Yves Rocher

Značka Yves Rocher sa v roku 1959 zrodila z vízie pána Yves Rocher vytvoriť kozmetiku založenú na rastlinnom pôvode, ktorá sprístupní krásu všetkým ženám. Jej jedinečnosť spočíva v tom, že spája poznatky o prírode a vedecký výskum, s cieľom slúžiť zdraviu a kráse všetkých žien.

O značke Yves Rocher

Spoločnosť založil v roku 1959 pán Yves Rocher a tá nesie jeho meno dodnes. Postupne sa vypracovala na najpredávanejšiu značku v oblasti kozmetiky, starostlivosti o telo a tvár a tiež dekoratívnej kozmetiky vo Francúzsku. Zásadnou hodnotou Yves Rocher je rešpekt k prírode. Značka si zakladá na tom, že jej výrobky sú rastlinného pôvodu a sú šetrné ako k planéte, tak aj k vašej pokožke.
Ekologie

Zodpovednosť k prírode

Yves Rocher záleží na našej planéte. Pri každej etape životného cyklu výrobkov dbá na znižovanie ich vplyvu na životné prostredie.

Rostliny pro krásu

Rastlinná kozmetika

Zloženie produktov je už 60 rokov pravidelne prehodnocované a znalosti posúvané tak, aby ponúkali to najlepšie z prírody.

Přírodní složení produktů

Ekologické obaly

Značka znižuje spotrebu neobnoviteľných zdrojov. Redukuje hmotnosť obalov a využíva recyklovateľný materiál.

Tradiční receptury

Zásadná úloha rastlín

Látky rastlinného pôvodu hrajú v zložení výrobkov hlavnú úlohu. Rastliny pochádzajú z Francúzska a ďalších oblastí sveta.

Rastlinná kozmetika využíva najnovšie poznatky výskumu Yves Rocher na vytvorenie čo najúčinnejších výrobkov v oblasti krásy. Predstavuje 150 výskumníkov expertov na rastliny aj na pleť, ktorí vďaka svojmu výskumu, talentu a znalostiam nazerajú na rastliny a pracujú s nimi úplne unikátnym spôsobom. A to tak, aby dosiahli cieľ súznenia rastlín s pleťou. Rastlinná kozmetika pomáha ženám vyniknúť v celej ich kráse.
Od prírody k vašej pleti, farby hýria vo svojej nekonečnej rozmanitosti tak ako inšpirácia, prianie a túžba. Know-how značky Yves Rocher je výsledkom šesťdesiatročnej spolupráce s prírodou. Objavte jedinečnosť rastlinnej kozmetiky Yves Rocher, ktorá je tu pre vás a viac ako 60 rokov sa necháva inšpirovať prírodou.
Nádherné vône značky Yves Rocher sú plné emócií, vášne a romantiky. Vyrobiť výnimočnú vôňu je umenie. Zmyselné, návykové a nezabudnuteľné parfumy pre Yves Rocher vytvárajú tí najlepší tvorcovia vôní. Vyberte si tú svoju.
Starostlivosť o telo s rešpektom k planéte aj vašej pokožke. Výskum rastlinnej kozmetiky Yves Rocher kombinuje svoje nadanie so skúsenosťami a znalosťami siahajúcimi od rastlín až po ľudskú pokožku. Rastlinné tajomstvo a aktívne rastlinné výťažky sú spracované tak, aby sa docielilo maximálne súznenie rastlín s pleťou.
linka yves rocher

433 produktov

Produkty