Bielenie zubov a krása (18 produktov)

Túžite po krásnych bielych zuboch a oslnivom úsmeve? Existuje veľa možností pre bielenie zubov, vďaka ktorým nemusíte do stomatologickej ordinácie a krásneho bieleho chrupu dosiahnete počas niekoľkých dní v pohodlí domova.

Z akých produktov môžem vyberať pre domáce bielenie zubov?

Prípravkov a produktov na domáce bielenie zubov je celá rada, zubnými pastami a púdrami počnúc, profesionálnymi bieliacimi systémami končiac. Prípravok vyberajte podľa úrovne zafarbenia zubov - tu môžete vyberať z bieliacich zubných pást, púdrov, bieliacich pier alebo profesionálnych bieliacich systémov.

 Zobraziť viac

Túžite po krásnych bielych zuboch a oslnivom úsmeve? Existuje veľa možností pre bielenie zubov, vďaka ktorým nemusíte do stomatologickej ordinácie a krásneho bieleho chrupu dosiahnete počas niekoľkých dní v pohodlí domova.

Z akých produktov môžem vyberať pre domáce bielenie zubov?

Prípravkov a produktov na domáce bielenie zubov je celá rada, zubnými pastami a púdrami počnúc, profesionálnymi bieliacimi systémami končiac. Prípravok vyberajte podľa úrovne zafarbenia zubov - tu môžete vyberať z bieliacich zubných pást, púdrov, bieliacich pier alebo profesionálnych bieliacich systémov.

Aký je rozdiel medzi jednotlivými druhmi bielenia zubov?

Na výber máte zo štyroch metód, vyberať by ste mali podľa stupňa zafarbenia zubov a výber metódy pre domáce bielenie konzultujte so svojím zubným lekárom, ktorý pozná stav vášho chrupu a rozozná, či ide o vonkajšie či vnútorné zafarbenie zubov. Vďaka tomu stanovuje metódu bielenia.

Vonkajšie zafarbenie - spôsobené predovšetkým konzumáciou "farebných" potravín, fajčením, pitím kávy, červeného vína a pod. Tu spoľahlivo fungujú bieliace zubné pasty, púdre alebo bieliace perá. Vyskúšať môžete tiež dentálne žuvačky.

Vnútorné zafarbenie - môže byť dané buď geneticky alebo sa môže meniť s nutnosťou užívania niektorých liekov (tetracyklínových antibiotík). Tu by ste mali konzultovať so svojím zubným lekárom, ktorý vám poradí vhodný bieliaci gél.

  • Bieliace zubné pasty - dnešné bieliace zubné pasty je vhodné používať i dlhodobo, pretože nežiaduce abrazívne častice, ktoré obrusujú zubnú sklovinu, sú nahradené prírodnými účinnými enzýmami
  • Bieliace púdre - často obsahujú abrazívne častice, neodporúčajú sa teda používať dlhodobo. V niektorých sú tieto častice nahradené morskou soľou
  • Bieliace perá - sú vhodné hlavne k dobielovaniu, kedy sa účinné látky nanášajú priamo na povrch zubov
  • Bieliace systémy a zubné gély - domáce bielenie zubov na profesionálnej úrovni. Gél pôsobí na zuby tak, že odfarbuje pigmenty usadené v zubnej sklovine

Je domáce bielenie zubov bezpečné?

Nemusíte sa obávať. Moderné domáce bielenie je bezpečné a nepoškodzuje zubnú sklovinu. Avšak pozor, pri dlhodobom používaní bieliacich prostriedkov môže dochádzať k zvýšenej citlivosti zubov a ďasien.

Mnohonásobne efektívnejšieho čistenia zubov dosiahnete tiež používaním elektrickej zubnej kefky, ktorá vám zaistí dokonalú ústnu hygienu.

Kedy a pre koho sa bielenie zubov nehodí?

Zuby nebielte v prípade ich poškodenia alebo ak trpíte zápalom ďasien. Neodporúča sa ani tehotným a dojčiacim ženám a mladistvým.

Dosiahnem pri domácom bielení snehovo bieleho chrupu?

Ako pri domácom, tak pri ordinačnom bielení záleží predovšetkým na genetickom sfarbení skloviny. Vo väčšine prípadov môžete očakávať zosvetlenie o 2 - 3 odtiene. Presný výsledok vám vopred nikto nezaručí. Čím máte zuby od prírody belšie, tým lepší efekt dosiahnete.

Ktoré potraviny farbia zuby?

Keď už sa rozhodnete pre bielenie zubov a chcete docieliť krajšieho úsmevu, mali by ste sa vyvarovať konzumácii tzv. farebných potravín, ktoré spôsobujú zožltnutie. Medzi také potraviny patria hlavne citrusy, čokoláda, cukrovinky, kečup, červená repa, mrkva, maliny, rajská omáčka apod. Z nápojov je to notoricky známa káva, červené víno a sladené nápoje. Veľký vplyv má na žltnutie zubov aj fajčenie.

Zákazníci si obľúbili rady hello coco, Biomed a Blend-a-med. V prípade, že ste si nevybrali tu žiadny tovar, pozrite sa aj na kategórie Bieliace perá, Bieliace pudry, Bieliace sady a Čierne uhlie na zuby.

Allnature Jedlá sóda 5000 g

Môžete mať už zajtra10,90 €
Product image

Biela Perla Systém na bielenie zubov

Môžete mať už zajtra18,19 €

hello coco PAP+ LED Sada na bielenie zubov

Môžete mať už zajtra46,90 €
Darček: Hello Coco Aktívne uhlie na bielenie zubov Original 60g ako darček.

Blend-a-med 3DWhite Whitening therapy Deep Clean Zubná pasta 75 ml

Môžete mať už zajtra3,96 €2,88 €
Akcia: Cashback až 40 €!
Dátum expirácie: 30. 11. 2023
Bielenie zubov a krása - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Bielenie zubov a krása ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Bielenie zubov a krása na 92 %
Recenzia produktu: hello coco Súprava na bielenie zubov (PAP+ Pro Teeth Whitening LED Kit)
5 / 2x
Jsem spokojená . Pero vydrží cca šest použití , výrazný rozdíl ve vybělení je vidět po pěti použitích .
Recenzia produktu: Himalaya Bieliaca bylinná zubná pasta Sparkly White Herbal Toothpaste 75 ml
5 / 24x
Zatiaľ je to len týždeň.
Recenzia produktu: White Glo Bieliaci set pasta na deň a noc 185 g
5 / 22x
Skvělé
Recenzia produktu: Panakeia Zubný prášok - Čjerny djabel 60 ml
5 / 1x
Zubný prášok čjerny djabel kupujem pre svojho dospievajúceho syna, ktorý bol nespokojný so svojim zažltnutým chrupom. Konečne je spokojný so svojim ziarivo bielym úsmevom.
Recenzia produktu: Biela Perla Bieliaca zubná pasta Intenzívne bielenie zubov 75 ml
5 / 2x
Super
Recenzia produktu: Blend-a-med Complete 7 + White zubná pasta 100 ml
5 / 1x
10
Recenzia produktu: Rio USB TEETH WHITENING Cestovná lampa na bielenie zubov
5 / 2x
Bělení zubů je rychlé a účinné Doporučuji
Recenzia produktu: Biorepair PLUS PRO WHITE Zubná pasta 75 ml
5 / 1x
rýchle dodanie , spokojnosť s pastou
Recenzia produktu: Curaprox Black is White Zubná pasta 90 ml
5 / 2x
Super rýchle doručenie.
Recenzia produktu: Biela Perla Kurkuma + Q10 Zubná pasta 75 ml
5 / 2x
Super pasta, objednám znova

Produkty z kategórie Bielenie zubov a krása sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Bielenie zubov a krása sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Bielenie zubov a krása zoradené od najkvalitnejších kúskov.