Možnosti platby

S ohľadom na súčasnú situáciu máme pozastavené niektoré naše bežne používané platobné metódy. Viac informácií si prečítajte na stránke, kde Vám oznamujeme aktuálnu situáciu >

Na Pilulka.sk si môžete vybrať rôzne druhy platby.

Odporúčané spôsoby platby

Online platba kartou - PayU

Platby PayU sú chránené najvyššou bezpečnostnou normou. Prenos dát je šifrovaný, a teda maximálne bezpečný. V súčasnosti spoločnosť PayU prijíma kreditné / debetné karty Visa, Visa Electron, Maestro, Mastercard v ľubovoľnej mene. Viac informácií o PayU.

Rýchlo a jednoducho
Zabezpečené transakcie

V hotovosti alebo platobnou kartou v lekárni

Platba pri prevzatí osobného odberu v našej lekárni. Platbu uskutočníte počas preberania objednávky v kamennej lekárni.

Rýchlo a jednoducho

Rýchla platba - Slovenská sporiteľňa a.s.

Transakcie pomocou služby SporoPay sú chránené najvyššou bezpečnostnou normou. Prenos informácií je šifrovaný, a teda úplne bezpečný. Platba prebieha v známom prostredí internetbankingu George, kde sa prihlásite Vašimi prihlasovacími údajmi a následne potvrdíte už predvyplnenú platbu sms kódom. Viac informácií o SporoPay.

Rýchlo a jednoducho
Zabezpečené transakcie

Rýchla platba - Tatra banka a.s.

Transakcie pomocou služby TatraPay sú chránené najvyššou bezpečnostnou normou. Prenos informácií je šifrovaný, a teda úplne bezpečný. Platba prebieha v známom prostredí internetbankingu Tatra banky, kde sa prihlásite Vašimi prihlasovacími údajmi a následne potvrdíte už predvyplnenú platbu sms kódom alebo čítačkou. Viac informácií o TatraPay.

Rýchlo a jednoducho
Zabezpečené transakcie

Rýchla platba - VÚB banka a.s.

Transakcie pomocou služby ePlatby VÚB sú chránené najvyššou bezpečnostnou normou. Prenos informácií je šifrovaný, a teda úplne bezpečný. Platba prebieha v známom prostredí internetbankingu VÚB banky, kde sa prihlásite Vašimi prihlasovacími údajmi a následne potvrdíte už predvyplnenú platbu sms kódom.Viac informácií o ePlatby VÚB.

Rýchlo a jednoducho
Zabezpečené transakcie

Ostatné druhy platby

Dobierkou - platba pri prevzatí kuriérovi

Platbu vykonáte prepravcovi pri preberaní tovaru. Platba kuriérovi je možná platobnou kartou alebo v hotovosti.

Pri prevzatí

Platba bankovým prevodom

Platba vopred štandardným bankovým prevodom. Platbu uskutočnite prostredníctvom internet bankingu Vašej banky alebo osobne na pobočke Vašej banky. Údaje pre platbu Vám zašleme emailom po potvrdení objednávky.

Číslo účtu (IBAN): SK6583300000002801390642
SWIFT: FIOZSKBA
Banka: FIO banka
Variabilný symbol:: číslo Vašej objednávky

Spracované do 1-2 pracovných dní

Benefit Plus

Platba online zo zamestnaneckého benefitného programu spoločnosti Benefit Management s.r.o. Pri použití tejto metódy platby nie je možné uplatniť kredity z Bonus Klubu Pilulka a zľavové kódy. Platba prebieha online kartou Benefit Plus. Viac informácií o Benefit Plus.

 

iBenefity.sk

Platba online bodmi zo zamestnaneckého benefitného programu spoločnosti BENEFITY a.s. . Pri použití tejto metódy nie je možné uplatniť kredity z Bonus Klubu Pilulka a zľavové poukazy. Platba prebieha online kartou iBenefity.sk. Viac informácií o iBenefity.sk.

 

Edenred

Platba online bodmi zo zamestnaneckého benefitného programu spoločnosti Edenred - Cafeteria Benefity. Pri použití tejto metódy nie je možné uplatniť kredity z Bonus Klubu Pilulka a zľavové poukazy. Platba prebieha online kartou Edenred. Viac informácií o Edenred.

Rýchlo a pohodlne