Ako získam lepšie ceny a špeciálne akcie?
- 1. Stiahnite si aplikáciu
Stiahnite si ju jednoducho na Google Play alebo Apple App Store.
- 2. Zaregistrujte sa
V aplikácii sa zaregistrujte. Ak ste zaregistrovaní, stačí sa prihlásiť.
- 3. Užite si akcie
Teraz môžete nakupovať so zľavou a ušetriť s našou Pilulka aplikáciou.
Najlepšie vybrané akcie
24,89 €
16,80 € s
18,67 € s akciou: Zľava 25 %
Atoderm Krém Ultra 500 ml
0,50 € / 10 ml
22,09 €
16,57 € s akciou: Zľava 25 %
Atoderm Sprchový gél 1 l
22,09 € / 1 l
12,79 €
8,63 € s
9,59 € s akciou: Zľava 25 %
Atoderm Balzam na pery 15 ml
8,53 € / 10 ml
26,79 €
24,11 € s
Zľava 30 % nad 2ks
Sun Ultra fluid Invisible SPF50 50 ml
5,36 € / 10 ml
10,49 €
9,44 € s akciou: Zľava 10 %
FORTE 60 tablet
0,35 € / 1 dennú dávku
Vďaka Pilulka aplikáci môžete ušetriť až 30 % z nákupu.
Najlepšie hodnotená aplikácia
4,8 z 5
Hodnotenie: 31,4k
Perfektné
Dokonalá a prehľadná aplikácia, veľký výber možností dopravy a platby. Široká ponuka produktov. Odporúčame.
Výhody Pilulka aplikácie
Bezpečná a rýchla platba Google Pay a Apple Pay
Plaťte vždy pohodlne, bezpečne a rýchlo
Až 24.50 € na nákupy pre pravidelných zákazníkov
Stačí každý mesiac urobiť niečo pre vaše zdravie a nakúpiť si u nás v hodnote najmenej 39.99 €
Bezkontaktné vyzdvihnutie z Pilulka Boxu
Vyzdvihnite si svoju objednávku najbezpečnejším spôsobom
Sledovanie kuriéra Pilulka Expresu
Sledovanie presnej polohy vodiča na mape a presný čas jeho príchodu



