Tipy na darčeky pre ženy

Vyberajte darčeky pre ženy s citom a od srdca. Potešte ich voňavým darčekovým balíčkom, prírodnou kozmetikou, myslieť môžete aj na budúce mamičky.

Top darčeky z našej ponuky

AKO VYBRAŤ IDEÁLNY DARČEK PRE ŽENU

Akým darčekom vyčarovať žene úsmev na tvári? Je to ľahké. Stačí darček vyberať starostlivo srdcom a s láskou, aby obdarovaná vedela, že vám na nej záleží a s výberom darčeka ste si dali prácu. Žiadna žena nepohrdne zmyselným parfémom, starostlivosťou o vlasy alebo voňavou kozmetikou.

Tipy na darčeky pre mamu

ČO OCENÍ KAŽDÁ MAMA

Mamičky sa o nás so starostlivosťou a láskou starajú celý život, aby nám dopriali len to najlepšie. Preto by sme darčeky pre nich mali vyberať skutočne starostlivo. Inšpirovať sa môžeme teda hlavne tým, čo má naša maminka rada a ako trávi svoj voľný čas. Pre chvíle pohody pri knižke môžu potešiť napríklad ovocné aj bylinné čaje, mamičky parádnice zas ocenia voňavé kozmetické balíčky.

Tipy na darčeky pre priateľku, manželku

ČO KÚPIŤ ŽENE VÁŠHO ŽIVOTA?

Darček pre najmilšiu ženu - manželku, priateľku - vyberajte srdcom, jeho výber nepodceňujte a ukážte, že ste sa nad ním zamysleli. Tieto ženy stoja po vašom boku v dobrom i zlom a zaslúžia si starostlivo oceniť. Trávite s nimi veľa času, viete, čo majú rady a čo ich poteší. Či už je to zmyselná vôňa parfumu, obľúbená kozmetika alebo doplnky pre zdravie tela i vlasov.

Tipy na darčeky pre kamarátku

ČO TENTO ROK DAŤ KAMARÁTKE

Kamarátke sa vyberá darček zvyčajne celkom ľahko. Záleží, aký je váš vzájomný vzťah. Ide o kamarátku z práce, padli ste si do oka pri tréningu a občas zájdete na kávu, dlhoročnú známu alebo najlepšiu priateľku? Premietnite si, ako hlboký máte vzťah, čo danú ženu baví a zaujíma, o čom sa rozprávate, a to všetko vezmite pri vyberaní darčeka na vedomie.

Tipy na darčeky pre babku

AKÉ DARČEKY OCENÍ KAŽDÁ BABKA

Babička je milovaná osoba, ktorá nás odmalička rozmaznáva a zniesla by nám prvé posledné. Vyberajte pre ňu darček naozaj zodpovedne. Venovala vám kus života a vždy tu je pre vás, aby pomohla a postarala sa. Ukážte, že ste vďační za to, že ju máte, a inšpirujte sa našimi návrhmi na darček pre ňu.

Tipy na darčeky pre sestru

AKÉ DARČEKY TENTO ROK FRČIA U SESTIER?

K Vianociam každú sestru poteší typicky ženský darček, či už je to malé dievča, pubertiačka alebo dospelá žena. Kto pozná vašu sestru lepšie ako vy? Pre malú sestričku bude perfektným darčekom bábika alebo kamarát plyšák do izbičky, pre ségru puberťáčku pekný parfum a staršiu sestru môžete obdarovať voňavou kozmetikou, relaxačným kúpeľom alebo luxusnou starostlivosťou o pleť.

Tipy na darčeky pre budúcu mamičku

ČO VYBRAŤ BUDÚCEJ MAMIČKE?

Narodenie dieťaťa je najdôležitejším okamihom v životoch rodičov. Ak si lámete hlavu nad tým, čím budúcu mamičku obdarovať, ste na správnom mieste. Nešliapnete vedľa s nejakou dobrotou, vhodnou kozmetikou alebo vecami pre bábätko.

Tipy na darčeky pre učiteľku

ČÍM OBDAROVAŤ PANI UČITEĽKU?

Vyberáte darček pre svoju pani učiteľku? Darujte jej starostlivo zvolenú pozornosť. Nikdy nešliapnete vedľa voľbou krásneho kozmetického balíčka, kávou alebo čokoládou.