Hartmann

Hartmann, zdravotnické a hygienické výrobky, inkontinence, produkty na ošetření ran, hygiena, sportovní potřeby, domácí testy

HARTMANN v Českej republike

HARTMANN – RICO, a. s., spája tím viac ako 1500 zamestnancov. Spoločne sa neustále usilujeme o to, aby sme svojim zákazníkom mohli vždy ponúknuť o niečo lepšie riešenie, a to či už ide o nemocnice, ambulancie, domovy pre seniorov, agentúry domácej starostlivosti a ďalších poskytovateľov zdravotných a sociálnych služieb či o bežných spotrebiteľov, ktorí sa spoliehajú na značku HARTMANN pri každodennej starostlivosti o svoje zdravie alebo zdravie svojich blízkych.

Naše portfólio sa skladá z rozmanitej škály zdravotníckych a hygienických výrobkov a služieb, ktoré spája dôraz na inovatívnosť, jednoduché použitie a vysokú efektivitu.

Vďaka profesionalite, partnerskému prístupu a nadšeniu pre prácu, ktorú robíme, zaujímame v Českej republike dlhodobo pozíciu popredného výrobcu a distribútora zdravotníckych a hygienických výrobkov a význačného exportéra. Značka HARTMANN je tu zároveň najznámejšou značkou zdravotníckych prostriedkov a hygienických výrobkov.

Hartmann

Ošetrovanie rán

Hartmann

Inkontinencia

Hartmann

Prevencia infekcií na operačných sálach

Hartmann

Dezinfekcia

Hartmann

Osobná starostlivosť o zdravie

Hartmann

Krása a zdravie

Cosmos, sportovní potřeby, náplasti

Cosmos® náplasti

Moderné, účinné a najpredávanejšie náplasti na českom trhu sú zárukou kvalitného ošetrenia pri drobných poraneniach, pľuzgieroch, oparoch, popáleninách, odreninách i bolestiach svalov a kĺbov.
Cosmos náplasti, Hartmann

Cielená liečba urýchľujúca hojenie až o niekoľko dní

Cosmos náplasti, Hartmann

Výborná priľnavosť a bezbolestné odstránenie

Cosmos náplasti, Hartmann

Pohodlné nosenie bez obmedzenia pohybu

Cosmos náplasti, Hartmann

Hypoalergénne a dokonale priedušné

Cosmos náplasti, Hartmann, Tradiční náplasti

Tradičné náplasti

Cosmos náplasti, Hartmann, Hydrokoloidní náplasti s technologií Twin-tec

Hydrokoloidné náplasti s technológiou Twin-tec

Cosmos náplasti, Hartmann, Hřejivé náplasti

Hrejivé náplasti

Cosmos náplasti, Hartmann, Hojivé náplasti

Hojivé náplasti

Hartmann

Cosmos® Active

Cosmos® ACTIVE je rad značkových výrobkov na rýchle a účinné riešenie typických športových poranení, na prevenciu ťažkostí s pohybovým aparátom a na využitie fyzických schopností jednotlivca. Ponúka produkty používané vrcholovými športovcami a ich fyzioterapeutmi, ktoré pomáhajú uľaviť od akútnej bolesti, uvoľniť natiahnuté svaly, stabilizovať kĺby a väzy a napomáhajú relaxácii po športe.
ss

Cosmopor®

Samolepiace krytie vyrobené z mäkkého netkaného textilu slúžiaceho ako podporný materiál s nepriľnavým vankúšikom. Cosmopor je vysoko absorpčný, dobre vystiela oblasť rany a vďaka hypoalergénnemu lepidlu zo syntetickej gumy je šetrný k pokožke.
Hartmann

DermaPlast®

Náplasti DermaPlast sú určené pre lekársku prax a vyvinuté špeciálne na ošetrovanie menších rán. Hypoalergénne, priedušné náplasti sú k dispozícii s rôznymi typmi nosných materiálov (textilné, textilné pružné, netkaný textil). Majú extra absorpčný vankúšik, ktorý nepriľne k rane, a lepidlo šetrné k pokožke.

Hartmann

HydroClean®

Hydroaktívne krytie na rany, ktorého hlavnou súčasťou je superabsorpčný polyakrylát. Hydroclean®ad­vance uvoľňuje do rany až 3 dni Ringerov roztok. Pretože krytie prijíma zároveň exsudát z rany, dochádza ku kontinuálnemu interaktívnemu preplachovaniu rany.
Hartmann

HydroTac®

HydroTac®kombi­nuje pri liečbe rán najlepšie vlastnosti vlhkého krytia a polyuretánovej peny. Vďaka technológii AquaClear ranu aktívne hydratuje, čím vytvára priaznivé prostredie na ďalšie hojenie. Povrch krytia tvorí tenký polyuretánový film, ktorý bráni sekundárnej infekcii, ale zároveň umožňuje rane voľne dýchať.
Hartmann

Hydrotul®

Hydrotul®je unikátnou kombináciou mastného krytia a hydroaktívnej technológie. Štruktúra tylu podporuje granuláciu a hydrokoloidné CMC (karboxymetyl­celulóza) častice aktívne hydratujú ranu. Preto je Hydrotul vhodný najmä na podporu granulácie a epitelizácie pri chronických ranách, ktoré si vyžadujú dodatočnú hydratáciu. Mastná impregnácia Hydrotulu ošetruje aj okraje rany, udržuje ich poddajné a mäkké a pomáha tak predísť macerácii.


Kúpiť

Hydrotul, Hartmann
Hartmann

PRUBAN

PRUBAN je vysokoelastický obväz so širokými okami, ktorý je určený na rýchlu fixáciu krytia rán na ktoromkoľvek mieste na tele. Pevne fixuje krytie rán aj pri extrémnych pohyboch a prispôsobuje sa tvaru tela. Neškrtí, netvorí záhyby, nevyťahuje sa a nedráždi pokožku.
Hartmann

Univerzálne obväzy

Idealtex®

Idealflex®

Idealast®

Hartmann

Kompresy a kontaktné vrstvy

Atrauman®

Medicomp®

Grassolind®

Zetuvit®

Hartmann, Pomucky pro Inkontinenci, Molicare, Molinea

Inkontinenčné pomôcky – spoľahlivé a diskrétne

Inkontinenčné pomôcky Hartmann sa postarajú o diskrétne riešenie v prípade ľahkej inkontinencie aj spoľahlivú pomoc v prípade ťažkého úniku moču. V spolupráci s odborníkmi sme vyvinuli nielen inkontinenčné vložky pre ženy a mužov a špičkové inkontinenčné nohavičky v niekoľkých variantoch (naťahovacie, zalepovacie a fixačné), ale aj profesionálnu kozmetiku MoliCare, ktorá sa postará o pokožku namáhanú únikom moču z hľadiska čistenia, ochrany a starostlivosti.
Hartmann, Pomucky pro Inkontinenci, Molicare, Molinea

Na rozdiel od bežných hygienických výrobkov absorbujú niekoľkonásobne vyššie množstvo tekutiny

Hartmann, Pomucky pro Inkontinenci, Molicare, Molinea

Vďaka špeciálnej látke Odour neutralizér účinne neutralizujú zápach

Hartmann, Pomucky pro Inkontinenci, Molicare, Molinea

Získate spoľahlivú ochranu pri všetkých stupňoch inkontinencie

Hartmann, Pomucky pro Inkontinenci, Molicare, Molinea

Pomôžu žiť bežný život aj pri ťažkostiach s únikom moču

MoliCare® pre ženy

MoliCare® pre mužov

MoliCare® Premium

MoliCare® kozmetika

Hartmann

MoliNea®

Podložky MoliNea® sú ideálne ako doplnok k iným jednorazovým absorpčným pomôckam pri ťažkom úniku moču, prípadne. ako ochrana lôžka pre pacientov s dekubitmi, ulceráciami alebo ekzémovými zmenami na koži vyžadujúcimi aplikáciu mastí a roztokov.
Hartmann, Thermoval, Veroval, domácí testy, teploměry, EKG, Tlakoměry

Veroval®

Produktový rad Veroval®ponúka moderné diagnostické prístroje, ako sú Veroval tlakomer s EKG, ramenné a zápästné tlakomery, teplomery, inteligentné osobné váhy či domáce diagnostické testy. S revolučnými domácimi diagnostickými testami Veroval v priebehu niekoľkých sekúnd odhalíte napríklad nedostatok železa v organizme, ochorenie bakteriálneho pôvodu a celé spektrum ďalších zdravotných komplikácií.

Krvný tlak

EKG

Váha

Horúčka

Domáce testy

Hartmann

Thermoval®

Produktový rad Thermoval®ponúka spoľahlivé a presné teplomery, ktoré spĺňajú najnáročnejšie požiadavky.
Hartmann

Tensoval®

Hartmann, Belbaby

Bel baby®

uHartmann, Belbaby, určeny pro šetrnou a ohleduplnou péči

Produkty Bel baby sú určené na šetrnú a ohľaduplnú starostlivosť o vaše dieťatko

Hartmann, Belbaby

Vatové tyčinky sú dermatologicky testované a obsahujú Aloe vera a provitamín B5

Hartmann, Belbaby

Prsné vložky zaručia pohodlné dojčenie

Hartmann, Belbaby

Prebaľovacie podložky a vlhké utierky udržia vaše dieťatko v čistote

Hartmann

Fixies®

Hartmann, dámská hygiena , Rio

Ria®

Výrobky Ria sú vyvíjané s ohľadom na maximálne bezpečie a jedinečný komfort, a to ako počas menštruácie, tak aj mimo nej.
Hartmann

279 produktov

Produkty

Košík aktualizovaný