Walmark (51 produktov)

Walmark – vaša najväčšia opora v každom ročnom období

Walmark je špičkou medzi výrobcami výživových doplnkov. V oblasti zdravotnej starostlivosti je jednou z najrýchlejšie rastúcich firiem v strednej Európe. Vďaka hlbokému pochopeniu ľudských potrieb a nadšeniu pre inovácie vyvíjame unikátne riešenia, ktoré ponúkajú účinnú pomoc miliónom ľudí všetkých vekových skupín.

Doplňky stravy

História značky siaha až do roku 1990, keď bola spoločnosť Walmark založená ako malá rodinná firma bratov Walachovcov, ktorá sa postupne rozrástla a rozšírila hneď do niekoľkých krajín strednej a východnej Európy.

Záleží nám na tom, aby ste sa cítili dobre každý deň, v každej situácii. Snažíme sa teda dosiahnuť maximálnu spokojnosť všetkých svojich zákazníkov a zaväzujeme sa vyrábať produkty tej najvyššej kvality. Nielen preto sme tiež držiteľom mnohých certifikátov a ocenení:

Superbrands 2019

Heureka – overené zákazníkmi – 2018

HACCP certifikát

GMP certifikát

vitamíny a minerály

Veríme, že každý môže žiť naplno a život si užívať vo všetkých jeho etapách. Preto sme vyvinuli dva rady výživových doplnkov s vitamínmi a minerálmi, ktoré podporujú vaše zdravie a zdravý životný štýl 365 dní v roku naprieč všetkými ročnými obdobiami.
 

  • Jarná obnova
  • Letná krása
  • Jesenná imunita
  • Zimné povzbudenie
ht
Řada PLUS

Rad Plus vám ponúka základnú výživu na každodenné činnosti a aktivity, ktorá podporuje vašu všeobecnú pohodu.

Řada Expert

Rad Expert prichádza s pokročilejšími produktmi, najlepšími vo svojej kategórii, pre špecifické potreby každého z vás.

Walmark prináša riešenie na podporu vášho zdravia v každej situácii. Celé portfólio obsahuje širokú škálu vysokokvalitných výživových doplnkov, ktoré sú zatriedené do kategórií, ako napríklad:

grg
walmark Beta karoten

Krása a vzhľad

Nie nadarmo sa hovorí, že krása vychádza zvnútra. Poskytnite svojmu telu všetku potrebnú výživu a ono sa vám odmení hebkou pleťou, silnými vlasmi, pevnými nechtmi a ladnými krivkami. Výživové doplnky vám pomôžu so zdravou životosprávou, ktorá sa čoskoro odrazí na vašom vzhľade a vitalite.

x

Energia a vitalita

Každý niekedy potrebuje doplniť energiu. Vhodné výživové doplnky vás môžu zbaviť únavy, vyčerpania a naštartujú vás po náročnej fyzickej záťaži. To je ten správny recept, ako zvládať každodenné povinnosti od zhonu v práci cez varenie až po uspávanie detí. Pripravte sa na výzvy ďalšieho dňa!

Walmark B12 Balance
x
WALMARK GinkoPrim Max

Mentálna činnosť

Mentálna činnosť je často náročnejšia ako tá fyzická. Udržiavať si koncentráciu, vyvážený stav mysle a dobrú pamäť je dôležité v každom veku. Ovplyvňuje ich totiž mnoho faktorov, ako sú kvalita spánku, dostatok relaxácie alebo stav nervového systému. Podporte ich vhodnými výživovými doplnkami.

x

Podpora imunity

Podporte svoje telo a staňte sa odolnejšími. Kľúčom je posilňovanie imunity, čiže obranyschopnosti organizmu. Nenechajte sa obmedzovať chorobou a užívajte si naplno každý deň v ktoromkoľvek ročnom období. Vám aj celej rodine v tom pomôžu vhodné výživové doplnky.

Walmark Hlíva ústřičná PLUS
x
Walmark Omega 3 Forte

Podpora funkcie orgánov

Zdravý a vitálny životný štýl je závislý od nášho telesného stavu, ktorý je priamo ovplyvnený správnou funkciou vnútorných orgánov. Tieto výživové doplnky podporujú činnosť srdca, pečene, obličiek a ďalších dôležitých orgánov. Pomôžeme vám prežiť váš život naplno!

mm
https://www.shutterstock.com/cs/image-photo/happy-family-father-mother-child-daughter-1043518051?src=affd86b7-abbf-4b30-984a-6a383b8c1186-1-7

Biopron

Biopron® ponúka vysokokvalitné probiotické produkty obsahujúce probiotické kmene, ktoré spĺňajú prísne požiadavky vrátane preukázanej životaschopnosti a odolnosti voči kyselinám. Široká škála produktov pokrýva rôzne potreby a cieľové skupiny.

KÚPIŤ

Biopron
Prostenal

Prostenal

Prostenal je poprednou značkou v starostlivosti o prostatu. Pri vývoji svojich produktov kombinuje znalosť tradične používaných rastlinných extraktov s najnovšími vedeckými poznatkami. Vďaka tomu ponúka účinné prípravky, ktoré podporujú správnu funkciu prostaty a močových ciest. Nový holistický prístup navyše pridáva ďalšie benefity pre mužov – napr. podporu potencie a vitality.

KÚPIŤ

Proenzi

Proenzi, špecialista na kĺby a kosti, ponúka zákazníkom široký výber prípravkov, vyrábaných podľa zásad GMP, čiže správnej výrobnej praxe, čo predstavuje spektrum legislatívne požadovaných postupov pri výrobe liečiv. GMP je teda garanciou kvality, ktorá zabezpečuje kvalitný produkt, ktorý je v zhode so zaregistrovanou špecifikáciou produktu.

KÚPIŤ

Probenzi
Marťánci

Marťankovia

Marťankovia ponúkajú špecifické rady produktov zameraných na rôzne potreby detí rôznych vekových kategórií. Postrážte si spoločne s Marťankami správny pomer vitamínov a kľúčových látok v detskom jedálničku.

KÚPIŤ

Urinal

Väčšina žien nevenuje pozornosť zdraviu svojich močových ciest, kým nezačnú mať nejaký problém, ako sú infekcie močových ciest alebo obličkové kamene. Značka Urinal® chce tento prístup zmeniť. V prvom rade vám pomôže pochopiť, prečo je močový systém taký dôležitý a takisto ponúkne svoje produkty, ktoré vám pomôžu udržať vaše močové cesty zdravé a fungujúce.

KÚPIŤ

urical
walmark
WALMARK

Sme spoločensky zodpovední

Využívame jedinečnú príležitosť šíriť medzi ľudmi povedomie o zdravom spôsobe života. Sami ideme príkladom, dodržiavame zdravý životný štýl, ale jeho zásady nikomu nediktujeme. Snažíme sa inšpirovať, radiť a pomáhať na ceste k zdravšiemu a vitálnejšiemu životu.

Každý môže žiť naplno

Veríme, že každý môže žiť naplno a viesť aktívny život vo všetkých jeho etapách. Angažujeme sa vo verejne prospešných projektoch a v regióne podporujeme stovky organizácií s cieľom pomáhať potrebným. Radi spolupracujeme s partnermi, ktorí majú potenciál dlhodobej sebestačnosti.

walmark

Product image

Walmark UROVAL manosa + Enzýmy 30 tabliet

Môžete mať už zajtra12,90 €
Product image

Walmark Lecithin FORTE 1325 mg 120 kapsúl

Môžete mať už zajtra12,90 €
Product image

Walmark Dialevel 60 tabliet

Môžete mať už zajtra16,90 €
Product image

Walmark SPEKTRUM Energia 90 tabliet

Môžete mať už zajtra21,90 €
Product image

Walmark OptiTensin 60 tabliet

Môžete mať už zajtra15,90 €
Product image

Walmark Guarana 800 mg 90 tabliet

Môžete mať už zajtra13,90 €
Product image

Walmark Benosen 30 tabliet

Môžete mať už zajtra11,90 €
Product image

Walmark Lutein PLUS 120 kapsúl

Môžete mať už zajtra19,90 €
Product image

Walmark Lutein PLUS 60 kapsúl

Môžete mať už zajtra13,90 €
Walmark - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Walmark ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Walmark na 98 %
Recenzia produktu: Walmark Zinok FORTE 25 mg 90 tabliet
5 / 3x
Bez připomínek.
Recenzia produktu: Walmark Púpalka dvojročná 1000 mg 30 kapsúl
5 / 5x
Super výživový doplnok pre ženy. Po pauze kôli tehotenstvu a dojčeniu sa mi obnovil menštruačný cyklus. Menštruácie prebehla bezbolestne. Za mňa určite odporúčam.
Recenzia produktu: Walmark Lutein PLUS 60 kapsúl
5 / 4x
som spokojná
Recenzia produktu: Walmark Železo 20 mg 30 tabliet
5 / 2x
Pro doplnění železa nejlepší (po kapkách bývá nevolno od žaludku)
Recenzia produktu: Walmark Magnesium + B6 60 tabliet
5 / 1x
skvěle pomáhá proti křečím
Recenzia produktu: Walmark Vianoce Koenzým Q10 Forte 60 tabliet
5 / 6x
n/a
Recenzia produktu: Walmark Vitamín A MAX 48 kapsúl
5 / 1x
Odporúčam
Recenzia produktu: Walmark Dialevel 60 tabliet
5 / 2x
Dialevel užívá můj manžel na udržení hladiny cukrovky již několik let a je s ním velmi spokojený
Recenzia produktu: Walmark Degasin 280mg, 32 kapsúl
5 / 20x
Rychlý účinek.
Recenzia produktu: Walmark GinkoPrim MAX 60 tabliet
5 / 1x
super
Hore