Darček pre babku

 

Masážne prístroje

Wellness z obývacej izby

Vďaka týmto šikovným pomocníkom si vaša babička môže dopriať uvoľňujúcu masáž z pohodlia domova. Masážne prístroje disponujú množstvom funkcií a môžete zvoliť prístroj zameraný priamo na oblasť, ktorá babičku najviac trápi.

Elektronika pre zdravie

Prevencia pohodlne

Keď sa vaša babička snaží vyhýbať behaniu po doktoroch, kúpte jej tieto inteligentné prístroje na sledovanie dôležitých údajov o jej zdravotnom stave, a to rovno z gauča.

Vitamíny a minerály

Zdravie pod stromčekom

To by som si prial, byť stále mladý... Také prianie môžete babičke splniť s darčekom plným vitamínov, minerálov a ďalších prospešných látok, ktoré jej pomôžu zostať v kondícii čo najdlhšie.

Kozmetika na zrelú pleť

Starnutie s gráciou

Pribúdajúce vrásky sú úplne prirodzené. Navyše sa v nich odráža, ako veľmi sa babička za svoj život nasmiala. Môžete jej však zároveň dopriať kvalitnú kozmetiku, s ktorou bude jej pleť stále vyzerať pružne a zdravo.

Kĺbová výživa

Na pohyb bez obmedzenia

Ak má vaša babička problémy s pohybom, môžete jej pomôcť späť do formy. Urobte jej radosť produktmi s potrebnými vitamínmi a minerálmi, ktoré podporia zdravie a hybnosť kĺbov.

Zdravý zrak

Aby som vás lepšie videla!

S dobre zvolenými vitamínmi a prípravkami pre zdravý zrak vás babička dobre uvidí aj bez okuliarov, alebo si tiež môže dlho čítať svoju obľúbenú knižku bez únavy očí.

Darčeky do 20 €

 

Darčeky do 40 €

 

Darčeky nad 40 €