Advance Probio24 60 kapsúl

Unikátny probiotický výživový doplnok. Obsahuje komplex 11 odolných …

Zobraziť viac

Unikátny probiotický výživový doplnok. Obsahuje komplex 11 odolných probiotických kmeňov, prebiotikum a 33 miliárd živých kultúr v dennej dávke.

Môžete mať už dnes  viac info
Skladom 5+ks
V Pilulka Boxe už zajtra od 12:00
Pilulka Expresom už zajtra od 09:00
14,90 €
Cena za 1 kapsulu: 0,25 €
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

    Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

    Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

    Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Zákazníci odporúčajú Zákazníci odporúčajú
Nakupujte spoločne
Advance Probio24 60 kapsúl
Hodnotenie produktu 5
plusIbalgin Rapidcaps 400 mg 30 kapsúl
Hodnotenie produktu 5
Advance Probio24 60 kapsúl
+ Ibalgin Rapidcaps 400 mg 30 kapsúl
21,80 €
Advance Probio24 60 kapsúl
Hodnotenie produktu 5
plusParalen 500 mg 24 tabliet
Hodnotenie produktu 5
Advance Probio24 60 kapsúl
+ Paralen 500 mg 24 tabliet
17,19 €
5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 83 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
80x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Komfort pri užívaní
98%
Účinnosť
100%
Výhodné balenie
95%

Pre pohodové trávenie

Ide o vysokokvalitný komplex probiotických kmeňov, ktorý je odolný voči kyslému prostrediu v žalúdku. Vďaka tomu sa živé kultúry probiotík dostanú v maximálnej miere do tráviaceho traktu, kde je cieľové miesto ich pôsobenia.

Unikátne zloženie s maximálnym efektom

– Komplex 11 probiotických kmeňov – 33 miliárd živých baktérií v dennej dávke – Maximálna kvalita a odolnosť probiotík z USA

Probio24

Vysoký počet priateľských probiotických baktérií v dennej dávke – 33 miliárd CFU (kolónie tvoriace jednotku) zaisťuje maximálny efekt. Vďaka vysokokvalitným probiotickým kmeňom je tento vysoký obsah živých kultúr garantovaný po celý čas použiteľnosti prípravku. Probiotické kultúry pochádzajú od výrobcu z USA, ktorý patrí medzi absolútnu svetovú špičku. Vďaka tomu je zaistená vysoká kvalita a odolnosť probiotických kultúr, ktorých obsah a kvalita sú certifikované. Komplex probiotických kmeňov v prípravku Probio24 je taktiež doplnený prebiotickou zložkou inulín pre maximálny synergický efekt.

Probio24

Probiotiká Lactobacillus

Probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré sa prirodzene vyskytujú v tráviacom trakte človeka. Niekedy sú tiež označované ako priateľské baktérie. K najznámejším probiotikám patrí probiotiká rodu Lactobacillus. Prípravok Probio24 obsahuje 7 probiotických kmeňov rodu Lactobacillus, a to najpoužívanejšou Lactobacillus acidophilus, ďalej potom L. rhamnosus, L. bulgaricus, L. plantarum, L. casei, L. lactis a L. paracasei. Kombináciou viacerých probiotických kmeňov je dosiahnuté synergického efektu.

Probio24

Probiotiká Bifidobacterium

Probiotiká rodu Bifidobacterium patrí po laktobacilov k druhým najpoužívanejším probiotickým kultúram. V prípravku Probio24 sa nachádza komplex 3 kmeňov, a to Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium breve a Bifidobacterium bifidum. Dopĺňajú komplexné zloženie a podporujú maximálny efekt.

Probio24

Probiotikum Streptococcus thermophillus

Probio24 obsahuje v neposlednom rade tiež probiotický kmeň Streptococcus thermophillus. Ten je príkladom tzv. Aktívneho probiotiká, tj. Probiotických kultúr, ktoré sú schopné v interakcii s prebiotikami a súčinnosti rôznych druhov probiotík výraznejšie ovplyvňovať prirodzené metabolické procesy organizmu.

Probio24

Prebiotiká

Prebiotiká sú prírodné nestráviteľné cukry, ktoré slúžia ako zdroj energie pre probiotické baktérie. Probio24 obsahuje probiotikum inulín. Tento oligosacharid patrí medzi najznámejšie a najpoužívanejšou prírodné probiotiká.

Dávkovanie

Odporúčaná dávka: Užívajte 1–3 kapsule denne, najlepšie s jedlom. Dostatočne zapite. Vhodné aj na dlhodobé užívanie.

Probio24
Probio24

Certifikované suroviny

Produkty obsahujú iba vysoko kvalitné suroviny s certfikovaným pôvodom a kvalitou.

Probio24

Výroba podľa HACCP

Produkt je vyrábaný vo výrobných závodoch, ktoré postupujú podľa analýzy a kontroly kritických bodov výroby (HACCP).

Provio24

Komplex 11 probiotických kmeňov

– Lactobacillus acidophilus – Bifidobacterium lactis – Lactobacillus rhamnosus – Bifidobacterium breve – Lactobacillus bulgaricus – Lactobacillus plantarum

– Lactobacillus casei – Lactococcus lactis – Bifidobacterium bifidum – Streptococcus thermophilus – Lactobacillus paracasei

Zloženie

Aktivní látky v 1 kapsli
Prebiotika (inulin) 400 mg
Probiotický komplex – 11 kmenů 11 miliard CFU*


*CFU – colony forming units (kolonie tvořící jednotku)

Hodnotenie užívateľov

Simona

Pri dlhodobom užívaní (min. 3 mesiace) mi Probio24 pomohlo k úprave trávenia. Zažívala som pravidelne zápchu, ktorá sa striedala s hnačkou. Ďalej ma na dennej báze trápilo nafukovanie. Toto všetko vedia probiotiká vyliečiť. Rada sa vraciam k tejto značke, pretože je top na českom trhu. Vysoká kvalita (najvyšší počet probiotických kultúr) a zároveň prijateľná cena, narozdiel od tých produktov, čo ponúkajú v lekárňach.

Jiří K.

Mé hodnocení bude moci připadat některým lidem podivné, ale já produkt užívám krátkodobě a pociťuji lehké zlepšení zažívání. Současně jsem nasadil tento produkt naší fenečce, která má dlouhá léta problémy se zažíváním, a u ní se projevilo zlepšení zažívání o 100 % po týdnu užívání. Vynikající produkt. Doufám, že se nebude nějaká skupina pohoršovat, že uvádím takovéto hodnocení.

Upozornenie

Nie je určené pre deti do 3 rokov. V období tehotenstva a dojčenia odporúčame vhodnosť užívania konzultovať s vaším lekárom. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte s vaším lekárom alebo lekárnikom. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí.

Zloženie

Inulín, želatína, probiotický komplex 11 kmeňov (L. acidophilus, B. lactis, L. rhamnosus, B. breve, L. bulgaricus, L. plantarum, L. casei, L. lactis, B. bifidum, S. thermophilus, L. paracasei).

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky Advance, ktoré sú v kategóriách Zažívanie, Výživové doplnky a Probiotiká. Výrobok zrecenzovalo 83 zákazníkov a 100 % z nich by ho odporúčalo aj ostatným. Produkt je teraz v zľave 0 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Probiotiká.

Upozornenie:
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
EAN8594015707068
ZnačkaAdvance
Veľkosť balenia60 kapsúl
Vek>3 rokov
Cesta podania  Perorálne - prehĺta sa
Forma  Kapsule
Pre  Pre dospelých  Pre deti
Na čo je doplnok  Na trávenie a metabolizmus  Na podporu imunity
Vlastnosti  Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky  Bez laktózy
Režim výdaja  Doplnok stravy
Uvoľňovanie  Štandardné uvoľňovanie
Originálny názovADVANCE Probio24 cps 1x60 ks