Erotické hračky pre páry

(7 produktov)

Dohodnúť sa s partnerom na výbere párovej erotickej hračky môže byť niekedy fuška. Ale stojí to za to. V konečnom dôsledku je to skvelá investícia do vášho sexuálneho zdravia a kondície. Navyše partnerský sex nie je len konkrétny akt. Kľúčová je …

 Zobraziť viac

Dohodnúť sa s partnerom na výbere párovej erotickej hračky môže byť niekedy fuška. Ale stojí to za to. V konečnom dôsledku je to skvelá investícia do vášho sexuálneho zdravia a kondície. Navyše partnerský sex nie je len konkrétny akt. Kľúčová je samozrejme predohra. Tieto erotické pomôcky vám môžu pomôcť preskúmať rôzne erotogénne zóny a posunúť váš milostný život na ďalší level.

Zhodli ste sa, že do toho idete? Super! Ďalším krokom je výber samotnej hračky, ktorú si chcete do spálne priniesť. Tak ktorá to bude?

Najobľúbenejšie erotické pomôcky pre páry

Pokiaľ ste si nezvolili tu žiadny výrobok, pozrite sa aj na kategórie Sexy dobroty, sviečky a ďalšie a Čistenie a príslušenstvo. Užívatelia si najviac obľúbili značky Natava, Durex a We-vibe. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Durex Krúžok rozkoše Pleasure Ring.

Product image

Durex Krúžok rozkoše Pleasure Ring

Durex Krúžok rozkoše, pre dlhšie trvanie erekcie. Špeciálne navrhnutý pre maximálnu predĺženie erekcie. Pomáha zintenzívniť potešenie pre oboch. Výnimočne elastický a mäkký.

Môžete mať v pondelok 12. 6.5,90 €
Product image

Pretty Love Vibračné vajíčko Abner

Abner je nová hračka s najnovšou technológiou na zvýšenie potešenia pre páry. Stačí stiahnuť aplikáciu a jednoducho a rýchlo sa pripojiť pomocou bluetooth.

Môžete mať v pondelok 12. 6.33,95 €

Natava Masážna sviečka - Kvetinová zahrada 60 g

Natava masážna sviečka s príjemnou kvetinovou vôňou slúži na masáž celého tela.

Môžete mať v pondelok 12. 6.14,89 €

Natava Masážna sviečka - Sila ovocia 60 g

Natava masážna sviečka s jemnou vôňou slúži na masáž celého tela.

Môžete mať v pondelok 12. 6.13,58 €
Product image

YesforLov Okúzľujúca masážna sviečka 120 g

Žijúci plameň. Oheň Vás očarí a vzruší. Táto unikátna masážna sviečka od francúzskej milenecké kozmetiky YESforLOV je navrhnutá špeciálne tak, že sa topí pri veľmi nízkych teplotách, takže olej je teplý, ale nie horúci.

Môžete mať v pondelok 12. 6.29,90 €
Product image

Shunga Kúpeľ Love Bath Dragon Fruit 650 g

Zmyselný zážitok vo vani inšpirovaný starovekým Japonskom a jeho kultúrou. Ideálny produkt pre relaxačné účinky, zanechá vôňu v miestnosti. Zanecháva pokožku jemnú.

Môžete mať v piatok 16. 6.15,95 €
Product image

We-vibe Vibrátor a kroužek - Date Night Set 2 ks

Exkluzívna darčeková sada obsahuje vibrátor Nova 2 a vibračný krúžok Pivot pre vzrušujúcu predohru aj dlhé milostné hrátky.

Môžete mať v stredu 21. 6.203,49 €

Pozrite sa na produkty z kategórie Pre páry zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Pre páry sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Pre páry zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.