Jamieson (129 produktov)

prirodne vitaminy najvyssej kvality jamieson

Jamieson Laboratories je najstarším a najväčším kanadským výrobcom a distribútorom prírodných vitamínov, minerálov, koncentrovaných výživových doplnkov, byliniek a botanických liekov.

Vedúce postavenie na trhu získal vďaka tomu, že dôsledne prichádza na trh s inovatívnymi produktmi najvyššej kvality, čistoty a bezpečnosti. Konkurenčný boj na trhu je oveľa viac medzinárodný ako v roku 1922, keď Jamieson ako prvý začal s výrobou prírodných vitamínov. Spoločnosť pokračovala v získavaní nových zákazníkov. Popritom si udržiavala existujúcu klientelu, jej vitamíny a výživové doplnky si získavali dôveru každý deň.

jamieson vitaminy

360 Pure

Jamieson zabezpečuje minimálne 360 patentovaných výrobných postupov, kontrolných testov kvality, kalibrované biologické a klinické skúšky – celý tento systém je súčasťou Good Manufacturing Practice (GMP) schváleného kanadským ministerstvom zdravotníctva.

jamieson omega 3

Priekopník vo svojej oblasti

Jamieson je priekopníkom v oblasti prírodnej zdravotnej starostlivosti, poskytuje zákazníkom inovatívne produkty, ako sú vitamíny s vysokou účinnosťou, prvú schválenú botanickú medicínu DIN a taktiež prvý klinický OTC nutričný antioxidant na zníženie hladiny cholesterolu.

jamieson doplnky vyzivy

Princípy Jamieson

Rovnako ako počas predchádzajúcich rokov existencie, tak aj naďalej bude Jamieson udržiavať charakteristické znaky svojej dôveryhodnej značky – kvalitu, čistotu a bezpečnosť.

Jamieson Vitamín C

Na čo slúži vitamín C?

Vitamín C naše telo potrebuje na normálnu funkciu imunitného systému, na tvorbu kolagénu alebo aj normálnu funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, kože a zubov. Ďalej prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a činnosti nervovej sústavy. Ako vidíte, funkcií vitamínu C je obrovské množstvo, a preto je potrebné jeho účinky nepodceňovať. Nakoľko si ľudské telo nedokáže samo vytvoriť dostatok tohto vitamínu, je potrebné ho prijímať z pestrej stravy a potravinových doplnkov. Jamieson ponúka hneď niekoľko výživových doplnkov s obsahom vitamínu C, a to aj v rôznych príchutiach.

Jamieson Vitamín C 1000 mg s postupným uvoľňovaním

Prémiový produkt s postupným uvoľňovaním počas 6 – 8 hodín. Jamieson Vitamín C v špeciálnych tabletách má antioxidačný účinok a pomáha aj pri ochrane pred oxidatívnym stresom. Každá tableta obsahuje 1000 mg vitamínu C, čo predstavuje 1250 % odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch. Takže stačí jedna tableta denne na doplnenie potrebného množstva vitamínu C.

jamieson vitamin c s postupnym uvolnovanim

Jamieson Vitamín D

Ako doplniť vitamín D?

Tento vitamín ovplyvňuje látkovú výmenu vápniku, a preto je dôležitý pre zdravé kosti a zuby. Okrem toho však pôsobí aj na ďalšie časti nášho tela, ako sú mozog, srdce a imunitný systém. Kde sa však nachádza vitamín D? Získavame ho napríklad zo slnečného žiarenia, ale hlavne v zimnom období je ho potrebné doplniť prostredníctvom výživových doplnkoch. Okrem toho nájdete množstvo vitamínu D v rybách, ako sú makrela, tuniak alebo losos.

jamieson vitamin d3

Jamieson Vitamín D3 1000IU 100 tabliet

Prispieva k normálnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, ďalej podporuje normálny stav kostí a zubov. Jamieson Vitamín D obsahuje 500 % odporúčanej dennej dávky vitamínu D. Má významný vplyv aj na imunitný systém a normálnu funkciu svalov.

Výživové doplnky pre ženy

Výživový doplnky vhodné v tehotenstve

Jamieson Prenatal predstavuje produkt vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Multivitamínový výživový doplnok obsahuje dôležité vitamíny a minerály, ktoré sa odporúčajú užívať ženám v období tehotenstva, keď si telo vyžaduje zvýšený prísun živín.

Ženské probiotiká – ako ich užívať a kedy brať probiotiká pri antibiotikách?

Ako užívať probiotiká? Je v poriadku ich užívať kedykoľvek počas dňa, no ideálne vždy s jedlom. Na čo si však treba dať pozor je užívanie probiotík pri antibiotikách. Je potrebné medzi nimi dodržiavať časový interval cca 3 hodiny. Najprv by sa mali užívať antibiotiká a cca 3 hodiny po nich probiotiká. Ak zároveň beriete antibiotikum dvakrát denne, mali by ste brať rovnako aj probiotikum.
Vegetariánske kapsuly Jamieson Women´s Probiotic Complex obsahujú zmes 5 bakteriálnych kmeňov s obsahom 7 miliárd kultúr. Tieto probiotiká podporujú zdravé trávenie, črevnú mikroflóru a obsahujú špecifické probiotické kmene pre vaginálne zdravie žien.

jamieson probiotic

Špeciálne výživové doplnky Jamieson

Jamieson Omega 3

Výživové doplnky Jamieson Omega 3 obsahujú esenciálne mastné kyseliny získané zo sardel, sardiniek a makrel. Prispievajú k správnej funkcii mozgu a dobrému zraku, podporujú optimálnu činnosť srdca. Sú nevyhnutné pre zdravie človeka, no ľudské telo si ich nedokáže samo vytvoriť. Znižujú riziko kardiovaskulárnych chorôb a majú aj protizápalové účinky. V dnešnej dobe je potrebné vyvažovať množstvo omega-3 a omega-6, nakoľko si telo dokáže vytvoriť až 16x viac omega-6. Preto sa odporúča užívať pravidelne výživový doplnok Jamesion Omega 3.

 

 

Jamieson Zinc 25 mg 100 tabliet

Môžete mať už zajtra9,50 €
Product image

Jamieson Vitamín D3 1000IU 180 tabliet

Môžete mať už zajtra9,70 €
Product image

Jamieson Vitamín C 1000 mg 120 tabliet

Môžete mať už zajtra13,90 €
Product image

Jamieson Zinok 100 tabliet

Môžete mať už zajtra7 €
Jamieson - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Jamieson ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Jamieson na 98 %
Recenzia produktu: Jamieson OMEGA-3 SELECT 1000 mg 200cps 200 kapsúl
5 / 18x
Jeden z nejlepších Omega 3. Používám ho už dlouho.
Recenzia produktu: Jamieson Vitamín D3 2000IU 60 tabliet
5 / 10x
Silné déčko :)
Recenzia produktu: Jamieson Multi Complete Men 90 tabliet
5 / 4x
Prípravom užívam dlhodobo. Pomáha mi. Odporúčam po 50-tke.
Recenzia produktu: Jamieson Multi Complete pre dospelých 90 tabliet
5 / 4x
Som velmi spokojna, dakujem velmi pekne
Recenzia produktu: Jamieson Multi Complete pre dospelých 50+, 90 tabliet
5 / 2x
dobre zlozenie vitaminov, vyhodne balenie
Recenzia produktu: Jamieson Pupalkový olej s vitamínom E 500 mg 180 kapsúl
5 / 1x
Veľmi kvalitný produkt, pre mňa je toto topka pre zdravie ženy
Recenzia produktu: Jamieson Selén 100mcg 100 tabliet
5 / 4x
O.K.
Recenzia produktu: Jamieson B-komplex 100 mg s postupným uvoľňovaním 60 tabliet
5 / 1x
Doda energiu
Recenzia produktu: Jamieson Iron Gentle 28 mg Komplex 90 kapsúl
5 / 2x
Dobrý produkt, pomáha proti únave, vyčerpanosti.
Recenzia produktu: Jamieson Glucosamine Turmeric Complex 60 tabliet
5 / 2x
Novoskúšaný produkt, zatiaľ subjektívne veľmi dobre vnímam účinky.
Hore