GS (62 produktov)

Green Swan

Green Swan

Je spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu liekov, zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov na zdravší život. Prípravky GS obsahujú vyvážené a overené množstvo aktívnych zložiek v najvyššej farmaceutickej kvalite. Prípravky GS sú založené na najnovších farmaceutických poznatkoch. Predstavujú najvyššiu kvalitu a overenú účinnosť, podloženú dlhoročnou spoluprácou s poprednými lekárskymi a farmaceutickými odborníkmi doma aj v zahraničí.

Záruka kvality

Výskum

Pri vývoji prípravkov kladú naši odborníci dôraz na preukázanú farmaceutickú kvalitu.

Výroba

Používame najkvalitnejšie suroviny od dodávateľov z celého sveta.

Kontrola

Samozrejmosťou našej práce je neustála priebežná kontrola kvality prípravkov.

GS
Kĺby a väzy

Správna výživa je pre vaše kĺby veľmi dôležitá. Ak trpíte bolesťami kĺbov alebo obmedzenou hybnosťou, kúpte si účinné prípravky na podporu hybnosti kĺbov a reparáciu poškodenej chrupavky. V tejto kategórii nájdete komplexnú starostlivosť o vaše kĺby, väzy a šľachy.

Cemio Kamzík

Cemio KAMZÍK® je špičkový kĺbový prípravok, ktorý ako jediný v Českej republike obsahuje kombináciu 2 typov kolagénu (prírodný kolagén NCI® a prírodný kolagén NCII®) a vitamínu C pre kĺby, väzy, šľachy i kĺbové chrupavky. Predstavuje jedinečné spojenie rýdzej prírody a špičkovej technológie.


Kúpiť

Cemio Kamzík
GS Condro Diamant

GS Condro Diamant

Jedinečná kombinácia najvyššej dávky glukozamín sulfátu v kvalite Clini-Q s aescínom a vitamínom C, ktorý prispieva k tvorbe kolagénnej siete kĺbových chrupaviek. Mimoriadny účinok prípravku GS Condro bol dokázaný klinickou štúdiou Reumatologického ústavu v Prahe.


Kúpiť

GS
Imunita

Imunita, čiže obranyschopnosť nášho tela, dostáva najviac zabrať v období jari a jesene. Preto, aby náš imunitný systém v týchto obdobiach nepodliehal zvýšenému výskytu chorôb, je dobré náš imunitný systém podporovať počas celého roka. Z našej širokej ponuky výživových doplnkov podporujúcich imunitu si vyberie každý.

GS Extra Strong Multivitamin

Extra silný multivitamín obsahuje 100 % vyvážené zloženie vitamínov, minerálov a ďalších aktívnych látok. Navyše obsahuje Strong Komplex – extra dávku vitamínu C, luteín, activín, echinaceu – na maximálnu podporu obranyschopnosti organizmu.


Kúpiť

GS Extra Strong Multivitamin
GS Extra Strong Multivitamín 40 tabliet

GS Extra Strong Multivitamín 40 tabliet

Môžete mať už dnes8,82 €
GS Vitamin C1000
GS Vitamín C1000 + šípky

GS Vitamín C 1000 + šípky

Silný vitamín C s prírodnou silou šípok. Vitamín C v dávke 1000 mg je antioxidant, ktorý podporuje obranyschopnosť organizmu, prispieva k ochrane buniek pred voľnými radikálmi a pomáha zmierniť pocit vyčerpania a únavy. Navyše v tablete s postupným uvoľňovaním.


Kúpiť

GS Vitamín C

GS Echinacea FORTE 600

Extra silná dávka na podporu imunity. GS Echinacea FORTE 600 je vhodná na rýchlu a účinnú podporu imunity. Užívajte aj pri zvýšenej záťaži. Obsahuje navyše silnú dávku vitamínu C a zinku, ktoré sú dôležité pre činnosť imunitného systému.


Kúpiť

Echinacea
Hliva

GS Hliva PLUS

Vysokokoncentrovaný extrakt z čerstvej hlivy ustricovej 1800 mg. Hliva je navyše obohatená o silu rakytníka s echinaceou na podporu imunity. Koncentrácia extraktu 18 : 1 zaručuje až niekoľkokrát vyšší obsah účinných látok – betaglukánov oproti sušenej hlive.


Kúpiť

GS Vápnik, Horčík, Zinok PREMIUM

Zosilnené zloženie minerálov, navyše s vitamínom D3 a biotínom. Prípravok obsahuje vyvážený komplex minerálov a vitamínov, ktoré sú dôležité pre ľudské zdravie, zdravé kosti, vlasy a nechty.


Kúpiť

Vápnik, Horčík, Zinok
GS
probiotiká

Prirodzenou súčasťou tráviacej sústavy je črevná mikroflóra tvorená miliardami baktérií, ktoré majú nezastupiteľný význam pre fungovanie organizmu. Podporujú trávenie, vytvárajú dôležité látky (napr. vitamíny skupiny B) a posilňujú imunitu. Správne fungovanie mikroflóry však narušuje celé množstvo vplyvov. Ide napríklad o nesprávne stravovanie, zaťaženie organizmu, stres, užívanie antibiotík a pod.

gs superky

GS SUPERKY

Keď potrebujete doplniť dôležité probiotické baktérie a podporiť imunitu. Tráviace ťažkosti, hnačka a antibiotiká ničia miliardy dôležitých črevných mikroorganizmov, ktorým hovoríme probiotické baktérie, skrátene probiotiká. Dnešná varená, vyprážaná, konzervovaná a pasterizovaná strava im tiež neprospieva. Probiotiká žijúce v našom tráviacom trakte sú pestrou zmesou laktobacilov, bifidobaktérií a ďalších prospešných mikroorganizmov, o ktoré sa musíme starať. Rovnako ako sa musíme starať o našu imunitu.


Kúpiť

prostata
prostata

Prostata, čiže predstojná žľaza, je uložená pod močovým mechúrom. Ide o jediný orgán v ľudskom tele, ktorý sa s postupujúcim vekom nezmenšuje, ale rastie, a to vplyvom testosterónu. Prostata začína rásť v puberte (u mladých mužov má veľkosť gaštanu), po 40. roku života už môže mať veľkosť broskyne a jej veľkosť môže začať prekážať (napr. tlačí na močovú trubicu, tým ju zužuje a tak dochádza k potrebe častého močenia). Najnovšie vedecké štúdie preukázali, že fungovanie prostaty úzko súvisí s mužskou potenciou a celkovou vitalitou organizmu. Preto naše prípravky obsahujú účinné látky, ktoré ovplyvňujú všetky tieto tri oblasti naraz.

Cemio RED3

Unikátny výživový doplnok pre mužov, ktorý napomáha k správnemu fungovaniu prostaty a podporuje potenciu a vitalitu. To všetko v jednej kapsule vďaka extraktu siedmich bylín z celého sveta. Produkt bol vyvinutý švajčiarskymi odborníkmi a obsahuje klinicky overené zložky, ktoré sú do podoby kapsúl spracované najmodernejšími technológiami a majú tak vysokú vstrebateľnosť a účinok.


Kúpiť

Cemio RED3
gs
Tehotenstvo

Tehotenstvo predstavuje radostné obdobie v živote ženy. Zároveň však na ňu kladie zvýšené psychické aj fyzickej nároky a z toho plynúce požiadavky sa odrážajú vo zvýšenej potrebe živín (cukrov, bielkovín, tukov), vitamínov a minerálov, ktoré by mala nastávajúca mamička svojmu telu pravidelne počas tehotenstva a dojčenia dodávať. Tieto látky sú dôležité pre výživové a energetické nároky rastúceho bábätka, zdravie a psychickú pohodu mamičky.

GS Mamavit

Kompletné a vyvážené zloženie vitamínov a minerálov pre tehotné a dojčiace ženy a ženy, ktoré otehotnenie plánujú. Neobsahuje konzervačné látky a ani farbivá. Neobsahuje cukor a je vhodný pre diabetičky.


Kúpiť

GS Mamavit
mama test

GS Mamatest

Rýchly tehotenský test, ktorý môžete vykonávať sama. Zisťuje prítomnosť ľudského choriogonadotropínu (hCG), ktorý sa objavuje v moči už vo veľmi skorom období tehotenstva.


Kúpiť

GS

GS Betakarotén gold 6 mg, kapsúl 90+45

GS Betakarotén gold 6 mg, kapsúl 90+45

Môžete mať už dnes7,01 €
GS Mamatest COMFORT 10

GS Mamatest COMFORT 10

Môžete mať už dnes4,20 €
GS Condro DIAMANT 100+50 tablet darček 2023

GS Condro DIAMANT 100+50 tablet darček 2023

Môžete mať už dnes23,90 €
GS Merilin Original 60 tabliet

GS Merilin Original 60 tabliet

Môžete mať už dnes19,90 €
GS Koenzým Q10, 60 mg + B1 60 kapsúl

GS Koenzým Q10, 60 mg + B1 60 kapsúl

Môžete mať už dnes11,51 €
GS Betakarotén gold 15 mg, kapsúl 80+40

GS Betakarotén gold 15 mg, kapsúl 80+40

Môžete mať už dnes9,98 €

GS Anxiolan 60 tabliet

Môžete mať už dnes11,90 €

GS Koenzým Lipo Q10 100mg 60 kapsúl

Môžete mať už dnes13,90 €

GS Céčko želatínky 50 ks

Môžete mať už dnes6,57 €

GS Extra Strong Multivitamin 100 tabliet

Môžete mať už dnes15,90 €
GS Omega 3 citrus darček 2023 100+70 kapsúl

GS Omega 3 citrus darček 2023 100+70 kapsúl

Môžete mať už dnes11,90 €
GS Extra Strong Vitamin D 2000 IU 90 kapsúl

GS Extra Strong Vitamin D 2000 IU 90 kapsúl

Môžete mať už dnes8,09 €
GS Mamavit 30 tabliet

GS Mamavit 30 tabliet

Môžete mať už dnes10,90 €
GS Koenzym Q10 60 mg darček 2023 60+10 kapsúl

GS Koenzym Q10 60 mg darček 2023 60+10 kapsúl

Môžete mať už dnes10,90 €

GS Echinacea FORTE 600 30 ks

Môžete mať už dnes4,90 €
GS Vitamín C 500 so šípkami 100+20 tabliet

GS Vitamín C 500 so šípkami 100+20 tabliet

Môžete mať už dnes9 €

GS Superky probiotika 40 kapsúl

Môžete mať už dnes9,94 €

GS Koenzym Q10, 30 + 30 kapsúl

Môžete mať už dnes9,90 €
GS Eladen Premium - darčekové balenie 90 kapsúl

GS Eladen Premium - darčekové balenie 90 kapsúl

Môžete mať už dnes17,90 €
GS Extra Strong Multivitamín 40 tabliet

GS Extra Strong Multivitamín 40 tabliet

Môžete mať už dnes8,82 €
GS - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi GS ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii GS na 96 %
Recenzia produktu: GS Ginkgo 40 + Gotu kola 60 tabliet
5 / 5x
Dobré
Recenzia produktu: GS Ginkgo Premium 60, 90 tabliet
5 / 8x
doporučuji
Recenzia produktu: GS Mamatest Comfort 10 mIU/ml tehotenský test 1 ks
5 / 16x
Doporučuji
Recenzia produktu: GS Extra C 500 citrón 25 šumivých tabliet
5 / 12x
Výborná chuť a dobrá cena
Recenzia produktu: GS Omega 3 CITRUS + D3 90 kapsúl
5 / 2x
Jsem s nimi spokojená
Recenzia produktu: GS Green-Swan Vápnik Horčík Zinok Premium darček 2021 130 tabliet
5 / 12x
Nemám co bych k tomuto produktu dodala. Ten, kdo užívá dlouhodobě, účinek pozná. Ten kdo užívá krátkodobě tak to takový vliv nemá.
Recenzia produktu: GS Omega 3 Citrus + D - darčekové balenie 150 kapsúl
5 / 1x
???? Super výrobek
Recenzia produktu: GS Condro DIAMANT 100+50 tablet darček 2023
5 / 1x
Účinnost zatím neznám
Recenzia produktu: GS Superky probiotika 80 kapsúl
5 / 36x
Dobré na trabenir
Recenzia produktu: GS Mamatest COMFORT 10
5 / 3x
Ukazuje přesně. Ukazovalo mi pozitivní test, který byl následně potvrzen i lékařem.
Hore