Prostenal (6 produktov)

Prostenal, banner

Naším poslaním je prirodzene podporovať u mužov ich mužskosť

Prostenal® je určený všetkým mužom, ktorí si odmietajú obuť papuče, všetkým tým, ktorí nechcú starnúť, ale dozrievať. Naším poslaním je prirodzene podporovať ich mužskosť, aby mohli žiť podľa svojich predstáv, bez ohľadu na vek.

Odborná kvalita

Zväčšená prostata a ďalšie problémy s prostatou sú najčastejšími zdravotnými ťažkosťami, ktoré postihujú dospelých mužov po štyridsiatke. Často súvisia aj s ďalšími stránkami mužského zdravia a v konečném dôsledku môžu mať negatívny vplyv na život mužov v mnohých ohľadoch.

Preto Prostenal® vyvinul rad aktívnych výživových doplnkov s jedinečným zložením, ktoré podporujú funkciu prostaty a prispievajú k celkovej mužskej potencii, zdraviu a pohode.

Prostenal, odborná kvalita
prostenal, zväčšená prostata

Rast prostaty

K zväčšovaniu prostaty dochádza s pribúdajúcim vekom takmer u všetkých mužov. Napriek tomu, že zväčšená prostata (vo väčšine prípadov benígna hyperplázia prostaty) zriedkavo vykazuje príznaky pred 40. rokom veku, výskyt a príznaky sa s vekom zvyšujú. Benígna hyperplázia prostaty postihuje takmer každého druhého muža po päťdesiatke.

Fyziologický rast prostaty začína v priebehu pohlavného dozrievania v puberte a okolo 20. roku dosahuje prostata svoju dospelú veľkosť. Druhé obdobie rastu začína po 30. roku veku. U muža okolo štyridsiatky má prostata už veľkosť marhule. Okolo šesťdesiatky môže byť ešte väčšia!

Prostenal, linka

LIEKY NA PROSTATU

Prostenal Control

PROSTENAL CONTROL
Pre zdravie prostaty a mužskú silu

Pokiaľ pozorujete u seba slabnúci prúd moču, častejšie nutkanie na močenie alebo zažívate občasné ťažkosti s potenciou, vyskúšajte Prostenal CONTROL. Prispieva k udržaniu správnej funkcie prostaty, močových ciest a kvalite sexuálneho života po štyridsiatke.

Prostenal CONTROL kombinuje tradične užívané rastlinné extrakty a živiny, pri ktorých je dlhodobo zdokumentovaný pozitívny vplyv na prostatu, vylučovaciu funkciu a celkové mužské zdravie. Prostenal CONTROL navyše účinne podporuje sexuálnu aktivitu a výkonnosť.

Prostenal CONTROL obsahuje

prostenal, zloženie, saw palmetto

Saw palmetto

Serenoa repens je odporúčaná prírodná pomoc na udržanie zdravej prostaty a normálného prúdu moču;

prostenal, zloženie, pŕhľava dvojdomá

Pŕhľava dvojdomá

Urtica dioica podporuje správnu funkciu močového ústrojenstva a obličiek;

prostenal, zloženie, kotvičník zemný

Kotvičník zemný

Tribulus terrestris je prírodný stimulant, ktorý dodáva telu prirodzenú vitalitu a zároveň pomáha podporovať sexuálnu aktivitu;

prostenal, zloženie, zinok

Zinok

Prispieva k udržaniu normálnej hladiny pohlavného hormónu v krvi a k normálnej plodnosti a reprodukcii. Má úlohu v procese bunkového delenia;

prostenal, zloženie, vitamín B6

Vitamín B6

Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Pomáha aj pri regulácii hormonálnej činnosti;

prostenal, zloženie, vitamín D3

Vitamín D3

Sa podieľa na procese bunkového delenia a podporuje imunitný systém.

prostenal, linka

PROSTENAL NIGHT
Zdravá prostata a pokojný spánok

V prípade, že vás obťažuje najmä časté nočné vstávanie kvôli nutkaniu na močenie, potom je Prostenal NIGHT správna voľba. Prostenal NIGHT pomáha udržovať správnu funkciu prostaty a normálny prúd moču. Navyše prirodzeným spôsobom podporuje zaspávanie a kvalitu spánku, čím znižuje na ďalší deň riziko celkovej únavy kvôli nevyspaniu.

Prostenal NIGHT má priaznivý vplyv na zdravie prostaty a normálne močenie – pomáha tak minimalizovať časté nočné vstávanie na toaletu. Okrem toho podporuje relaxáciu organizmu a kvalitu spánku.

Prostenal Night

Prostenal NIGHT obsahuje

saw palmetto, prostenal, zloženie

Saw palmetto

Serenoa repens je odporúčaná prírodná pomoc na udržanie zdravej prostaty a normálneho prúdu moču;

kanadské brusnice, prostenal, zloženie

Kanadské brusnice

Vaccinium macrocarpon používajú bylinkári po stáročia a považujú sa aj za jednu zo „superpotravín“ našej doby;

ashwagandha, prostenal, zloženie

Ashwagandha

Withania somnifera je silná rastlina tradične používaná v ajurvéde. Podporuje relaxáciu organizmu a kvalitný spánok potrebný na úplnú regeneráciu tela počas noci;

vitamíny B1 a B2, prostenal, zloženie

Vitamíny B1 a B2

Pomáhajú udržovať normálnu činnosť nervovej sústavy a duševnú rovnováhu;

zinok, prostenal, zloženie

Zinok

Prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi a k normálnej plodnosti a reprodukcii. Má úlohu v procese bunkového delenia;

vitamin D3, prostenal, zloženie

Vitamin D3

Sa podieľa na procese delenia buniek a prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

prostenal, linka
Prostenal, video, reklama
Buď mužom, ktorý si môže povedať: Stále dobrý!
Prostenal, logo

Kompetencia a dôvera

Značka Prostenal® vznikla v roku 2000 a ponúka prípravky špecificky zamerané na prostatu. Odvtedy preukázal Prostenal® svoje odborné kvality a získal si dôveru mnohých mužov v tomto regióne.

Výrobky Prostenal® na báze rastlinných extraktov sú vyrábané v súlade scertifikáciou GMP, ktorá zaručuje ich vysokú kvalitu a účinnosť.

Prostenal - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Prostenal ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Prostenal na 94 %
Recenzia produktu: Prostenal Night 90 tabliet
5 / 2x
Spokojnosť
Recenzia produktu: Prostenal walmark night 60 tabliet
5 / 1x
S tovarom som spokojný
Recenzia produktu: Prostenal Control 60 tabliet
4.9 / 60x
účinný
Recenzia produktu: Prostenal Control 90 tabliet
4.6 / 10x
účinný liek na prostatu
Recenzia produktu: Prostenal CONTROL 60 tabliet
4 / 1x
Asi funguje..