Philips Lumea Advanced IPL epilátor SC1994/00

Philips Lumea Advanced IPL - odstraňovanie chĺpkov pomocou technológie IPL. …

Zobraziť viac

Philips Lumea Advanced IPL - odstraňovanie chĺpkov pomocou technológie IPL. Pravidelné pôsobenie jemných svetelných impulzov zaručí hedvábne hladkú pokožku každý deň. Vhodné pre rôzne typy chĺpkov a pokožky. Prispôsobená na bezpečné a efektívne použitie v pohodlí domova. Nadstavec na telo. Senzor odstínu pokožky. Použitie s káblom. Päť nastaviteľných úrovní intenzity svetla. >250 000 zábleskov. Slide&Slash mode pre jednoduché použitie bez potreby opakovaného stlačenia tlačidla záblesku. Luxusné pouzdro. Dermatologicky testované. Žiadne náhradné diely, žiadne skryté náklady.

Môžete mať za 9 dní v pondelok 3. 6.  viac info
Skladom u dodávateľa
V Pilulka Boxe už v pondelok 3. 6. od 12:00
Pilulka Expresom už v pondelok 3. 6. od 09:00
SUPER CENA PILULKA.SK
269 €
205,99 €
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Doprava zadarmo Doprava zadarmo
5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 2 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Hladká pokožka bez chĺpkov až 12 mesiacov.*

 

Najmenej 85 % redukcie chĺpkov po 3 ošetreniach**

 

Rozlúčte sa s chĺpkami a užívajte si dokonale hladkú pokožku až 12 mesiacov!* Spoľahlivý epilátor Philips Lumea IPL 7000 vytvorený v spolupráci s dermatológmi je určený na bezpečné a bezbolestné odstránenie chĺpkov v domácom prostredí. Prístroj využíva integrovaný senzor odtieňa pokožky pre ešte väčšiu šetrnosť. Aplikácia intenzívneho pulzného svetla na pokožku je jednoduchá a nespôsobuje začervenanie pokožky ani vznik vyrážok.

 • Až 12 mesiacov hladká pokožka bez chĺpkov.*
 • Profesionálna IPL technológia vyvinutá s dermatológmi.
 • Jednoduché, bezpečné a bezbolestné použitie.
Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor
Philips Lumea IPL 7000 | Technologie Philips Lumea IPL
Philips Lumea IPL 7000 | Technológia Philips Lumea IPL

Technológia IPL

Ošetrenie pokožky metódou IPL (Intense Pulsed Light) je ľahké, bezbolestné a nespôsobuje podráždenie pokožky ani vznik vyrážok. Intenzívne osvetlené záblesky aplikované na pokožku prenikajú až ku korienkom chĺpkov a prerušujú ich rastovú fázu. Pri pravidelnom používaní IPL epilátora v odporúčaných intervaloch chĺpky postupne slabnú, vypadávajú a ich celkový počet sa znižuje.

Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor
Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor

Senzor odtieňa pokožky

IPL epilátor Philips Lumea IPL 7000 využíva vstavaný senzor odtieňa pokožky pre maximálnu šetrnosť. Pokiaľ prístroj zistí, že pokožka je príliš tmavá a pre metódu IPL teda nevhodná, vysielanie svetelných impulzov automaticky preruší.

Ošetrenie rôznych partií tela

S epilátorom Philips Lumea IPL 7000 sa nechcených chĺpkov zbavíte bez bolesti a ľahko. Je vhodný na ošetrenie väčších plôch tela, ako sú lýtka, paže, chrbát alebo brucho, a možno ho použiť aj na oblasť línie bikín alebo podpazušia.

Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor
Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor

Mobilná aplikácia

K dokonale hladkej pokožke vám pomôžu aj moderné technológie. Na dosiahnutie tých najlepších výsledkov využite mobilnú aplikáciu Philips Lumea IPL, ktorá je určená pre operačné systémy iOS a Android a je dostupná zadarmo. S jej pomocou jednoducho naplánujete ďalšie ošetrenie v odporúčaných intervaloch a nikdy na ne nezabudnete. Dozviete sa tiež celé množstvo tipov a rád priamo pre vás a váš odtieň pokožky.

Overená dlhodobá účinnosť

Objektívne štúdie preukazujú obmedzenie rastu chĺpkov najmenej o 85 % po iba troch ošetreniach**. Prvé 4 ošetrenia vykonajte raz za dva týždne. Potom už môžete vidieť požadované výsledky. Na udržanie týchto výsledkov vykonajte ošetrenie vždy po 4 týždňoch. Už po 8 ošetreniach vaša pokožka zostane hladká najmenej 3 mesiace*.

Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor
Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor

Vhodné na širokú škálu typov chĺpkov a pokožky

Metóda odstránenia chĺpkov intenzívnym pulzným svetlom je vhodná na veľmi širokú škálu odtieňov pokožky, základným predpokladom na bezpečné a efektívne použitie IPL epilátora je však dostatočne veľký kontrast medzi pigmentom chĺpkov a odtieňom pokožky. Prístroj dosahuje skvelé výsledky od tmavoblond chĺpkov po čierne a od veľmi svetlej pokožky po tmavohnedú. Ošetrenie sa neodporúča na veľmi svetlé, sivé a ryšavé chĺpky ani na veľmi tmavú pokožku.

90-dňová garancia vrátenia peňazí a rok záruky navyše

Epilátor Philips Lumea IPL 7000 je maximálne šetrný a výnimočne efektívny. Pokiaľ s ním však z nejakého dôvodu nebudete spokojní, môžete svoje peniaze získať späť. Na aktiváciu 90-dňovej záruky vrátenia peňazí stačí prístroj zaregistrovať na stránkach My Philips, a to do 21 dní od nákupu. Po registrácii je tiež možné získať rok záruky navyše a predĺžiť ju na 3 roky.

Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor

* Priemerná redukcia chĺpkov po 12 ošetreniach: 86 % na nohách, 70 % v oblasti bikín, 67 % v podpazuší.
** Merané na nohách, 67 % zo 45 žien dosiahlo výsledok 85 % alebo viac. Štúdiu realizovala spoločnosť Philips.

Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor

Pozrite tiež ostatné produkty značky Philips, ktoré sú v kategóriách Elektronika pod stromček, Matka a dieťa a Ústa a zuby. Produkt je teraz v zľave 23 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii IPL epilátory.

Upozornenie:
Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.
EAN8720689016766
ZnačkaPhilips
Produktová radaPhilips Lumea
Pre  Pre ženy
Napájanie  Do zásuvky
Príslušenstvo v balení  Vrecko na uloženie
Typ napájania  Sieťové
Originálny názovIPL epilátor SC1994/00 IPL depilátor PHILIPS