Elmex

(31 produktov)

Produkty švajčiarskej značky Elmex siahajú svojou tradíciou až do roku 1963 a už vtedy sa spoločnosť zaviazala, že bude prispievať k systematickému vzdelávaniu spotrebiteľov v oblasti dentálnej hygieny. Elmex sa snaží o progresívny vývoj …

 Zobraziť viac

Produkty švajčiarskej značky Elmex siahajú svojou tradíciou až do roku 1963 a už vtedy sa spoločnosť zaviazala, že bude prispievať k systematickému vzdelávaniu spotrebiteľov v oblasti dentálnej hygieny. Elmex sa snaží o progresívny vývoj prostriedkov na čistenie zubov a úzko spolupracuje so zubnými vedcami.

Všetky produkty značky Elmex využívajú aminofluoridy, ktorých dlhodobá aplikácia na povrch zubov v dostatočnom množstve podporuje remineralizáciu zubnej skloviny a chráni zuby pred zubným kazom. Prítomnosť aminofluoridov vedie k zvýšenej absorpcii fluoridu a tým k vyššej odolnosti zubov voči kyselinám.

Elmex SENSITIVE WHITENING ZUBNÁ PASTA 75 ml

Bieliaca zubná pasta pre citlivé zuby. Špeciálne zloženie jemne odstraňuje škvrny a obnovuje prirodzenú belosť zubov, aminfluorid podporuje vznik ochrannej vrstvy, ktorá chráni pred bolestivými podnetmi a kazmi v oblasti zubných krčkov.

Môžete mať už zajtra

Elmex Zubná pasta Anti Caries 75 ml

Účinná ochrana pred zubným kazom pre silné a zdravé zuby. Elmex chráni a mineralizuje zuby vysoko účinnou látkou - aminfluoridom. Rýchlo sa rozptyľuje na zubnom povrchu, podporuje prenikanie minerálov do zubnej skloviny a tým zabezpečuje väčšiu odolnosť pred vznikom zubného kazu.

Môžete mať už zajtra
Product image

Elmex Sensitive zubná pasta 100 ml

Zubná pasta elmex SENSITIVE PLUS bola vyvinutá špeciálne pre starostlivosť, ale najmä pre ochranu obnažených zubných krčkov. Obsahuje vysoko účinný aminfluorid, ktorý na zubovine (dentínu) vytvára ochrannú vrstvu, umožňujúcu zastaviť bolestivé podnety. Tento účinok je podporený špeciálnymi abrazívami.

Môžete mať už zajtra
Product image

Elmex Sensitive zubná pasta 75 ml

Zubná pasta elmex Sensitive bola vyvinutá špeciálne pre starostlivosť, ale najmä pre ochranu obnažených zubných krčkov. Obsahuje vysoko účinný aminfluorid, ktorý na zubovine (dentíne) vytvára ochrannú vrstvu, umožňujúcu zastaviť bolestivé podnety. Tento účinok je podporený špeciálnymi abrazívami.

Môžete mať už zajtra
Product image

Elmex CARIES PROTECTION Zubná kefka JUNIOR 6-12 rokov

Pre deti od 6 do 12 rokov. Čistenie zubov vo fáze ich výmeny uľahčuje elmex Junior zubná kefka so špeciálnymi X-vláknami, určenými na odstraňovanie bakteriálneho povlaku v medzizubných priestoroch.

Môžete mať už zajtra
Product image

Elmex Sensitive Profesional Repair & Prevent 75 ml

Zubná pasta určená na okamžitú a dlhotrvajúcu úľavu pri bolesti citlivých zubov.

Môžete mať už zajtra
Product image

Elmex Ústna voda SENSITIVE PLUS 400 ml

Ústna voda elmex SENSITIVE PLUS obsahuje vysoko účinný aminfluorid. Na obnažených zubných krčkoch vytvára z ochranného polyméru a aminfluoridu dvojitý ochranný film. Uzatvára otvorené dentínové tubuly, a tým pomáha zamedziť nepríjemným vnemom.

Môžete mať už zajtra
Product image

Elmex JUNIOR SYSTÉM Zubná kefka + Zubná pasta 75 ml + Ústna voda 400 ml

Elmex junior system set je vhodný pre deti od 6 do 12 rokov. Pomáha chrániť pred zubným kazom a podporuje remineralizáciu zubnej skloviny. Set obsahuje Elmex Junior zubnú kefku, Elmex Junior zubnú pastu a Elmex Junior ústnu vodu.

Môžete mať už zajtra
Product image

Elmex Dentálna niť voskovaná 50 m

Zubná niť elmex® je ideálny doplnok každodenného čistenia zubov so zubnou pastou elmex® Ochrana pred zubným kazom. Odporúča sa na dôkladné odstránenie bakteriálneho povlaku z medzizubných priestorov a okrajov ďasien. Voskovaná zubná niť elmex® umožňuje ľahkú manipuláciu vo veľmi úzkych medzizubných priestoroch. Ideálna pre prvoužívateľov.

Môžete mať už zajtra
Product image

Elmex JUNIOR Zubná pasta, 75 ml

Zubná pasta bola špeciálne vyvinutá na základe špecifických požiadaviek dentálnej hygieny počas procesu výmeny chrupu. Jej mierna chuť je motiváciou pre deti od 6 do 12 rokov na pravidelnú dentálnu hygienu.

Môžete mať už zajtra
Product image

Elmex Caries protection Systém proti zubnému kazu - Zubná kefka + Zubná pasta 75 ml + Ústna voda 400 ml

Set sa skladá z ústnej vody, zubnej pasty a zubnej kefky elmex Caries Protection. Set poskytuje komplexnú ochranu zubov a ústnej dutiny, najmä pred zubným kazom. Špeciálne zloženie podporuje remineralizáciu zubnej skloviny. Určený na každodenné používanie.

Môžete mať už zajtra

Elmex Gelée Dentálny gél 25 g

Vysoko koncentrovaný zubný gél pre intenzívnu prevenciu zubného kazu. Udržateľne fluorizuje, remineralizuje a posilňuje zubnú sklovinu.

Môžete mať už zajtra
Product image

Elmex Dental enamel protection zubná pasta professional 75 ml

Zubná pasta určená pre ochranu pred stratou zubnej skloviny. Počas čistenia zubov sa vysokoúčinné aktívne zložky zabudovávajú do povrchu zubov. S ChitoActive™ technológiou s obsahom chitosanu, chloridu cínatého a aminfluoridu spevňuje zubnú sklovinu.

Môžete mať už zajtra
Product image

Elmex Sensitive Zubná pasta professional 75 ml

Zubná pasta pre okamžitú a dlhotrvajúcu úľavu od bolesti citlivých zubov s výnimočnou a patentovo chránenou technológiou PRO-ARGIN®, ktorú odborníci používajú, aby svojim pacientom uľavili od bolesti. Klinicky overené.

Môžete mať už zajtra
Product image

Elmex Sensitive plus systém na citlivé zubné krčky zubná kefka + zubná pasta 75 ml + ústna voda

Balenie obsahuje: elmex® SENSITIVE PLUS s aminfluoridom zubnú pastu, elmex® SENSITIVE PLUS s aminfluoridom ústnu vodu, elmex® SENSITIVE PLUS EXTRA SOFT zubnú kefku. Určený na každodenné používanie. Účinné riešenie na citlivé zuby a odhalené zubné krčky.

Môžete mať už zajtra
Product image

Elmex CARIES PROTECTION Ústna voda 400 ml

Ústna voda elmex poskytuje účinnú ochranu pred zubným kazom, ak sa používa každý deň po čistení zubov. Aminfluorid obsiahnutý v ústnej vode posilňuje zubnú sklovinu a chráni ju pred útokmi kyselín (zubným kazom), a to najmä na tých miestach, ktoré sú zubnou kefkou ťažko dosiahnuteľná.

Môžete mať už zajtra
Product image

Elmex Zubná kefka detská výučbová 0-3 rokov

Výučbová zubná kefka s mäkkými zaoblenými vláknami pre deti od 0-3 rokov. Slúži na hygienu detskej dutiny ústnej. Malá hlava kefky je vhodná najmä pre veľmi malé detské zúbky. Mäkké zaoblené vlákna čistia zuby dôkladne, ale jemne, a zároveň chránia ďasná.

Môžete mať už zajtra
Product image

Elmex JUNIOR ÚSTNA VODA 400 ml

ELMEX JUNIOR ústna voda je určená pre deti od 6 do 12 rokov. Optimálne dopĺňa každodennú ústnu hygienu zubov a ústnej dutiny. Poskytuje zvýšenú ochranu zubov v období výmeny chrupu a zvýšenú ochranu pacientov s vysokým rizikom vzniku zubného kazu počas ortodontickej liečby.

Môžete mať už zajtra
Product image

Elmex INTERDENTAL Medzizubné kefky č.6 oranžová 4 ks

Medzizubná kefka s trojuholníkovým prierezom a ergonomickou rukoväťou vo veľkosti 6. Trojuholníkový profil medzizubnej kefky elmex bol navrhnutý tak, aby zodpovedal prirodzenému trojuholníkovému tvaru medzizubných priestorov a dopomohol tak k optimálnemu výsledku čistenia.

Môžete mať už zajtra
Product image

Elmex Sensitive zubná pasta Profes.White 75 ml

Liečivá zubná pasta pre dlhotrvajúcu úľavu od bolesti pri citlivých zuboch, ktorá pomáha obnoviť prirodzenú belosť zubov. Šetrná receptúra jemne odstraňuje škvrny na zuboch a pomáha tak obnoviť ich prirodzenú belosť.

Môžete mať už zajtra
Product image

Elmex Zubná pasta Bezmentolová 75 ml

Pacienti užívajúci homeopatiká by sa mali vyhnúť chladivým substanciám, ako je napríklad mentol. V spolupráci s homeopatmi elmex výskum vyvinul pre nich elmex zubnú pastu bez mentolu.

Môžete mať už zajtra
Product image

Elmex Zubná pasta Sensitive duopack 2 x 75 ml

Elmex zubná pasta pre citlivé zuby

Môžete mať v pondelok 5. 6.
Product image

Elmex Sensitive sada v cestovnej taštičke

Set obsahuje: elmex SENSITIVE PLUS s aminfluoridom zubná pasta 75 ml , elmex SENSITIVE PLUS EXTRA SOFT zubná kefka, cestovné balenie zubnej pasty ELMEX SENSITIVE PROFESSIONAL 20ml a praktickú taštičku.

Môžete mať v pondelok 5. 6.
Product image

Elmex Sensitive sada ústnej hygieny zubná pasta 75 ml + ústna voda 400 ml

Set obsahuje Elmex Sensitive zubnú pastu 75 ml a Elmex Sensitive ústnu vodu 400 ml. Elmex Sensitive bol špeciálne vyvinutý na liečbu odhalených zubných kŕčkov.

Môžete mať v piatok 2. 6.
Product image

Elmex SENSITIVE ZUBNÁ PASTA DUOPACK 2x75 ml + sensitive ústna voda 100 ml 1x1 set

Elmex sensitive zubná pasta 2x75 ml + darček*.

Môžete mať v pondelok 5. 6.
Product image

Elmex Detská zubná kefka 3-6 rokov

Aby ste podporili prvé pokusy o samostatné čistenie, dajte dieťaťu zubnú kefku, ktorá bude zodpovedať jeho motorickým schopnostiam. Tou najlepšou voľbou je špeciálna zubná kefka pre deti s ľahko uchopiteľnou a protišmykovou rukoväťou, malou čistiacou hlavou a mäkkými vláknami.

Môžete mať v piatok 2. 6.
Product image

Elmex Sensitive Zubná kefka Extra Soft

Zubná kefka elmex SENSITIVE EXTRA SOFT čistí vďaka svojim hodvábne mäkkým vláknam obzvlášť jemne a pritom dôkladne. Jej prekrížené zelené vlákna napomáhajú čisteniu vďaka schopnosti prenikať hlboko do medzizubných priestorov.

Môžete mať v piatok 2. 6.
Product image

Elmex INTERDENTAL Medzizubné kefky č.8 biela 4 ks

Medzizubná kefka s trojuholníkovým prierezom a ergonomickou rukoväťou vo veľkosti 8. Trojuholníkový profil medzizubnej kefky elmex bol navrhnutý tak, aby zodpovedal prirodzenému trojuholníkovému tvaru medzizubných priestorov a dopomohol tak k optimálnemu výsledku čistenia.

Môžete mať v pondelok 5. 6.
Product image

Elmex INTERDENTAL Medzizubné kefky č.5 zelená 4 ks

Medzizubná kefka s trojuholníkovým prierezom a ergonomickou rukoväťou vo veľkosti 5. Trojuholníkový profil medzizubnej kefky elmex bol navrhnutý tak, aby zodpovedal prirodzenému trojuholníkovému tvaru medzizubných priestorov a dopomohol tak k optimálnemu výsledku čistenia.

Môžete mať v pondelok 5. 6.
Product image

Elmex INTERDENTAL Medzizubné kefky MIX - 2,4,5,6mm 4 ks

Medzizubné kefky elmex boli vyvinuté výskumom elmex so snahou optimalizovať výsledky čistenia v medzizubných priestoroch. Trojuholníkový profil medzizubnej kefky elmex bol navrhnutý tak, aby zodpovedal prirodzenému trojuholníkovému tvaru medzizubných priestorov a dopomohol tak k optimálnemu výsledku čistenia.

Môžete mať v pondelok 5. 6.
Product image

Elmex Intensive Cleaning Zubná pasta 50 ml

Špeciálna zubná pasta elmex INTENSIVE CLEANING pre hladké a prirodzene biele zuby bola vyvinutá preto, aby viditeľne predĺžila účinok profesionálneho čistenia zubov.

Môžete mať v piatok 2. 6.