Back to school

Prázdniny a čas dovoleniek sa pomaly končí a je potrebné sa vrátiť zas do reality. Prechod z leta do jesene môže byť pre všetkých z nás skúškou imunity. Musíme si ju udržať funkčnú a to najmä pomocou zdravej stravy a pohybu, ale môžeme to podporiť aj správnymi doplnkami stravy.

Silná imunita

Ako posilniť imunitu? „Cé“ je správne.

Chrípka a tráviace problémy

Keď už vyčíňajú choroby, zaútočte späť!

Zdravé telo i myseľ

Nervy v kelu? Hoďte sa do zenu.

Zdravé desiaty

Bez zdravých raňajok ani na krok!

Silná imunita

imunita

Dni sa pomaly skracujú, vonku sa ochladzuje a naše telo potrebuje viac energie. Nenechajte si vyčerpať zásoby živín a siahnite po doplnkoch stravy, ktoré vám doplnia príjem všetkých potrebných vitamínov a minerálov. Vyberte si z ponuky produktov pre deti i dospelých, a pozrite si aj prírodné varianty doplnkov.

Zdravie a silná imunita pre deti

Ako predchádzať chorobe s prírodnou pomocou?

Chřipka a trávící potíže

Chrípka a tráviace problémy

Chřipka a trávící potíže

Pokiaľ už choroba u vás prepukla, nezúfajte. Jeseň si so sebou nesie aj vyššie riziko nákazy vírusovými infekciami. Majte po ruke účinné lieky, ktoré vás zbavia nepríjemnej bolesti v krku, prechladnutia alebo chrípky. Choroba môže byť spojená aj so zažívacími ťažkosťami, ktoré narušia vás črevný mikrobióm. S tým vám pomôžu laktobacily, ktoré sa odporúčajú brať aj po užívaní antibiotík.

Pre zdravý črevný mikrobióm

Zdravé tělo i mysl

Zdravé telo i myseľ

Zdravé tělo i mysl

V boji pre silnú imunitu je práve psychická pohoda polovicou úspechu. S príchodom jesene je vonku skôr tma, a padá na nás únava a vyčerpanie. Chýbajúcu energiu dočerpajte pomocou magnézia, a hoďte sa do pohody s doplnkami pre zdravý spánok.

Zdravý organizmus navonok aj vo vnútri

Zdravé svačinky

Zdravé desiaty

Zdravé svačinky

Aké desiaty sú tie zdravé? Pokiaľ potrebujete doplniť energiu počas dňa, skúste zdravé potraviny ako sú oriešky, sušené alebo lyofilizované ovocie. Pokiaľ preferujete slané desiaty, je pre vás sušené mäso ako vyšité. Pre tých najmenších sme si prichystali chutné príkrmy alebo sušienky.

Úvod