Kozmetika

Black Friday

Black Friday

Zľavy až -50%

Bioderma

Bioderma

Darček pre zdravie a krásu pokožky

Lepší život je plný farieb, rozmanitých vôní a lásky k svojmu telu. Preto na Pilulke nájdete výber kvalitnej kozmetiky, ktorou sa môžete rozmaznávať od hlavy až po päty – doslova.

Vlasová kozmetika pre všetky…

Lepší život je plný farieb, rozmanitých vôní a lásky k svojmu telu. Preto na Pilulke nájdete výber kvalitnej kozmetiky, ktorou sa môžete rozmaznávať od hlavy až po päty – doslova.

Vlasová kozmetika pre všetky typy vlasov

Tak ideme rovno od tej hlavy – čas vybrať kvalitnú vlasovú kozmetiku. Jemný, ale efektívny šampón je jasný prvý krok. Pokiaľ vás trápia lupiny či nadmerné vypadávanie vlasov, zvoľte špeciálne šampóny priamo pre vaše potreby. Následne je nutné vlasom vrátiť hydratáciu a zjemniť ich textúru s výživným kondicionérom. Aspoň raz týždenne vlasom doprajte hydratačnú masku a podľa potreby zmiernite štiepeniu, suché končeky alebo následky farbenia pomocou vlasových olejov a sér. Akonáhle je o vlasy pekne postarané, môžete sa vrhnúť na styling.

Prečítajte si aj naše články zo sveta vlasovej kozmetiky:

Kompletná starostlivosť o pleť

Zdravie našej pleti sa často premieta na našom sebavedomí. Najprv je však nutné rozpoznať, čo vaša pleť najviac potrebuje, aby ste si mohli zostaviť efektívnu ošetrujúcu rutinu. Začnite jednoduchým testom na určenie typu pleti. Získate tak záchytný bod, ktorý vám pomôže s výberom základnej pleťovej kozmetiky: produkt na čistenie pleti a hydratačný krém. Potom sa stačí zamerať na vaše konkrétne potreby. Potrebujete kozmetiku na akné, alebo skôr proti vráskam? Máte vysoko citlivú pleť? Potom skúste zabrúsiť do pleťovej dermokozmetiky. Postupne svoju rutinu môžete doplniť o séra, pleťové masky alebo populárnu kórejskú kozmetiku.

Naše články zamerané na starostlivosť o pleť:

Najlepšia telová kozmetika pre hebkú a zdravú pokožku

Naša pokožka nemá ani chvíľu pokoj. V lete je vystavená spaľujúcemu slnku, potu a častému holeniu, v zime sa stretáva s mrazom a suchým vzduchom. Dohromady s bežnými kožnými problémami, ako sú ekzémy, dermatitída, jazvy či strie – je toho naozaj požehnane. Uľavte svojmu telu pomocou kvalitnej telovej kozmetiky a získajte celoročne hebkú, vyživenú pokožku. Nezabudnite tiež hydratovať svoje ruky a starať sa o chodidlá.

Preskúmajte aj tieto články:

Ozdobte sa dekoratívnou kozmetikou

Líčenie dokáže transformovať váš vzhľad do akejkoľvek podoby si prajete. Stačí vám prirodzené denné líčenie, pretože je vašou prioritou komfort? Alebo sa radi hráte s farbami pre dramatický efekt? Tak či tak, v oboch štýloch sa opakujú základné produkty, ktoré nechýbajú v žiadnej kozmetickej taštičke. Ide o make-up a korektor, kombináciu na zjednotenie pleti a zakrytie nedokonalostí. Ďalej sa hodí dobrý púder, obzvlášť užitočný pre zmiešanú a mastnú pleť. Tvárenky a bronzery ľahko dodajú pokožke zdravú farbu. Očné tiene sú ďalším zdrojom zaujímavých farieb, zatiaľ čo riasenka pomáha oči opticky zväčšiť a zvýrazniť. Dokončite svoj look komfortným rúžom a môžete vyraziť.

Prírodná kozmetika

Keď vám záleží na zložení a pôvode, kozmetika s certifikátom prírodnej kvality je jasnou voľbou. Pomocou filtrov si ľahko vyberte tú, ktorá zodpovedá vašim nárokom a životnému štýlu, napr. ekologické spracovanie, bio kvalita surovín alebo produkty netestované na zvieratách.

Objavte tiež:

V tejto kategórii Kozmetika je 8951 výrobkov, u 63 môžete mať dovoz zadarmo. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Aporosa Beauty Collagen 30 vrecúšok. Užívatelia si obľúbili rady Yves Rocher, Nivea a Gabriella Salvete. Pokiaľ ste si nevybrali v tejto kategórii žiadny výrobok, pozrite sa aj na kategórie Starostlivosť o pleť, Telová kozmetika, Dermokozmetika, Vlasová kozmetika a Kúpeľ.

Zobraziť celý popis