Doplnky stravy na hlavu, pamäť a duševnú pohodu (581 produktov)

Doplnky stravy môžu mať rôzne vlastnosti. Veľa z nich pôsobí pozitívne na našu hlavu, krk alebo podporujú zdravé dýchanie. Potravinové doplnky v tejto kategórii majú širokú škálu účinkov, nájdete tu napríklad doplnky pre nadmernú záťaž organizmu, podporu pamäti či udržiavanie dobrého zraku. Sami si vyberte ten, ktorý práve potrebujete.

 Zobraziť viac

Doplnky stravy môžu mať rôzne vlastnosti. Veľa z nich pôsobí pozitívne na našu hlavu, krk alebo podporujú zdravé dýchanie. Potravinové doplnky v tejto kategórii majú širokú škálu účinkov, nájdete tu napríklad doplnky pre nadmernú záťaž organizmu, podporu pamäti či udržiavanie dobrého zraku. Sami si vyberte ten, ktorý práve potrebujete.

Ako zlepšiť pamäť a koncentráciu?

Koncentráciu možno krátkodobo nakopnete dvojitou dávkou obedovej kávy, ale ako ju zlepšiť z dlhodobého hľadiska? Jednou z odpovedí môže byť tréning kognitívnych funkcií mozgu. Medzi kognitívne funkcie sa všeobecne radí pamäť, pozornosť a koncentrácia, rýchlosť myslenia a porozumenia informáciám, expresívne funkcie a porozumenie reči, exekutívne funkcie, priestorová orientácia a vnímanie. Trénovať sa dá úplne jednoducho napríklad častým čítaním, meditáciou, hraním strategických a logických hier, športom alebo napríklad kreslením.

Skvelým pomocníkom z ríše doplnkov stravy na podporu pamäte je napríklad ginkgo biloba, ktoré zlepšuje prekrvenie a činnosť mozgových buniek, pamäť a ďalšie mozgové funkcie. Na Pilulke môžete vyberať z nadupaného množstva značiek.

Ako podporiť hlboký spánok?

A čo je to vôbec ten hlboký spánok? Vyznačuje sa uvoľnením svalov, spomalením dychu a tepovej frekvencie. V našom tele prebieha dôležitá regenerácia (mozgových) buniek. Preto je nevyhnutné dbať na to, aby bola táto fáza spánku čo najkvalitnejšia.

Všeobecné a cez skrz preverené tipy na zlepšenie spánku sme pre vás prehľadne spísali do tohto článku - Ako na zdravý spánok.

Hlboký spánok ale môžete podporiť aj užívaním byliniek (materina dúška, medovka, valeriána lekárska, ľubovník alebo chmeľ), či doplnkov stravy, kde sú tieto bylinky v koncentrovanejšom množstve. V kategórii Doplnky stravy pre lepší spánok si vyberie každý.

Ako sa zbaviť stresu?

Pociťujete stres až nezdravo často? Potom treba niečo zmeniť. Dôležité je sústrediť sa na kvalitnejší spánok (aspoň 7-8 hod), vyváženú stravu a dostatočný pohyb – svätá trojica, ktorá nikdy nevyjde z módy. Mali by ste sa naučiť aj pravidelne odpočívať. Skúšajte si dávať dychové cvičenia – dýchajte zhlboka. Choďte von, do prírody, meditujte a každý deň si na seba nájdite aspoň chvíľku.

Zmierniť stres môžete aj pomocou doplnkov stravy, ktoré nájdete na Pilulke. Vyskúšajte Ashwagandhu, valeriána lekárska, vitamíny skupiny B, horčík alebo rozchodnicu ružovú.

Užívatelia najlepšie hodnotia značky Salvia Paradise, Dr. Bach® a Jamieson. V prípade, že ste si nezvolili v tejto kategórii žiadny produkt, skúste sa pozrieť aj na kategórie Fajčenie a alkohol, Na únavu a vyčerpanie, Vitamíny na oči, Na nervy a Pamäť a sústredenie. Najlepšie hodnoteným výrobkom je NeuroTidine 50 mg/ml perorálny roztok 250 ml.

MacuShield 90 kapsúl

Môžete mať už zajtra
44,90 €
Banner
Product image

MacuShield 2 x 90 kapsúl

Môžete mať už zajtra85,90 €
Product image

Jamieson Coenzym Q10 120 mg 60 kapsúl

Môžete mať už zajtra22,90 €
Product image

Enzycol DNA 140 kapsúl

Môžete mať už zajtra24,90 €
Product image

VitroCap®N 90 kapsúl

Môžete mať už zajtra52,90 €
Product image

Jamieson Omega 3-6-9 200 kapsúl

Môžete mať už zajtra23,90 €
Product image

Jamieson Omega-3 Select Bonus 200 kapsúl

Môžete mať už zajtra29,90 €

Biobran 1000 105 vrecúšok

Môžete mať už zajtra409 €
Product image

Pilulka Selection B - komplex 120 tabliet

Môžete mať už zajtra8 €
Product image

Generica FLUIDEX 20 šumivých tabliet

Môžete mať už zajtra3,89 €
Product image

Ocuvite LUTEIN forte 60 tabliet

Môžete mať už zajtra21,90 €
Product image

Jamieson Koenzým Q10 60 mg 80 kapsúl

Môžete mať už zajtra18,90 €
Product image

Virde Melatonín 120 tabliet

Môžete mať už zajtra13,90 €
Product image

VitroCap®N 30 kapsúl

Môžete mať už zajtra22,90 €
Doplnky stravy na hlavu, pamäť a duševnú pohodu - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Doplnky stravy na hlavu, pamäť a duševnú pohodu ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Doplnky stravy na hlavu, pamäť a duševnú pohodu na 96 %
Recenzia produktu: Nástroje Zdravia L-TRYPTOFAN Extra 60 kapsúl
5 / 4x
OK
Recenzia produktu: Dr. Theiss Mucoplant sirup na dobrú noc skorocelový 250 ml
5 / 6x
Skvělý a rychlý prostředek k léčbě kašle.
Recenzia produktu: Zerex Anti-Age Drink 30 ks
5 / 5x
odporúčam
Recenzia produktu: Pharma Activ Mumio Shilajit 60 kapsúl
5 / 1x
Je to kvalitny vyrobok za dobru cenu. Odporucam
Recenzia produktu: Pilulka Selection Magnesium Bisglycinát + B6 75 kapsúl
5 / 7x
Kapsle se dobře polykají a nijak v krku nepřekáží. Musím říct, že mi přijde, že lépe regeneruji po tréninku a že se mi lépe spí. Což jsou dvě věci, které opravdu oceňuji. A balení 75 kapslí je taky docela veliké, což je super.
Recenzia produktu: Terezia B15 Memory 60 kapsúl
5 / 6x
Výborné. ale zapomněl jsem na co to je :-)
Recenzia produktu: Jamieson Iron Gentle 28 mg Komplex 90 kapsúl
5 / 2x
Dobrý produkt, pomáha proti únave, vyčerpanosti.
Recenzia produktu: Vyprošťovák Active 20 šumivých tabliet
5 / 1x
Dobrý produkt na rána po oslavách, po méně prospaných nocích, nebo při problémech se žaludkem. Tělo díky němu začne lépe trávit, přestane bolet břicho a nevolnost pomalu vymizí. Jedinou nevýhodou je, že je vcelku slabý, tudíž ve spoustě případů zapůsobí až 2x tablet.
Recenzia produktu: Dr.Muller MÜLLEROVE medvedíky - vitamín C s príchuťou malín 45 tabliet
5 / 9x
Kvalitní a chuťově příjemné
Recenzia produktu: Jamieson Selén 100mcg 100 tabliet
5 / 3x
Odporúčam perfektný produkt
Hore

Produkty z kategórie Hlava, pamäť a duševná pohoda sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Hlava, pamäť a duševná pohoda zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Hlava, pamäť a duševná pohoda sme pre vás tiež poskladali od najkvalitnejších.