa lekárnika
Odborné rady a odpovede na vaše otázky, a to z pohodlia vášho domova.










