Veterina (477 produktov)

Zaistite lepší život aj pre svojich štvornohých miláčikov – tu nájdete všetko potrebné pre zdravie, pohodlie a správnu výživu vašich psov a mačiek. Pokiaľ sa chystáte na príchod nového chlpatého člena vašej domácnosti, nezabudnite zohnať všetko zo základnej výbavy.

Zobraziť viac

Zaistite lepší život aj pre svojich štvornohých miláčikov – tu nájdete všetko potrebné pre zdravie, pohodlie a správnu výživu vašich psov a mačiek. Pokiaľ sa chystáte na príchod nového chlpatého člena vašej domácnosti, nezabudnite zohnať všetko zo základnej výbavy.

Základné potreby pre psy:

Základné potreby pre mačky:

Ako sa zbaviť bĺch u psa alebo mačky?

Začnite prevenciou. Zaobstarajte zvieraťu antiparazitný obojok alebo pravidelne aplikujte pipetu. Prípravky zvoľte podľa hmotnosti maznáčika a pri aplikácii dbajte na priložené inštrukcie.

Pokiaľ sa zviera nápadne často škriabe, prevencia zlyhala a je čas zakročiť. Vyskúšajte sprej proti blchám alebo maznáčika rovno vykúpte v antiparazitnom šampóne a potom srsť poriadne vyčešte. Pretože sa blchy veľmi rýchlo rozmnožujú, pravdepodobne sa budú nachádzať aj u vás doma tam, kde sa zviera pohybuje, a to predovšetkým na textíliách. Na vyhubenie bĺch v domácnosti je dôležité vykonať generálne upratovanie, všetko povysávať, vyprať a použiť špeciálne antiparazitné prípravky na dezinfekciu prostredia. Blchy v prostredí dokážu vyhubiť aj niektoré antiparazitné spreje.

Ako chrániť psy a mačky pred kliešťami?

Keď sa pripravujete na výlet do prírody s repelentom, nezabudnite na svojich chlpáčov. Práve oni budú najbližšie vysokým trávam a kríkom, odkiaľ kliešte preliezajú na svoje „obete“. Najčastejšou ochranou pred týmto parazitom sú obojky, pipety alebo spreje. Pokiaľ na tele psa alebo mačky kliešťa nájdete, použite špeciálne klieštiky na jeho odstránenie.

Ako správne zatočiť s kliešťami? Prečítajte si článok: Ako vybrať kliešťa a ďalšie časté otázky.

Ako podporiť zdravie svojich maznáčikov?

Či už pre svoje zviera chcete lesklú srsť, zdravé kĺby alebo mu potrebujete pomôcť v stresových situáciách, využite veterinárne výživové doplnky. V tejto kategórii nájdete aj prípravky na podporu imunity, výživové doplnky na lepšie zažívanie a vylučovanie a tiež na ich zdravý vývoj.

Pri výbere potravinového výživové doplnku pre zvieratá sa pozerajte predovšetkým na vek psa, formu doplnku a na to, či má zviera nejakú alergiu. Ešte predtým, než sa pustíte do nákupu výživových doplnkov, je lepšie sa poradiť s veterinárom.

Maškrty pre dobrých psíkov a mačičky

Niekedy nestačí len uznať, že je to „dobrý psík“, chce to nejakú lepšiu odmenu. Maškrty pre psy sú výborné na výcvik a odmeňovanie dobrého správania. Drobné maškrty zvoľte na tréning povelov a na prechádzky, väčšie lahôdky (napr. veľké kosti alebo žuvacie tyčinky na dentálnu hygienu) zase pomôžu psíka na chvíľu zamestnať. Dbajte však na odporúčané dávkovanie každej maškrty.

Každý chovateľ mačiek vám zase potvrdí, že majú svoju hlavu, takže s ich výcvikom pravdepodobne veľmi úspešní nebudete – ani so zásobou maškŕt pre mačky. Sú to však maškrtné stvorenia a rady si pochutnajú, len to neprežeňte. Skúste mačičke zaobstarať interaktívne hračky, z ktorých musí maškrty získať hrou. Ľahko si tak bude trénovať prirodzené schopnosti a navyše sa skvele zabaví.

Zákazníci si obľúbili značky Brit Care, Animonda a Beaphar. V prípade, že ste si nevybrali tu žiadny výrobok, skúste sa pozrieť aj na kategórie Antiparazitiká, Veterinárne výživové doplnky, Veterinárna kozmetika, Krmivo a Potreby pre mačky. Najlepšie hodnoteným výrobkom je AvePharma Arpalit NEO Sprej antiparazitárny produkt pre psy a drobné cicavce 150 ml.

Product image

Caniverm Perorálna pasta 10 ml

Môžete mať už dnes11,90 €

Hyalutidin DC 2 x 125 ml

Môžete mať už dnes48,30 €
Product image

Caniverm forte 6 tabliet

Môžete mať už dnes7,80 €
Banner

Hyalutidin DC 125 ml

Môžete mať už dnes25,40 €

Beaphar ANTIP. Obojok S.O.S 65 cm

Môžete mať už dnes
6,40 €
Product image

Canvit Chondro pre psov 100 tabliet

Môžete mať už dnes6,10 €
Product image

Drontal pre mačky tablety 2 tabliet

Môžete mať už dnes7,60 €
Product image

Dehinel Plus flavour tablety 2 tabliet

Môžete mať už dnes2,29 €
Product image

Alavis SANICELL 60 kapsúl

Môžete mať už dnes26,90 €
Product image

Alaptid Bioveta Veterinárna masť 20 g

Môžete mať už dnes11,90 €
Veterina - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Veterina ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Veterina na 94 %
Recenzia produktu: Pet Farm Family Bio Kravina pre psov 400 g
5 / 2x
psíkovi chutí
Recenzia produktu: Protect Postrek proti ploštici posteľnej a blche 500 ml
5 / 8x
ako vzdy, velka spokojnosť
Recenzia produktu: Dehinel Plus flavour tablety 2 tabliet
5 / 7x
Ok
Recenzia produktu: Benemedo Medivet Šampón 100 ml
5 / 2x
pomaha, zlepsiuje pokozku psa aj srst, lieci problemove miesta.
Recenzia produktu: Brit Care Dog Salmon oil 500 ml
5 / 3x
Pro psy na hezkou srst - pomáhá.
Recenzia produktu: Vet´s best Clean Ear Finger Pads Čistiaca utierka - náprstok na uši pre psy 50 ks
5 / 1x
Super produkt.
Recenzia produktu: Douxo S3 Pyo čistiace tampóny pre psy a mačky 30 ks
5 / 3x
Môjmu psíkovi to pomohlo, odporúčam.
Recenzia produktu: Vetramil masť 10 g
5 / 1x
Psík má atopickú dermatitídu. Veľmi sa škriabe a olizuje si packy. Na ranu to bolo veľmi dobré, rýchlo sa zahojila. Na olizované packy to fungovalo 2 dni a potom si ich začala zasa nekontrolovateľne olizovať.
Recenzia produktu: Topvet Beta-glucan sirup 200 ml
5 / 1x
sirup chutná, výhodné větší balení, účinnost zatím nelze posoudit- krátká doba podávání
Recenzia produktu: Brit Care Premium by Nature Adult S 3 kg
5 / 1x
Najlepšie granule pre môjho psa.
Hore

Pozrite sa na produkty z kategórie Veterina zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Veterina sme pre vás tiež poskladali od najkvalitnejších produktov. Kategóriu Veterina sme pre vás zoradili od najpredávanejších produktov.