Vianočné darčeky pre mamu

Vianočné kozmetické kazety

Stačí len dať pod stromček

Rozmaznávajte svoju mamu a doprajte jej len to najlepšie z najlepšieho. Vyberte tento rok niečo naozaj luxusné z kozmetiky na pleť, telo aj vlasy.

Pleťové krémy proti vráskam

Nerobte si vrásky

Darujte mamičke pod stromček kvalitný pleťový krém a ďalšiu kozmetiku, ktorá jej pokožke pomôže starnúť s gráciou a s minimom vrások. Účinné zložky v krémoch popredných značiek dokážu pleť krásne vypnúť a zachovajú jej pružnosť.

Výživové doplnky pre krásu

Vitamíny pre zdravie aj krásu

Krásny a zdravý vzhľad môžete podporiť aj zvnútra. Darujte mamičke kvalitné vitamíny, minerály a ďalšie významné látky, ktoré sú nielen prospešné celkovému zdraviu, ale zároveň prispievajú ku krásnym vlasom, nechtom a pleti.

Pre budúce mamičky

Príprava na príchod bábätka

Darček pre očakávané bábätko je určite skvelou voľbou, ale skúste tiež urobiť radosť budúcej mamičke v podobe praktického darčeka určeného len pre ňu samotnú. Vyberte napríklad vitamíny pre zdravé tehotenstvo, vybavte ju popôrodnými potrebami alebo kvalitnou telovou kozmetikou.

Starostlivosť o zuby

Všetko pre oslnivý úsmev

S týmito pomôckami a súpravami na ústnu hygienu bude úsmev vašej mamičky žiariť ešte viac ako váš vianočný stromček. Tu nájdete tie najlepšie elektrické kefky a ďalšie potreby na starostlivosť o zuby.

Líčenie a odličovanie

Hravé farby aj prirodzená krása

Ako vyzerá bežné líčenie vašej milovanej mamičky? Trocha korektora, maskary a balzam na pery? Alebo dokonalé linky a rúž? Vyberte dekoratívnu kozmetiku, ktorá najlepšie vyhovuje jej štýlu, a ešte môžete pridať produkty, s ktorými sa bude aj pohodlne odličovať.

Čaje a darčekové súpravy čajov

Lahodné chute, jedinečné vône

Čaj neodmysliteľne patrí k studenému počasiu. Nielenže vás dokonale zahreje po príchode zo zasnežených ulíc, ale zároveň vás poteší vynikajúcou chuťou a príjemnou vôňou.

Darčeky do 20 €

 

Darčeky do 40 €

 

Darčeky nad 40 €