Pilulka.sk - Zdravie s presnosťou
Nakupujte zdravie výhodnejšie
Neplaťte za dopravu
10 % zľava na lieky, 20 % zľava na doplnky stravy Daily a ďalšie výhodné ceny
50% zľava na DNA test v hodnote 480€
Priemerný člen ušetrí až 380 € ročne.
17,99 €
14,39 € s
Organic Ashwagandha KSM-66 60 kapslí
0,30 € / 1 dennú dávku
10,79 €
Mouth Tapes - pásky na ústa proti chrapaniu, čierna 30 ks
0,36 € / 1 ks
25,89 €
22,01 € s akciou: Zľava 15 %
Pokojný spánok 60 kapsúl
0,86 € / 1 dennú dávku
12 €
9,60 € s
Calming Magnesium Bisglycinate + B6 90 kapsúl
0,40 € / 1 dennú dávku
36,18 €
28,94 € s
Calming Magnesium Bisglycinate + B6 180 kapslí
0,60 € / 1 dennú dávku
19,19 €
2+1 ZADARMO
Stelatopia+ Upokojujúci a obnovujúci krém BIO 150 ml
1,28 € / 10 ml
26,49 €
2+1 ZADARMO
Stelatopia+ Upokojujúci a obnovujúci krém BIO 300 ml
0,88 € / 10 ml
20,79 €
18,71 € s
Zľava 30 % nad 2ks
XeraCalm Relipidačný balzam 200 ml
1,04 € / 10 ml
7,29 €
REPAR V+ Hydratačný krém 48h pre atopickú pokožku 250 ml
0,29 € / 10 ml
62,59 €
46,94 € s akciou: Zľava 25 %
Watch Pixel 2 Rose Gold Smart hodinky
11,10 €13,19 €
-15 %
VEROVAL prevencia žalúdočných ochorení domáci test
13,49 €
TribuMaca + Piperine 90 kapsúl
0,45 € / 1 dennú dávku
33,69 €
Organic Vegan Protein Cinnamon and Vanilla 500 g
0,67 € / 10 g
5,19 €
4,15 € s akciou: Zľava 20 %
Super gulička škorice/jablko 280 g
0,19 € / 10 g
22,49 €
19,12 € s akciou: Zľava 15 %
Velvet Crema zrnková káva 1 kg
22,49 € / 1 kg
12,59 €
Veľké exotické ovocie – Ázijská jazda chrumkavým ovocím 160 g
0,79 € / 10 g
4,49 €
Probio kaša Kokos s belgickou čokoládo XXL 5 x 60 g
0,15 € / 10 g
8,49 €
lízanka proti stresu s príchuťou guava jablka 12 ks
0,71 € / 1 ks
8,19 €
Ľadová levandula - sirup z pravých byliniek 500 ml
0,16 € / 10 ml
36,18 €
28,94 € s
Calming Magnesium Bisglycinate + B6 180 kapslí
0,60 € / 1 dennú dávku
31,65 €
25,32 € s
Šetrný vitamín C + vápnik 180 kapsúl
0,18 € / 1 dennú dávku
20,33 €
16,26 € s
Synergistic D3 + K2 + K1 90 kapslí
0,23 € / 1 dennú dávku
20,19 €
16,15 € s
pH-Resistant Boulardii Probiotic 60 kapsúl
0,34 € / 1 dennú dávku
17,99 €
14,39 € s
Organic Ashwagandha KSM-66 60 kapslí
0,30 € / 1 dennú dávku
13,54 €
10,83 € s
Bioactive 8-in-1 B Complex 90 kapsúl
0,15 € / 1 dennú dávku
27,12 €
21,70 € s
Uplifting Magnesium Malate + B6 180 kapsúl
0,45 € / 1 dennú dávku
13,54 €
10,83 € s
Gentle Iron + C (železo) 90 kapslí
0,15 € / 1 dennú dávku
16 €
12,80 € s
Pure Lion’s Mane (Koralovec ježovitý) 90 kapsúl
0,18 € / 1 dennú dávku
11 €
8,80 € s
Tribulus High Dose (Kotvičník zemný) 90 kapsúl
0,12 € / 1 dennú dávku





















