Obojstranné dildá (1 produktov)

Sexi slasť na druhú. To vám pri erotických hrách dopraje obojstranné dildo. Materiály zaručujú maximálnu pružnosť a flexibilitu pri súčasnom dokonalom zachovaní tvaru. Užívať si teda môžete naplno a bez obáv. Obojstranné dildá nezostávajú pozadu …

 Zobraziť viac

Sexi slasť na druhú. To vám pri erotických hrách dopraje obojstranné dildo. Materiály zaručujú maximálnu pružnosť a flexibilitu pri súčasnom dokonalom zachovaní tvaru. Užívať si teda môžete naplno a bez obáv. Obojstranné dildá nezostávajú pozadu ani čo sa týka rozmanitých tvarov a dizajnového prevedenia, ktoré ide ruka v ruke s funkciou. Okoreňte váš milostný život o novú erotickú hračku a podeľte sa o svoju rozkoš s partnerom. Doslova.

Nazrite aj do kategórie lubrikačných gélov, vďaka ktorým bude váš sexuálny zážitok bezpochyby ešte o kus príjemnejší.

Zákazníci hodnotia najlepšie značky Lelo.

Lelo Dildo Ella saténovo čierne

Môžete mať už dnes
47,90 €
29,93 €
Obojstranné dildá - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Obojstranné dildá ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.

Pozrite sa na produkty z kategórie Obojstranné dildá zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Obojstranné dildá sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Tie najpredávanejších kúsky v kategórii Obojstranné dildá nájdete medzi prvými.