Czech Virus MPS-5 PRO 1000g Čokoládová pralinka

Czech Virus MPS-5 PRO 1000g Čokoládová pralinka

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

MPS-5 PRO je vysoko kvalitný proteín zložený z 5-tich rôznych zdrojov bielkovín. Najväčšiu časť tvorí srvátkový koncentrát spracovaný metódou CFM (Cross-Flow Microfiltration) a natívneho mliečneho proteínu (zdroj micelárneho kazeínu). Zvyšok tvorí zmes CFM srvátkového izolátu, hydrolyzovaný (naštiepený) srvátkový koncentrát a vaječný albumín. Zloženie reflektuje aktuálne štúdie pre najideálnejšie zloženie proteínu pre maximálnu anabolizmus. To všetko navyše dopĺňajú enzýmy Tolerase™ L, Papaín a Bromelaín pre maximálne využitie bielkoviny a štiepenie laktózy.

MPS-5 PRO je vytvorený na základe štúdií, ktoré odporúčajú kombináciu rôznych zdrojov bielkovín ako najlepšiu možnú voľbu pre maximálnu anabolizmus.

NATÍVNY SRVÁTKOVÝ PROTEÍN CFM [KONCENTRÁT]

Metóda Cross Flow Microfiltration je mikrofiltrácia so skríženým tokom, ktorá prebieha cez špeciálne keramické filtre, ktoré prepúšťajú len srvátkový proteín bez ďalších nežiadúcich zložiek. Šetrne oddeľuje bielkoviny zo srvátky od denaturovaných bielkovín, mliečneho tuku a laktózy. Týmto spôsobom si zachováva proteín maximum bioaktívnych frakcií a má vysokú biologickú účinnosť. Proces je úplne bez chémie! Koncentrát ponúka maximálny obsah cenných bioaktívnych frakcií v proteíne.

NATÍVNY MLIEČNY PROTEÍN [MICELÁRNY KAZEÍN]

Natívny mliečny proteín je zdrojom micelárneho kazeínu, ktorý uvoľňuje bielkovinu postupne (až niekoľko hodín). Zo štúdií jasne vyplynulo, že je prídavok micelárneho kazeínu k srvátkovému proteínu veľmi vhodný a táto kombinácia je vhodná pre maximalizáciu svalových prírastkov. Kazeín je štandardne známy ako bielkovina vhodná najmä na noc, podľa štúdií je ale táto kombinácia vhodná práve po tréningu pre maximálne výsledky.

NATÍVNY SRVÁTKOVÝ PROTEÍN CFM [IZOLÁT]

Izolát spracovaný metódou CFM (metóda popísaná vyššie) ponúka maximálne množstvo bielkovín s takmer nulovým obsahom tuku a sacharidov.

HYDROLYZÁT SRVÁTKOVEJ BIELKOVINY

Hydrolyzát nie je v tomto produkte pridaný pre extrémne rýchlu absorpciu (ako je u Hydra zvykom), ale pre naštartovanie stimulácie trávenie bielkovín.

VAJEČNÝ ALBUMÍN

Vaječný albumín ponúka vysoký obsah bielkovín, je bez tuku, cholesterolu a laktózy. Albumín je pomalšie stráviteľná bielkovina, ktorá dávkuje bielkoviny postupne (dlhšie než srvátkový proteín). Má vysokú biologickú hodnotu a ponúka kompletný profil esenciálnych aminokyselín, ktorými dopĺňa spektrum tohto Blend.

PRIDANÉ ENZÝMY A SKVELÁ CHUŤ

Proteíny značky Czech Virus sa vyznačujú originalitou a inováciami (napríklad prvé použitie probiotík v proteínoch u CZ značiek u Pure Elite CFM). Z tohto dôvodu sme k Blend proteínom založeným na poznatkoch zo štúdií pridali enzýmy, ktoré ešte viac pomôžu s maximálnou využiteľnosťou proteínu. Pridali sme Tolerase ™ L, Papaín a Bromelaín (viac informácií o jednotlivých enzýmoch nižšie). K tomu všetkému je chuť veľmi príjemná s očakávanou štruktúrou vďaka micelárnemu kazeínu.

TRÁVIACE ENZÝMY

 • Tolerase ™ L je kyslá laktáza, ktorá prevádza laktózu na glukózu a galaktózu. Enzým pochádza zo špeciálneho kmeňa huby Aspergillus oryzae. Jeho aktivita pri nízkom pH (3,5 - 5,5) robí túto laktázu zvlášť účinnú pri trávení laktózy v žalúdku a je preto ideálny pre použitie vo výživových doplnkoch ako pomoc pri trávení.
 • Papaín je proteolytický enzým, obsiahnutý predovšetkým v šťave nezrelých plodov a latexe papájovníka (Carica papaya). Papaín hydrolyticky štiepi peptidy, amidy i estery.
 • Bromelain je enzým, ktorý nájdeme v čerstvom ananáse. Štiepi bielkoviny a zráža mlieko. Bromelain obsiahnutý v prírodných produktoch je vyrábaný zo stopky ananásu a líši sa od enzýmu, ktorý je obsiahnutý v plode.

POUŽITÉ LÁTKY

 • CFM srvátkový koncentrát (43% bielkovín produktu): Najaktívnejší forma srvátkového proteínu. Vysoká biologická hodnota a rýchla vstrebateľnosť.
 • Natívny mliečny proteín (38% bielkovín produktu): Prírodný zdroj micelárneho kazeínu a srvátkového proteínu. Vyznačuje sa postupným uvoľňovaním bielkovín.
 • CFM srvátkový izolát (9% bielkovín produktu): Najkoncentrovanejšia a najčistejšia forma srvátkovej bielkoviny na trhu. Vysoký obsah bielkovín, minimum tuku a laktózy.
 • Hydrolyzát srvátkovej bielkoviny (5% bielkovín produktu): naštiepená (predtrávená) bielkovina, ktorá napomáha stimulovať trávenie bielkovín.
 • Vaječný albumín (5% bielkovín produktu): Vaječný albumín ponúka vysoký obsah bielkovín, je bez tuku, cholesterolu a laktózy. Albumín je pomalšie stráviteľná bielkovina, ktorá dávkuje bielkoviny postupne (dlhšie, než srvátkový proteín).
 • Tolerase ™ L: Enzým kyslej laktázy, ktorý premieňa laktózu na glukózu a galaktózu.
 • Papaín: Papaín je proteolytický enzým, obsiahnutý predovšetkým v papáje. Hydrolyticky štiepi peptidy, amidy i estery.
 • Bromelain: bromelain je enzým, ktorý nájdeme v čerstvom ananáse. Štiepi bielkoviny a zráža mlieko.
 • Ďalšie použité látky: Aróma (podľa príchuti), prášok z bielej čokolády (príchuť Vanilla Ice Cream), odtučnený kakaový prášok (príchuť Chocolate Praline), chlorid sodný, sukralóza (sladidlo), xantánová guma.

V bodoch:

 • Viaczložkový proteín vytvorený na základe štúdií
 • 5 rôznych druhov bielkovín + pridanej enzýmy

Odporúčané dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku (30 gramov) v 300 ml vody alebo nízkotučného mlieka. Použite mixér alebo šejker. V závislosti od dennej potreby bielkovín užívajte 2-3 dávky denne.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcim mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky Czech Virus, ktoré sú v kategóriách CFM Proteíny, Šport a Proteíny. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii CFM Proteíny.

EAN: 8595661001029
Značka: Czech Virus
Pre: Pre dospelých
Príchuť: Čokoládová pralinka
Veľkosť balenia: 1000 g
Originálny názov: Czech Virus MPS-5 PRO 1000g Čokoládová pralinka
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8595661001029
Značka: Czech Virus
Pre: Pre dospelých
Príchuť: Čokoládová pralinka
Veľkosť balenia: 1000 g
Originálny názov: Czech Virus MPS-5 PRO 1000g Čokoládová pralinka
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia