Možnosti platby

Na Pilulka.sk si môžete vybrať rôzne druhy platby.

Odporúčané spôsoby platby

Online platba kartou - PayU

Platby PayU sú chránené najvyššou bezpečnostnou normou. Prenos dát je šifrovaný, a teda maximálne bezpečný. V súčasnosti spoločnosť PayU prijíma kreditné / debetné karty Visa, Visa Electron, Maestro, Mastercard v ľubovoľnej mene. Viac informácií o PayU.

Rýchlo a jednoducho
Zabezpečené transakcie

Rýchla platba - Slovenská sporiteľňa a.s.

Transakcie pomocou služby SporoPay sú chránené najvyššou bezpečnostnou normou. Prenos informácií je šifrovaný, a teda úplne bezpečný. Platba prebieha v známom prostredí internetbankingu George, kde sa prihlásite Vašimi prihlasovacími údajmi a následne potvrdíte už predvyplnenú platbu sms kódom. Službu SporoPay pre Pilulka.sk zabezpečuje platobná brána PayU. Viac informácií o SporoPay.

Rýchlo a jednoducho
Zabezpečené transakcie

Rýchla platba - Tatra banka a.s.

Transakcie pomocou služby TatraPay sú chránené najvyššou bezpečnostnou normou. Prenos informácií je šifrovaný, a teda úplne bezpečný. Platba prebieha v známom prostredí internetbankingu Tatra banky, kde sa prihlásite Vašimi prihlasovacími údajmi a následne potvrdíte už predvyplnenú platbu sms kódom alebo čítačkou. Službu TatraPay pre Pilulka.sk zabezpečuje platobná brána PayU. Viac informácií o TatraPay.

Rýchlo a jednoducho
Zabezpečené transakcie

Rýchla platba - VÚB banka a.s.

Transakcie pomocou služby ePlatby VÚB sú chránené najvyššou bezpečnostnou normou. Prenos informácií je šifrovaný, a teda úplne bezpečný. Platba prebieha v známom prostredí internetbankingu VÚB banky, kde sa prihlásite Vašimi prihlasovacími údajmi a následne potvrdíte už predvyplnenú platbu sms kódom. Službu ePlatby VÚB pre Pilulka.sk zabezpečuje platobná brána PayU. Viac informácií o ePlatby VÚB.

Rýchlo a jednoducho
Zabezpečené transakcie

Ostatné druhy platby

Dobierkou - platba pri prevzatí kuriérovi

Platbu vykonáte prepravcovi pri preberaní tovaru. Platba kuriérovi je možná platobnou kartou alebo v hotovosti.

Pri prevzatí

Platba bankovým prevodom

Platba vopred štandardným bankovým prevodom. Platbu uskutočnite prostredníctvom internet bankingu Vašej banky alebo osobne na pobočke Vašej banky. Údaje pre platbu Vám zašleme emailom po potvrdení objednávky.

Číslo účtu (IBAN): SK6583300000002801390642
SWIFT: FIOZSKBA
Banka: FIO banka
Variabilný symbol:: číslo Vašej objednávky

Spracované do 1-2 pracovných dní

Benefitné programy

Za platbu benefitními poukážkami si účtujeme poplatok 1€.

Benefit Plus

Platba online zo zamestnaneckého benefitného programu spoločnosti Benefit Management s.r.o. Pri použití tejto metódy platby nie je možné uplatniť kredity z Bonus Klubu Pilulka a zľavové kódy. Platba prebieha online kartou Benefit Plus. Viac informácií o Benefit Plus.

 

iBenefity.sk

Platba online bodmi zo zamestnaneckého benefitného programu spoločnosti BENEFITY a.s. . Pri použití tejto metódy nie je možné uplatniť kredity z Bonus Klubu Pilulka a zľavové poukazy. Platba prebieha online kartou iBenefity.sk. Viac informácií o iBenefity.sk.

 

Edenred

Platba online bodmi zo zamestnaneckého benefitného programu spoločnosti Edenred - Cafeteria Benefity. Pri použití tejto metódy nie je možné uplatniť kredity z Bonus Klubu Pilulka a zľavové poukazy. Platba prebieha online kartou Edenred. Viac informácií o Edenred.

Rýchlo a pohodlne