Pilulka Recenzný klub

Hodnoťte vami zakúpené produkty a získavajte odmeny až 12 € za každú recenziu

dfdffd

Pošlite prihlášku

Svojich členov chceme najpv spoznať. Do prihlášky napíšte niečo o sebe. Píšete, publikujete alebo len radi hodnotíte?

dsfgfg

Píšte recenzie

Teraz môžete recenzovať vami zakúpené produkty. Nebojte sa, aj detailné recenzie sú hračka – na všetko máme pomocníka.

gfdgdfgdf

Získajte zľavový kupón

Recenziu si prečítame, a keď ju schválime, obratom putuje zľavový voucher až na 12 € na váš e-mail.

fsdgfsdgf

Nakupujte so zľavou

Kúpte si niečo ďalšie na recenzovanie, tentoraz so zaslúženou zľavou. A tak stále dookola, nie je v tom žiadny háčik.

recenze

Čo o Recenznom klube hovoria jeho členovia?

Věra T.

Vďaka Recenznému klubu sa môžem podeliť s ostatnými používateľmi o svoje osobné skúsenosti s výrobkom, skutočné pocity a pohľad na vec. Pilulka Recenzný klub je dokonalá cesta, ako sa podeliť o svoje názory a prečítať si aj názory ostatných.

Lenka M.

Recenzný klub je skvelá príležitosť pre mamičky alebo oteckov na rodičovskej dovolenke. Oceňujem, že si pri staraní sa o dcéru môžem prilepšiť písaním recenzií a vďaka tomu si môžem vyskúšať veľa nových produktov, ktoré denne s dcérou používame.

Šárka K.

Na Recenznom klube sa mi páči to, že môžem vyjadriť skutočné vlastnosti produktu. Môžem do hĺbky opísať, ako produkt funguje a či vôbec. Tiež je skvelé, že za ňu som odmenená, a to ma motivuje pri písaní recenzie tráviť svoj voľný čas.

Andrea V.

Recenzie možno vkladať všade možne, ale pri Recenznom klube som prvýkrát videla nejakú formu odmeny za každú vloženú recenziu. Môžem tak zbierať zľavy na svoje nákupy a mám motiváciu stále niečo recenzovať. Navyše pomáham ostatným s výberom, sama si vždy pred kúpou čítam recenzie.

recenze

Prečo sa pripojiť do Recenzného klubu?

Získate odmenu až 12 € za každú recenziu

Vážime si vašu prácu. Za každú zverejnenú recenziu obratom posielame zľavový kód na váš e-mail. Čím menej je pri produkte recenzií, tým vyššia je odmena. Váš budúci nákup na Pilulke tak môže byť až o 12 € lacnejší.

recenzni klub odmeny

Váš názor bude počuť

Vďaka Pilulka Recenznému klubu sa môžete podeliť o svoje názory na produkty a vyjadriť svoje úprimné pocity. Pokiaľ vás vždy bavilo písať, fotografovať alebo publikovať, v Pilulke vám týmto dávame skvelú príležitosť, ako popustiť uzdu svojmu tvorivému ja.

recenzni klub

Pomôžete státisícom zákazníkov

Na Pilulke denne nakupujú státisíce zákazníkov a ktovie, možno niekomu pomôže k rozhodnutiu práve vaša prepracovaná recenzia.

recenzni klub

Ako také recenzie vyzerajú?

Chceme poznať váš úprimný názor: Čo sa vám páči, nepáči, ako sa vám produkt používa, vaša celková osobná skúsenosť. Takéto recenzie potrebujú trochu viac starostlivosti než len krátke hodnotenie hviezdičkami, ale nebojte sa. V rámci recenzie odpovedáte na pripravené otázky, ktoré vás recenziou prevedú a napovedia vám, čo ešte môžete spomenúť. Nakoniec doplníte aspoň dve pekné fotografie produktu a máte hotovo.

recenze

GreenFood Nutrition Ashwagandha

La Roche Posay Hyalu B5 sérum

BioGaia ProTectis kvapky pre deti

Maybelline Ultimatte Slim gélový rúž

recenze

Časté otázky

Akou formou dostanem sľúbenú odmenu?

Odmeny z Recenzného klubu vyplácame formou zľavových kódov. Po schválení recenzie vám na e-mail automaticky príde zľavový kód s platnosťou 6 mesiacov od jeho vydania. Platí na celú objednávku, pokiaľ sa jej cena rovná 5× hodnote kódu.

 

Detailný popis systému odmeňovania:

  • Ak má produkt 0 recenzií, odmena je 8 €.
  • Ak má produkt 1 recenziu, odmena je 6 €.
  • Ak má produkt 2 až 3 recenzie, odmena je 4 €.
  • Ak má produkt 4 a viac recenzií, odmena je 2 €.

 

Výška odmeny sa následne násobí koeficientom podľa toho, na akej cenovej úrovni sa nachádza hodnotený produkt:

 

  • Ak produkt stojí do 6 €, odmena sa násobí x 0,5.
  • Ak produkt stojí od 6,01 do 20 €, odmena sa násobí x 1.
  • Ak produkt stojí od 20,01 € do 36,59 €, odmena sa násobí x 1,2.
  • Ak produkt stojí 35,6 € a viac, odmena sa násobí x 1,5.
cdssd
recenze

Zverejňujete pozitívne aj negatívne recenzie?

Áno! Naším cieľom je poskytnúť zákazníkom Pilulky autentické skúsenosti s produktom – či už sú pozitívne alebo negatívne, váš názor je váš názor. My ho nijako nemeníme, ani vám nezlepší či nezhorší šance na schválenie. Schválenie recenzie závisí čisto od kvality a dĺžky textu, prípadne kvality fotografií (napr. aby neboli rozmazané).

recenzni klub
recenzniklub
dcscsd

Kto posudzuje, či sa moja recenzia zverejní alebo nie?

Všetky recenzie starostlivo čítajú a posudzujú členovia nášho interného tímu, ktorí sa starajú o obsah stránky a o to, aby ste sa na Pilulke cítili čo najpríjemnejšie. Pokiaľ sme vašu recenziu neschválili a s dôvodom zamietnutia nesúhlasíte, napíšte nám na info@pilulka.sk.

recenze

Je možné publikovanú recenziu upraviť alebo zmazať?

Túto možnosť neponúkame. Nemusíte sa však báť, ak ste v recenzii nechali preklep. Pred publikovaním a spustením na e-shop Pilulky ešte vašu recenziu prezrú skúsení editori, ktorí doladia jej prípadné formálne nedostatky.

fgngfn
recenze
ereger

Ako rýchlo bude schválená moja recenzia?

Vaše recenzie sa snažíme posudzovať čo najrýchlejšie. Ak schvaľovanie recenzie trvá dlhšie ako ste čakali, prosíme o chvíľku strpenia – pravdepodobne nám práve prišlo množstvo recenzií na kontrolu. Všeobecne by však schvaľovanie nemalo trvať dlhšie ako týždeň.

recenze

Aká dlhá má byť moja recenzia?

V prvom rade nám ide o celkovú hodnotu vašej recenzie. Všeobecne sa riadime tým, že od členov Recenzného klubu očakávame vysokú úroveň textu po gramatickej aj obsahovej stránke. Píšte teda v celých vetách a pekných súvetiach – nečakáme nič stručné. Každá otázka, na ktorú v recenziách reagujete, má navyše podotázky alebo návrhy, ako svoje odpovede rozvinúť.

dfgdfgf
recenze
sfdddsf

Chcem napísať recenziu, ale zakúpený produkt nie je na výber...

Ponuka Pilulky je skutočne veľká a Recenzný klub stále veľmi mladý. Preto vás prosíme o pochopenie, že zatiaľ nemožno recenzovať všetky produkty. Pokiaľ ste zakúpený produkt v Recenznom klube nenašli, bude to práve z tohto dôvodu. Nezúfajte – ponuku Recenzného klubu každým dňom rozširujeme.

recenze