Vianočné darčeky pre otca

 

Inteligentné hodinky

Klasika v novom kabátiku

Klasické hodinky pozná každý otecko. Čo však vyskúšať hodinky, ktoré nielen dobre vyzerajú, ale sú aj vybavené mnohými jedinečnými funkciami? Môže s nimi prijímať hovory, čítať a písať správy či e-maily alebo skontrolovať plány v kalendári. Športovým nadšencom sa budú hodiť športové hodinky, ktoré sledujú a plánujú tréning, merajú tep a dokonca monitorujú aj spánok.

Elektrické zubné kefky

Žiarivý úsmev každý deň

Dôvodov na úsmev nie je nikdy dosť. Jedným z nich môžu byť dokonale čisté, biele zuby, a to vďaka elektrickej zubnej kefke. Kefka zuby dôkladne vyčistí, masíruje ďasná a pomáha bieliť zuby. Darujete tak dôležité zdravie a ešte dôležitejší úsmev.

Holenie

Hladká tvár alebo brada?

Či už vaši blízki preferujú perfektne hladkú tvár alebo, naopak, precízne vytvarované fúzy, máme tú kompletnú výbavu na oba štýly – holiace strojčeky, zastrihávače, kozmetiku na holenie aj starostlivosť o fúzy.

Výživové doplnky

Zdravie pod stromčekom

To by som si prial, byť stále mladý... Také prianie môžete oteckovi splniť s darčekom plným vitamínov, minerálov a ďalších prospešných látok, ktoré mu pomôžu zostať v kondícii čo najdlhšie.

Starostlivosť o zuby

Zuby ako perličky

S týmito pomôckami na ústnu hygienu bude úsmev vašich blízkych žiariť ešte viac ako vianočný stromček. Tu nájdete tie najlepšie potreby na starostlivosť o zuby.

Káva

Nie je nad vôňu čerstvej kávy

Keď si váš otecko rád užíva chvíľu pokoja nad šálkou kávy, máte darček jasný. Buď mu doplňte zásobu kvalitných kávových zrniek z tých najlepších pražiarní, alebo jeho bežnú kávu pozdvihnite na vyššiu úroveň.

Darčeky pre otecka do 20 €

 

Darčeky pre otecka do 40 €

 

Darčeky pre otecka nad 40 €