uvod

Dlho očakávaná jar je konečne späť.
Slnko vykukuje spod oblakov, vôňa rozkvitnutých kvetov sa derie do nosov, alergia zase opačnou cestou von. Začína sa generálne upratovanie nielen domácnosti, ale aj očista tela od škodlivých látok.

Doma vám s upratovaním pomôžu elektro pomocníci, pri detoxe tela dbajte na dostatočný pitný režim, a zdravý vyvážený jedálniček doplňte napr. zelenými superpotravinami. Domáci miláčikovia sa tešia z jarných prechádzok, avšak z radostnej jari sa prebúdzajú aj parazity.
Pripravte sa s nami na príchod jari a nenechajte si jedno z najkrajších období v roku znepríjemniť.

Jarný detox

Alergie

Jarné upratovanie

Veterina

rozdelovnik

Jarný detox

Začínajúce slnečné lúče so sebou prinášajú aj chuť skúsiť v živote po tmavých dňoch niečo nové.

Poďte s nami na cestu za zdravím – očistite svoje telo po zime a pripravte sa na šport a pobyt v prírode. Dodržujte pitný režim a vyvážený jedálniček obohaťte o zdravé superpotraviny.

Dbajte na správny spánok a myslite aj na starostlivosť o svoje telo či pleť.

Zdravé telo a pohyb bez bolesti

Jarná starostlivosť o pleť

rozdelovnik

Alergie

Už cítite jar vo vzduchu? A vonia vám? Začervenané slzavé oči, večne odretý nos od nádchy, škrabanie v krku a svrbenie kože.

Romantika v prírode sa nekoná. Pripravte sa s nami na peľovú sezónu! Ponuku piluliek, kvapiek a mastičiek na alergie sme vypilovali k dokonalosti. Mrknite na tabletky, očné kvapky, nosné spreje či gély proti svrbeniu kože.

Tablety na alergickú nádchu

Claritine Alergia 10 tabliet

Claritine Alergia 10 tabliet

Môžete mať už dnes
rozdelovnik

Jarné upratovanie

S príchodom jari je obvykle spojené aj upratovanie domovov. Niekto sa v upratovaní vyžíva, iní to robia len z povinnosti – tak či onak, všetci to musíme absolvovať. Uľahčite si jarné upratovanie s užitočnými pomocníkmi – objavte mopy na rýchle čistenie podláh či dezinfekčné prípravky pre ich čistotu a lesk. Ak preferujete prírodné upratovanie, siahnite po jedlej sóde a octe.

Pri rozsiahlom jarnom upratovaní je dôležité plánovanie, čím si ušetríme nielen čas, ale aj nervy.

Prichystajte si potrebné čistiace prostriedky a premyslite si, ktoré miestnosti chcete upratať ako prvé. Potom na nič nezabudnete.

Všetky baktérie musia preč!

Pranie a umývanie riadu

rozdelovnik

Veterina

Pripravte svojich maznáčikov na jar!
Parazity môžu vášho štvornohého miláčika potrápiť nielen zvnútra, ale aj zvonku. Dajte si pozor hlavne na výskyt kliešťov a bĺch – proti nim vám pomôžu antiparazitné obojky alebo žuvacie tablety.

Niektorí maznáčikovia nemajú radi obojky, preto môžete zvoliť aj iné formy ako sú roztoky, ktoré sa aplikujú na chrbát na srsť. Nezabúdajte na vhodne zvolenú stravu, ktorá podporuje vitalitu a zdravie.

Pre mačky

uvod