Lubrikačné gély

(82 produktov)

Lubrikačné gély sú určené nielen k zvlhčeniu sliznice vagíny ale môžu tiež spríjemniť zážitok a obohatiť intímne pôžitky. Naše zdravotné lubrikačné gély sú vhodné aj pre jednotlivcov so zvýšenou citlivosťou. Ponúkame parfumované aj neparfumované lubrikačné gély, špeciálne, silikónové aj na vodnej báze.

 Zobraziť viac

Lubrikačné gély sú určené nielen k zvlhčeniu sliznice vagíny ale môžu tiež spríjemniť zážitok a obohatiť intímne pôžitky. Naše zdravotné lubrikačné gély sú vhodné aj pre jednotlivcov so zvýšenou citlivosťou. Ponúkame parfumované aj neparfumované lubrikačné gély, špeciálne, silikónové aj na vodnej báze.

Čo sú lubrikačné gély?

Lubrikačný gél, hovorovo lubrikant, uľavuje od vaginálnej suchosti a znižuje trenie, čím spríjemňuje pôžitok z vašej intímnej chvíľky, ak chcete dosiahnuť maximálne potešenie. Používa sa ako pri vaginálnom tak análnom styku, pri používaní sexuálnych pomôcok aj pri hrách vo dvoch alebo sólo.

Typy lubrikačných gélov

  • Na vodnej báze – dajú sa ľahko zmyť, nezanechávajú škvrny ani mastný film, sú úplne neutrálne, možno ich použiť so všetkými druhmi sexuálnych pomôcok. Nevýhodou je ich rýchlejšie vstrebávanie a tým aj rýchlejšie spotreba.
  • Silikónové - gély na silikónovej báze poskytujú podstatne dlhšiu kĺzavosť, sú vhodné predovšetkým pri análnom styku a neodporúčajú sa pri používaní sexuálnych pomôcok, pretože môžu poškodzovať silikónový povrch. Podstatne dlhšie vydržia, sú hodvábne jemnej textúry bez príchuti a bez zápachu. Vyššia obstarávacia cena.
  • Špeciálne - okrem klasických gélov existuje aj niekoľko špecializovaných. Tie sú na vodnej aj silikónovej báze a môžu zahŕňať gély pre podporu počatia, gély pre zväčšenie penisu, masturbačné krémy, pre orálny sex, ochutené a ďalšie.
  • Lubrikačné gély s príchuťou alebo parfumáciou

Ak patríte medzi odporcov chémie, ktorou sú klasické gély priamo nabité, potom oceníte prírodné lubrikačné gély hodnotené ako najbezpečnejšie gély na trhu. Tie môžete používať dosýtosti bez obáv o vaše zdravie.

Lubrikačné gély pre podporu počatia

Tieto gély boli špeciálne vyvinuté tak, aby vytvárali a stimulovali priateľské prostredie pre spermie - svojím zložením vyvažujú pH v tele ženy a uľahčujú tak párom prirodzenú cestu k počatiu. Preukázateľne zvyšujú pohyblivosť a životnosť spermií. Uľahčiť si cestu k prirodzenému počatiu vám tiež pomôžu špeciálne doplnky stravy.

Stimulačné gély hrejivé/chladivé

Stimulačné gély pre ženy vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu poskytujú ešte intenzívnejší zážitok a rozkoš z milovania. Navodzujú príjemný hrejivý alebo naopak chladivý pocit, jemné brnenie a vy tak môžete svoje milostné hrátky rozohrať na maximum. Vyskúšajte napríklad Durex Intense Orgasmic a vystúpte do nekonečných výšin rozkoše.

Nedostatočná vlhkosť nie je vždy známkou malého vzrušenia

Vlhkosť pošvy vždy nie je na 100% závislá na miere vzrušenia. Často sa ľudia domnievajú, že ak nie je žena vlhká, potom nie je vzrušená. To nemusí byť tak úplne pravda. Niektoré ženy trpia suchosťou pošvy prirodzene celý život, u iných sa tak deje napr. v období menopauzy, kedy dochádza k hormonálnym zmenám v tele, vplyvom stresu, na vine môže byť aj používanie tampónov.

Pokiaľ ste si nevybrali tu žiadny výrobok, pozrite sa aj na kategórie Análne lubrikačné gély, Aromatizované lubrikačné gély, Krémy na penis, Lubrikačné gély na erotické pomôcky a Lubrikačné gély na podporu počatia. Užívatelia hodnotia najlepšie značky Aphrodisia a Love is Perfect. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Aphrodisia XL krém pre mužov 60 ml.

Product image

Aliver Nutraceutics Intense Fertility Gel 30 ml

Obsahuje špeciálne vyvinutú zmes výťažkov z liečivých rastlín, ktoré priaznivo vplývajú na udržanie zdravého vaginálneho prostredia.

Môžete mať už dnes
Product image

Sasmar Conceive Plus Lubrikačný gél na podporu počatia 75 ml

Objavte lubrikačný gél na podporu počatia, na ktorý veľa novopečených mamičiek nedá dopustiť. Nielenže vám spríjemní spoločné intímne chvíľky, ale navyše je priateľský k spermiám, ktoré sa tak dostanú tam, kam majú.Conceive Plus je vyrobený patentovanou metódou tak, aby vytváral špecifické pH prostredie pre optimálne podmienky potrebné na prežívanie a migráciu spermií.

Môžete mať už dnes
Product image

Loovara Masážny gél a lubrikant Twoinone 250 ml

Masážny gél a lubrikant v jednom. Spojte dohromady predohru, erotické hračky, masáže a všetko, čo vás baví. Tento masážny lubrikant môžete použiť na masáž celého tela aj ako lubrikant na uľahčenie pohlavného styku alebo na masturbáciu.

Môžete mať už dnes
Product image

Aphrodisia XL krém pre mužov 60 ml

Mnoho mužov nie je spokojných s veľkosťou svojho penisu a s kvalitou erekcie. Aphrodisia „XL“ krém pre mužov Vám pomôže skvalitniť a predĺžiť Vašu erekciu. Vaša erekcia bude silnejšia a tvrdšia. Aphrodisia „XL“ krém pre mužov tiež pomôže predĺžiť Váš penis. Tieto skvelé účinky Aphrodisia „XL“ krému pre mužov sú spôsobené špeciálnou kombináciou bylinných zložiek, ktoré zabezpečia lepšie prúdenie krvi v penise a tiež zväčšenie erektilných buniek . Vďaka tomu bude Váš penis nielen dlhší, ale aj hrubší. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov odporúčame Aphrodisia „XL“ krém pre mužov používať súčasne s výživovým doplnkom Aphrodisia „V“ pre mužov, alebo Aphrodisia „V“ ultra rapid pre mužov.

Môžete mať už dnes
Product image

Doer Medical Silk Lubrikačný dermálny gél 100 ml

Lubrigačný gél vyvinutý špeciálne pre jemnú pokožku ženy.

Môžete mať už dnes
Product image

Sasmar Conceive Plus Lubrikačný gél na podporu počatia v aplikátoroch 8 x 4 g

Vyskúšajte lubrikačný gél na podporu počatia, ktorý úspešne pomáha otehotnieť ženám na celom svete. Gél výrazne zvyšuje životnosť a pohyblivosť spermií a tým aj ich šance na spojenie s vajíčkom.

Môžete mať už dnes
Product image

Dr. Müller Pharma Ty&Já Lubrikačný gél neparfumovaný 100 ml

Lubrikačný gél Ty&Já® je prípravok na zachovanie prirodzenej vlhkosti vaginálnej sliznice a na spríjemnenie a obohatenie intímnych zážitkov. Odstraňuje nepríjemné bolestivé pocity pri nedostatočnom zvlhčení sliznice.

Môžete mať už dnes
Product image

Aphrodisia G krém pre ženy 60 ml

Aphrodisia „G“ krém pre ženy je určený pre moderné a sebavedomé ženy, ktoré sa nehanbia za svoju sexualitu. Aphrodisia „G“ krém pre ženy napomáha prekrveniu intímnych partií, čím zvyšuje ich citlivosť a zintenzívňuje pôžitok. Je bohatý na éterické substancie, ktoré spôsobujú zintenzívnenie ženského orgazmu. Je špeciálne formulovaný pre ženy, ktoré sa pri styku nedokážu dostatočne vzrušiť a vyvrcholia iba klitorálnym orgazmom. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov odporúčame Aphrodisia „G“ krém pre ženy používať súčasne s výživovým doplnkom Aphrodisia „V“ pre ženy.

Môžete mať už dnes
Product image

Durex Intense Orgasmic gél 10 ml

Durex Intense Orgasmic gél so stimulantom DesirexTM slúži na zintenzívnenie orgazmov!

Môžete mať už dnes

Multi-Gyn Liquigel Vaginálny lubrikačný bioaktívny na odstránenie suchosti pošvy 30 ml

Lubrikačný gél s ukľudňujúcim účinkom.

Môžete mať už dnes
Product image

Dr. Müller Pharma Hyalosan Lubrikačný gél s kyselinou hyaluronovou 50 ml

Zdravotnícka pomôcka na zachovanie prirodzenej vlhkosti vaginálnej sliznice a na spríjemnenie a obohatenie intímnych zážitkov. Kyselina hyaluronová podporuje prirodzené mechanizmy zvlhčenia vaginálnej sliznice.

Môžete mať už dnes

Lactacyd Caring Glide Lubrikačný gél 50 ml

Intímny lubrikačný gél na vodnej báze s obsahom prírodnej kyseliny L-mliečnej pre zachovanie prirodzenej rovnováhy pH intímnej zóny.

Môžete mať už dnes
Product image

Love is Perfect Krém na oddialenie ejakulácie Delay Cream 30 ml

Veľmi kvalitný a účinný krém na oddialenie ejakulácie prináša viac sexuálnej vytrvalosti. Pôsobí dlhodobo bez straty citu. Ideálny pre vaše vytrvalé a naplnené erotické hry a intenzívne milostné zážitky.

Môžete mať už dnes
Product image

Loovara Lubrikant Olé Olé Aloe 250 ml

Lubrikačný gél s Aloe vera pre super nežný sex. Lubrikant na vodnej báze bez oleja a tuku, šetrný k pokožke a slizniciam. Obsahuje prírodné zložky a má optimalizované pH.

Môžete mať už dnes
Product image

Loovara Lubrikant - Glory Holes 250 ml

Perfektný lubrikant pre análny a vaginálny sex. Lubrikant má neutrálnu vôňu a je dobre znášaný pokožkou. Má vysokú klznosť a je kompatibilný s kondómami. S týmto gélom si užijete veľa zábavy a spríjemníte si milovanie.

Môžete mať už dnes
Product image

Loovara Lubrikant Watergate 250 ml

Tekutý lubrikant na vodnej báze, absolútne verný na dotyk. Na masturbáciu úplne ideálny, vhodný aj na vaginálny styk alebo na použitie s erotickými hračkami. Je bez chuti a zápachu a šetrný k pokožke.

Môžete mať už dnes
Product image

Virde NATURE LUBRIKAČNÝ GÉL 100 ml

Jemný intímny gél je vyrobený na vodnej báze a celkovo koncipovaný tak, aby prirodzene hydratoval vonkajšiu sliznicu intímnych partií a nevyvolával nežiadúce reakcie. Prináša dlhotrvajúce zvlhčenie týchto oblastí vrátane optimálnej lubrikácie.

Môžete mať už dnes
Product image

Doer Medical SILK Lubrikačný dermálny gél 30 ml

Lubrikačný silikónový gél je určený pre jemnú a citlivú ženskú pokožku, má dlhodobý účinok (nezasychá). Zvyšuje sexuálny pôžitok oboch partnerov. Zanecháva pokožku jemnú a hladkú, je vhodný aj na masáže.

Môžete mať už dnes

Cobeco Viagel for Men je stimulačný gél pre mužov 30 ml

Viagel for Men je stimulačný gél určený špeciálne pre mužov a ich intímne partie.

Môžete mať už dnes
Product image

Pepino 2in1 Lubrikačný gél 150 ml

Lubrikačný gél Pepino.

Môžete mať už dnes
Product image

Love Gel Lubrikant Aqua Neutral 100 ml

Čistý lubrikačný gél na vodnej báze zaistí komfortné pocity nielen pri milovaní, ale aj pri použití s erotickými pomôckami. Poskytuje dlhotrvajúce zvlhčenie, je vhodný aj pre ženy, ktoré trpia vaginálnou suchosťou, či už vplyvom menopauzy alebo napr. po operácii pohlavného ústrojenstva.

Môžete mať už dnes
Product image

Loovara Lubrikant - Long Night Stand 1 l

Litrový lubrikačný gél na vodnej báze LongNightStand s Aloe vera a praktickým dávkovačom s pumpičkou vás pri dlhých nočných radovánkach nenechá nikdy v štichu.

Môžete mať už dnes
Product image

Dr. Müller Pharma TY&JA Lubrikačný gél neparfemovaný 50 ml

Zdravotnícky prostriedok pre zachovanie prirodzenej vlhkosti vaginálnej sliznice a pre spríjemnenie a obohatenie intímnych zážitkov.

Môžete mať už dnes
Product image

YesforLov Vzrušivý lubrikačný gél pre ženy 10 g

Najlepší spôsob, aby počul hovoriť vaše "ÁNO" viac ako kedykoľvek inokedy. Je určený výhradne pre ženy, aby roznietil ich vášne a túžby, znovu a znovu.

Môžete mať už dnes
Product image

Inverma Krém na penis Largo 40 ml

Po použití krému Largo o vás bude partnerka hovoriť s veľkým obdivom a nikdy nezabudne zdôrazniť, že ste muž s veľkým M. Largo sa ľahko vstrebáva do penisu, kde svojou silou pôsobí príjemným hrejivým pocitom.

Môžete mať už dnes
Product image

Babystart FertilSafe PLUS Lubrikačný gél na podporu počatia (Single pack) 75 ml

Babystart Fertilsafe PLUS lubrikační gel má jedinečnou recepturu, která napodobuje přirozené prostředí, kterým spermie putují k oplodnění vajíčka. Gel pomáhá zvýšit možnosti početí, má hydratační vlastnosti a zvyšuje komfort během pohlavního styku. Lubrikační gel britské výroby je klinicky testovaný, má vyvážené pH a neobsahuje parabeny.

Môžete mať už dnes
Product image

Durex Originals Lubrikačný gél 50 ml

Ľahký, hladký lubrikačný gél na báze vody, ktorý zmierňuje diskomfort spôsobený vaginálnou suchosťou.

Môžete mať už dnes
Product image

YesforLov Elixír pro páry Vzrušivý gél 30 ml

Elixír pre páry je vzrušivý lubrikačný gél, ktorý dodá vášmu milovaniu iskru. Funguje na princípe "vody a ohňa". Zintenzívňuje vzrušenie klitorisu a predlžuje mužskú erekciu.

Môžete mať už dnes
Product image

Loovara Masážny olej Lemon Squeeze 250 ml

Výživný masážny olej Lemon s citrusovou vôňou. Je to skvelý masážny prostriedok pre lepší zážitok zo zmyselnej erotickej masáže a umocnenia zážitkov.

Môžete mať už dnes
Product image

Pepino Jahodový Lubrikačný gél 95 ml

Lubrikačný gél Pepino.

Môžete mať už dnes
Product image

Dr. Müller Pharma TY&JÁ LUBRIKAČNÝ GÉL s olejom čajovníka 50 ml

Lubrikačný gél Ty&Já® s olejom čajovníka austrálskeho je prípravok na spríjemnenie a obohatenie intímnych zážitkov a odstranenie nepríjemných pocitov pri nedostatočnom zvlhčení. Je založený na vodnej báze, neobsahuje farbivá. Nezanecháva škvrny.

Môžete mať už dnes
Product image

Dr. Müller Pharma Ty&Já Lubrikačný gél parfumovaný vôňou broskyne 100 ml

Lubrikačný gél Ty&Já® je prípravok na zachovanie prirodzenej vlhkosti vaginálnej sliznice a na spríjemnenie a obohatenie intímnych zážitkov.

Môžete mať už dnes
Product image

Lelo Hydratačný lubrikačný gél číry 150 ml

Hydratačný lubrikačný gél, založený na báze vody, ktorý je vhodné používať s všetkými LELO predmetmi pre potešenie, zjemňuje pokožku a naviac spríjemní každú milostnú chvíľku. Neobsahuje parabeny, glycerín, je úplne bez vône a zároveň je obohatený o aloe vera, ktorá gél zbavuje mastnoty a tak zabraňuje vzniku škvŕn.

Môžete mať už dnes

Fytofontana GYNTIMA lubrikačný gel 50 ml

Fytofontána GYNTIMA lubrikačný gél je špeciálne vyvinutý na zvlhčenie vaginálnej sliznice.

Môžete mať už dnes
Product image

Pepino Natural Lubrikačný gél 95 ml

Lubrikačný gél Pepino

Môžete mať už dnes

Miss Vivien Intimný lubrikant jahoda 3 x 6 ml

Gél na báze vody na celé telo a intímne oblasti s výraznou vôňou. Obsahuje 3 jednorazové vrecúška s 1 príchuťou. Pripravte sa na nebeské a nové gurmánske zážitky tým, že si vychutnáte najzmyselnejšie oblasti svojho tela.

Môžete mať už dnes
Hore

Pozrite sa na produkty z kategórie Lubrikačné gély zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Lubrikačné gély sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Lubrikačné gély zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.