CFM Proteíny - najdrahšie produkty (25 produktov)

Snáď každý športovec vie, čo sú proteíny (bielkoviny) a má skúsenosť s ich užívaním, Sú nevyhnutné pre podporu a rast svalovej hmoty a jej regeneráciu. Naše telo si bielkoviny nevie vytvárať a ukladať ich do zásoby, preto ich musíme pravidelne …

 Zobraziť viac

Snáď každý športovec vie, čo sú proteíny (bielkoviny) a má skúsenosť s ich užívaním, Sú nevyhnutné pre podporu a rast svalovej hmoty a jej regeneráciu. Naše telo si bielkoviny nevie vytvárať a ukladať ich do zásoby, preto ich musíme pravidelne príjmať a telu dodávať z bežnej stravy. Nie sú dobré len pri budovaní svalovej hmoty, ale aj pri redukčných diétach, kde napomáhajú pri spaľovaní tukov. Proteíny sú ľahko stráviteľné, nezaťažujú žalúdok, podporujú udržanie energie po celý deň. Naviac sú skvelým prostriedkom na príjmanie viac proteínov pri vegetariánskej diéte. Pre tých sú vhodné špeciálne proteíny rastlinného pôvodu: vegan proteíny, konopné proteíny, ryžové proteíny alebo sójové proteíny.

Čo sú CFM proteíny

Do kategórie CFM proteínov sa radia proteíny spracované najmodernejšou technológiou CFM, teda skríženou filtráciou tokom cez keramické filtre a sú kategorizované ako najlepší proteín na trhu. Vďaka tomu sú oddelené ušlachtilé bielkoviny zo srvátky od ďalších nežiadúcich látok, ktorými sú denaturované bielkoviny – laktóza a mliečny tuk. Zostávajú zachované dôležité biologické frakcie. Medzi najrýchlejšie stráviteľné proteíny bohaté na bielkoviny patria srvátkové proteíny.

Prednosti CFM proteínov:

  • Vysoká koncentrácia bielkovín
  • Najlepšie stráviteľné
  • Bohaté na BCAA (regenerácia svalového tkaniva)
  • Bohaté na vápnik

Ako užívať CFM proteiny

Pre dosiahnutie najlepších účinkov je dôležité správne načasovanie užívania bielkovín. Kvalitné proteínové prípravky je možné užívať prakticky kedykoľvek behom dňa pre doplnenie požadovaného príjmu bielkovín. Musíme však prihliadnúť na to, či sa jedná o tréningové, alebo netréningové dni, kedy je ideálne konzumovať jednu dávku po tréningu a ďalšiu behom dňa. Raz do týždňa v netréningový deň by sme mali dávky bielkovín znižovať až na hodnoty nešportujúceho človeka.

Aké je dostatočné množstvo bielkovín?

  • U silových športovcov - 1,4 - 2,4 g na kg telesnej hmotnosti
  • U vytrvalostných športovcov - 1,6 - 1,8 g/ kg TH
  • U necvičiacich jedincov - 0,8 - 1 g/ kg TH

Srvátkový proteín

Srvátkové proteíny patria medzi najobľúbenejšie proteíny a športovú výživu medzi športovcami pre vysoký obsah aminokyselín (BCAA) a bielkovín. Okrem šetrného spracovania modernými technológiami ponúkajú srvátkové proteíny taktiež benefity ako: ľahká stráviteľnosť, rýchla vstrebateľnosť, priaznivý vplyv na imunitu a výkon a znižovanie krvného tlaku. Srvátkové proteíny sú vhodné ako pre začínajúcich, tak pre profesionálnych športovcov. Majú vysoký anabolický efekt vďaka BCAA a glutamínu, sú preto ideálnym doplnkom stravy pri náraste svalovej hmoty.

Užívatelia hodnotia najlepšie rady Nutrend a GymBeam. Najlepšie hodnoteným výrobkom je GymBeam True Whey Protein peanut butter 1000 g.

Nutrend 100% Whey Protein Jahoda 2250 g

Môžete mať v pondelok 2. 10.57,90 €
CFM Proteíny - najdrahšie produkty - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi CFM Proteíny - najdrahšie produkty ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii CFM Proteíny - najdrahšie produkty na 94 %
Recenzia produktu: Prom-In CFM Pure Performance banán 2250 g
5 / 7x
Vybirna chut
Recenzia produktu: Prom-In CFM Pure Performance pistácie 2250 g
5 / 7x
Chut prijatelna, ale prom-in dela i lepsi
Recenzia produktu: Prom-In CFM Pure Performance Slaný karamel 1000 g
5 / 3x
Hodne sladky
Recenzia produktu: Nutrend 100% Whey Protein, Jahoda 1000 g
5 / 12x
Není co napsat
Recenzia produktu: GymBeam True Whey Protein banana 2500 g
5 / 76x
452
Recenzia produktu: Nutrend 100% Whey Protein Čokoláda/kokos 1000 g
5 / 12x
Chuťově ujde, ale při přidání do ovesné kaše, i té opravdu velmi husté, rozstřelí kaši na vločky a vodu. Naprosté zklamání a pro tento účel k ničemu.
Recenzia produktu: Nutrend 100% Whey Protein Čokoláda/kakao 2250 g
5 / 12x
Recenzia produktu: Nutrend 100% Whey Protein, Vanilka 2250 g
5 / 12x
Vzhledem k mírně horší rozpustnosti je vhodné použít nepatrně větší množství vody než udává návod.
Recenzia produktu: Nutrend 100% Whey Protein, Karamelové latté 2250 g
5 / 12x
Moj najoblubenejsi protein, skvela chut
Recenzia produktu: GymBeam True Whey Protein caramel 1000 g
2.3 / 39x
Nekupoval bych

Produkty z kategórie CFM Proteíny sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Od najlacnejších produktov sme zoradili kategóriu CFM Proteíny. V kategórii CFM Proteíny nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.