Darčeky pre deti

 

Darčeky pre bábätká

Praktické a roztomilé

Bábätká ešte len spoznávajú svet a potrebujú s tým trochu pomôcť. Darčeky pre ne majú hlavne praktické vlastnosti, a keď im zaobstaráte to najlepšie, uľahčíte to aj rodičom. Vyberte napríklad krásnu a kvalitnú hračku, ktorá vydrží aj pre ďalších súrodencov, alebo si pozrite naše ďalšie tipy.

Ďalšie darčeky pre bábätká

Darčeky pre batoľatá

Pomôžte im rásť

Batoľacie obdobie je hlavne o vývoji reči, jemnej motoriky, pohybových a senzorických schopností. Deti budú rady objavovať svet zvukov a tónov s hudobnými hračkami, skúšať, čo dokážu rôzne modelovacie hmoty alebo blázniť sa vo vani s hračkami do vody. Odrážadlá a trojkolky im zase pomôžu preskúmať možnosti pohybu.

Ďalšie darčeky pre batoľatá

Darčeky pre predškolákov

Hrajte sa spoločne

U malých detí je pri nákupe darčekov toľko možností! Hračiek je nepreberné množstvo, ale keď kúpite zábavnú hru alebo puzzle, tak sa môžete hrať spoločne.

Ďalšie darčeky pre predškolákov

Darčeky pre teenagerov

Na plné pecky

S pubertiakmi je to ťažké – ich záujmy sa menia rovnako rýchlo ako ich nálady. Dalo by sa však povedať, že všetci takmer bez výnimky ocenia kvalitné bezdrôtové slúchadlá a ďalšiu zaujímavú elektroniku. Preskúmajte aj naše ďalšie tipy, nech sa trafíte čo najlepšie.

Ďalšie darčeky pre teenagerov

Vitamíny na imunitu

Do škôlky bez obáv

Hračky, samozrejme, urobia radosť každému dieťaťu, s balením vitamínov na imunitu však dobre pochodíte u jeho rodičov. Nemusia sa strachovať, že si opäť zo škôlky prinesie bacily a zostane s teplotou doma – a to je naozaj užitočný darček.

Ďalšie vitamíny pre deti

Darčeky pre deti do 20 €

 

Darčeky pre deti do 40 €

 

Darčeky pre deti nad 40 €