Basilur Book Assort 32 No.1 plech 32 vrecúšok

32 vrecúšok zelených a čiernych čajov s jahodami a kivi, malinami a šípkami, mliečnym oolongom alebo mätou v darčekovej škatuľke Book Assorted No.1. Viac informácií

11,19 €12,49 €
-10 %
0,35 € / 1 vrecúšky
  • altSkladom 5 a viac kusov, Za 4 dni od 12:00 u vás. Viac informácií
  • <strong>Doprava ZADARMO</strong> pri nákupe nad <strong>59 €</strong>Doprava ZADARMO pri nákupe nad 59 €
Basilur Book Assort 32 No.1 plech 32 vrecúšokVšetko o produkteDoplňujúce informácieHodnotenie produktu
Basilur Book Assort 32 No.1 plech 32 vrecúšokVšetko o produkteDoplňujúce informácieHodnotenie produktu

Prinášame darčekovú kolekciu čiernych, zelených, porciovaných a ochutených čajov. S touto kolekciou máte možnosť ochutnať viacero čajov a zistiť, ktorý je pre vás ten pravý. Prípadne môže byť pekným darčekom, ktorý neurazí vašich blízkych. štýlové plechové balenie obsahuje celkom 32 vrecúšok.

Odporúčané použitie

1 vrecko na šálku zalejte 250 ml (1 šálkou) vody s teplotou 80°C (100°C). Šálku zakryte viečkom a nechajte 2 - 3 minúty lúhovať a 3 - 5 minút vylúhovať.

Dôležité poznámky

Spotrebujte najlepšie do dátumu uvedeného na obale. Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste pri teplote do 20°C.

Zloženie

Strawberry & Kiwi, zloženie: čierny čaj, jablko (do 2 %), aróma (jahoda, kiwi). Raspberry & Rosehip, zloženie: čierny čaj, šípky (do 2 %), aróma malín. Green Freshness, zloženie: zelený čaj, mäta (do 2 %). White Magic, zloženie: polofermentovaný čaj Oolong, mliečna aróma.

Skúste tiež ďalšie produkty značky Basilur, ktoré sú v kategóriách Špeciálne čaje, Potraviny, nápoje a Čierne čaje. Produkt je v zľave 10 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Sety čajov.

Doplňujúce informácie

EAN
4792252915091
Značka
Príchuť
Druh čaju
Krajina pôvodu
Forma potravín
Veľkosť balenia
32 vrecúšok
Originálny názov
BASILUR Book Assort 32 No.1 plech 32 gastro sáčků
Dodávateľ na trh
MIX-TEE velkoobchod, s.r.o.

Recenzie a skúsenosti s produktom

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.