Tipy na darčeky pre mužov

Vybrať darček pre muža je ťažké. Nič nechcú a čo chcú, to si kúpia. Na Pilulka.sk však nájdete produkty, ktorými muža potešíte. Trebárs produktmi pre ich aktívny život.

Top darčeky z našej ponuky

AKO VYBRAŤ IDEÁLNY DARČEK PRE MUŽA

Ruku na srdce. Ktorá z nás sa niekedy necítila v koncoch a frustrovane z toho, že nám jednoducho úplne došli nápady a naša kreativita vymýšľania darčeka pre mužov klesla na bod mrazu? Mužské osadenstvo rodiny pozerá na darčeky trochu z iného uhla, než ženy. Riešia darčeky viac z praktického hľadiska. V prvom rade sa zamyslite, ako trávi daný muž - otecko, priateľ, manžel, dedko, brat, kamarát... svoj voľný čas. Teda aké má koníčky a popremýšľajte, ako ho v nich podporiť. Ďalším vodítkom môže byť o čom hovorieva, čo by mohol potrebovať? Skúste si všimnúť, čo si rád kupuje, akú kozmetiku používa alebo čo rád maškrtí a od toho sa odpichnite.

Tipy na darčeky pre brata

ČÍM TENTO ROK OBDAROVAŤ BRATA?

Čo kúpiť bratovi pod stromček? Jednoduchá otázka. Riaďte sa tým, čo vášho brata najviac baví a v akej vekovej kategórii je. Ak máte malého bračeka, prejdite si našu ponuku hračiek a niečo už vám padne do oka. Pokiaľ máte staršieho brata, ktorý si zakladá na svojich bicepsoch, je športová výživa jasnou voľbou.

Tipy na darčeky pre priateľa / manžela

ČO TENTO ROK KÚPIŤ PRIATEĽOVI/MANŽELOVI

Výber darčeka pre priateľa môže veľmi ovplyvniť napríklad to, ako dlho náš vzťah trvá, či spolu žijeme alebo nie, v akej vekovej kategórii sa obdarovaný nachádza. Chcete ho skôr prekvapiť, alebo naopak ukázať, že mu načúvate a záleží vám na ňom? Váš priateľ rád športuje, uznáva zdravé stravovanie alebo sa darček naopak má niesť v duchu hravosti? Potrpíte si skôr na vtipkovanie alebo chcete naopak niečo naznačiť? Niekedy aj hodnotnejšie dary, ako je napr. väčšie elektro, môžete podčiarknuť menšími drobnosťami a doladiť tak koncept darčeka k dokonalosti.

Tipy na darčeky pre otca

AKÝ DARČEK OCENÍ KAŽDÝ OTEC

Vyberanie darčekov pre mužov je globálne zložitejšie, než pre ženy. Zvyčajne tvrdia, že nič nechcú, všetko majú, dôležité veci si kúpia sami. A tak je fantázia len na nás. Takže keď už sa idete zamýšľať nad vhodným darčekom, či už k narodeninám, Vianociam, sviatku alebo inej príležitosti, je dobré držať sa nite ako je vek, záujmy, ako veľmi je alebo nie je obdarovaný vyťažený... Možno vám výber darčekov uľahčíme alebo vás aspon inšpirujeme nasledujúcimi tipmi:

Tipy na darčeky pre dedka

ČO TENTO ROK KÚPIŤ DEDKOVI

Výber darčeka pre dedka vôbec nemusí byť taký oriešok, ako sa môže v prvej chvíli zdať. Ak nechcete dedka "odbiť" fľašou vína alebo pyžamou, máme pár tipov, čím deduškov potešiť, dajte si pri výbere darčeka záležať a nebojte sa popustiť uzdu kreativite. Je dedko ešte v skvelej forme a myslí mu to? Tak isto občas rád vyrazí do prírody, na ryby alebo rád majstruje na záhradke. Takýto akčný dedo by mohol oceniť "darček na mieru" napríklad v podobe darčekového koša. Ten zostavte s ohľadom na dedkov zdravotný stav, ujasnite si, čo má rád a nakombinujte kôš od vhodných potravinových doplnkov cez kĺbovú výživu a rôzne maškrty až napríklad po praktickú elektrickú kefku či ústnu sprchu.