LAMAX Clips1 Play, čierne

Život je krátky na to, aby si čakal, kým sa ti spárujú slúchadlá s telefónom. …

Zobraziť viac

Život je krátky na to, aby si čakal, kým sa ti spárujú slúchadlá s telefónom. Bezdrôtové štuple LAMAX Clips1 s rýchlym Bluetooth 5.3 ťa zdržiavať nebudú. Navyše s výdržou až 7 hodín zvládnu aj tvoje zbesilé tempo. Nezáleží, či žongluješ s časom alebo loptičkami, vďaka mikrofónu pre hlasové ovládanie môžeš prijímať cally, dávať volume doprava alebo preskakovať songy podľa nálady. Máš voľnú ruku. Alebo vlastne obe.

Farba
BielaČierna
Môžete mať už dnes  viac info
2ks skladom
V Pilulka Boxe už dnes od 19:00
Pilulka Expresom už dnes od 12:00
22,90 €
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

    Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

    Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

    Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Nakupujte spoločne
LAMAX Clips1 Play, čierne
+ GreenFood Nutrition Jód 60 kapsúl
27,07 €
LAMAX Clips1 Play, čierne
+ Herbamedicus Jazvečia masť 125 ml
36,80 €

Rýchlosť pripojenia atakuje rýchlosť zvuku

Čistý a vyrovnaný zvuk je pri super slúchadlách základ. A vďaka najnovšiemu Bluetooth 5.3 okamžite začuješ prvé tóny svojho beatu. Môžeš si ho užívať 7 hodín na jedno nabitie a ďalších 28 hodín máš so sebou v puzdre. A keby si sa niekedy ocitol na suchu, z 0 na 100 sa nabijú iba za 70 minút.

Počúvajú na slovo

Hey Siri, OK Google… tieto slúchadlá počujú na všetko. Môžeš ich prepojiť so svojím obľúbeným asistentom a rozdávať pokyny. Ovládať hlasitosť, preskakovať songy a pokojne aj prijímať hovory. Hovoriť s nimi nemusíš, dotykový ovládač je intuitívny a funguje rovnako spoľahlivo.

Veľa muziky, keď šetríš budget

LAMAX Clips1 majú všetko, čo od bezdrôtových slúchadiel chceš. Žiadny kábel, super zvuk, dosah až 15 metrov, kompaktnú krabičku, chudé design a fresh cenovku. Jediná nevýhoda? Keď ich zabudneš doma, bude to najhorší deň ever.

Výdrž batérie až 35 hodín

Slúchadlá idú nonstop až 7 hodín a z 0 doplna sa dobijú za 70 minút. Vyšťavená krabička sa plne nabije za hodinu a pol. S energiou až na 35 hodín nemusíš plánovať, kedy sa dostaneš k zásuvke.

Stabilné pripojenie s bluetooth 5.3

S najnovším Bluetooth 5.3 sa slúchadlá pripoja rýchlosťou blesku a úplne automaticky, takže sa nemusíš o nič starať. Stačí len nasadiť, naladiť hudbu a vyraziť.

Intuitívne ovládanie

Slúchadlá sa ovládajú intuitívne dotykom, presne tak, ako čakáš. Prehrávaj, preskakuj skladby, vyvolávaj hlasového asistenta alebo prijímaj hovory.

Precízny mikrofón

S kvalitným mikrofónom sa dohovoríš s každým – šéfom, babičkou aj kamošom. Hodí sa na cally aj videohovory.

Nabíjanie cez USB-C

Nepotrebuješ žiadny špeciálny kábel, aby si mohol slúchadlá dobiť. Vybavili sme ich univerzálnym konektorom USB-C, ktorý so sebou aj tak už nosíš.

Krištáľový sound

Lepší zvuk by si v tejto kategórii hľadal ťažko. Ešte ho vylepšuje hi-tech kodek AAC (Advanced Audio Coding), takže si vychutnáš ako svoj power song, tak aj hovorené slovo.

Vychytaný kodek

Kompaktné slúchadlá s nožičkou skvele sedia v uchu aj v skladnom dobíjacom puzdre, ktorý sa zmestí do každého vrecka.

Dlhý dosah

Už žiadny zauzlovaný káble. LAMAX Clips1 Play ťa pustí 15 metrov od mobilu alebo prehrávača. Vieš, čo to znamená? Že sa nemusíš vôbec na nič viazať.

Odolnosť s IPX4

Vyraz pokojne do posilky alebo treba joggovať, tých pár kvapiek potu a trochu vlhkosti nie je nič, s čím by si tieto kôstky neporadili.

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky LAMAX, ktoré sú v kategóriách Šport - zábava, Šport a Elektro. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii True wireless.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

Upozornenie:
Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.
EAN8594175359381
ZnačkaLAMAX
Farba  Čierna
Výdrž batérie<35 hod.
Nabíjanie  USB
Originálny názovLAMAX Clips1 Play Black
Na stiahnutiePříbalová informace