Darčeky pre deti

 

Darčeky pre bábätká

Praktické a roztomilé

Bábätká ešte len spoznávajú svet a potrebujú s tým trochu pomôcť. Darčeky pre ne majú hlavne praktické vlastnosti, a keď im zaobstaráte to najlepšie, uľahčíte to aj rodičom. Vyberte napríklad krásnu a kvalitnú hračku, ktorá vydrží aj pre ďalších súrodencov, alebo si pozrite naše ďalšie tipy.

Darčeky pre batoľatá

Pomôžte im rásť

Batoľacie obdobie je hlavne o vývoji reči, jemnej motoriky, pohybových a senzorických schopností. Deti budú rady objavovať svet zvukov a tónov s hudobnými hračkami, skúšať, čo dokážu rôzne modelovacie hmoty alebo blázniť sa vo vani s hračkami do vody. Odrážadlá a trojkolky im zase pomôžu preskúmať možnosti pohybu.

Darčeky pre predškolákov

Hrajte sa spoločne

U malých detí je pri nákupe darčekov toľko možností! Hračiek je nepreberné množstvo, ale keď kúpite zábavnú hru alebo puzzle, tak sa môžete hrať spoločne.

Darčeky pre teenagerov

Na plné pecky

S pubertiakmi je to ťažké – ich záujmy sa menia rovnako rýchlo ako ich nálady. Dalo by sa však povedať, že všetci takmer bez výnimky ocenia kvalitné bezdrôtové slúchadlá a ďalšiu zaujímavú elektroniku. Preskúmajte aj naše ďalšie tipy, nech sa trafíte čo najlepšie.

Vitamíny na imunitu

Do škôlky bez obáv

Hračky, samozrejme, urobia radosť každému dieťaťu, s balením vitamínov na imunitu však dobre pochodíte u jeho rodičov. Nemusia sa strachovať, že si opäť zo škôlky prinesie bacily a zostane s teplotou doma – a to je naozaj užitočný darček.

Darčeky pre deti do 20 €

 

Darčeky pre deti do 40 €

 

Darčeky pre deti nad 40 €