Jamieson Vitamín D3 Kids 400IU tablety na cmúľanie s príchuťou jahody pre deti 100 tabliet

Vitamín D je potrebný na správny rast a vývoj kostí detí. Vitamín D3 na …

Zobraziť viac

Vitamín D je potrebný na správny rast a vývoj kostí detí. Vitamín D3 na cmúľanie s chutnou jahodovou príchuťou v tabletách v tvare medvedíka pandy. Je vyrobený z prírodných zdrojov, neobsahuje aspartám, umelé príchute, farbivá a konzervanty.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 14 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
14x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Účinnosť
100%
Primeraná veľkosť pre deti
100%
Výhodné balenie
80%
Kristína T.
review
5Recenzií
10Hodnotenie
13Objednávok
2bodov

Zdraví medvedíci

Kristína T. Odporúča

Keďže vitamín D dávame deťom od narodenia, tak sme hľadali výrobok vhodný pre ne. Hľadali sme výrobok, ktorý by bol vyrobený z prírodných zdrojov bez umelých sladidiel, farbív a bez konzervačných látok. Toto všetko spĺňa práve Jamieson D3 Kids. Deti ho užívajú pravidelne niekoľko rokov. Veľmi sa im páči tvar medvedíka (nielen niečo okrúhle) a jahodová príchuť. Cmúľa sa. Veľmi oceňujem balenie, ktoré dlho vydrží aj pri 3 deťoch. Vďaka pravidelnému užívaniu majú dostatočné množstvo vitamínu D.

 • plus vyrobený z prírodných zdrojov
 • plus bez umelých sladidiel
 • plus bez konzervačných látok
Užitočné Užitočné (0) Neužitočné Neužitočné (0)
Jamieson Vitamín D3 Kids 400IU tablety na cmúľanie s príchuťou jahody pre deti 100 tabliet

Doprajte deťom dostatok slnka

Urobte si v duchu rekapitulácii času stráveného s deťmi v prírode, na slnku a pod. Nedopadla v prospech slnečného žiarenia? Bohužiaľ, väčšina rodín je na tom rovnako – deťom aj rodičom chýba dostatok slniečka a tým aj slnečného vitamínu D3 (cholekalciferolu), ktorý pomáha budovať imunitu a zasahuje do mnohých základných procesov v organizme. Jeho výrazný a rýchly pokles sa pripisuje novému fenoménu – interiérovému televíznemu a počítačovému otroctvu a pandémii obezity spojenej so vzostupom objemu telesného tuku, do ktorého sa časť vitamínu D3 presúva.

Slunce

Tzv. slnečný vitamín

kost

Pre zdravie kostí

zub

Pre zdravie zubov

imunita

Na silnú imunitu

Prírodný slnečný vitamín

Deficit vitamínu D3 dokáže výborne doplniť optimálny prírodný slnečný vitamín D3 v prípravkoch Jamieson. Vyrába sa špeciálnou patentovanou technológiou z čistého „slnečného“ lanolínu, získavaného z vlny z oviec chovaných na slnečných pastvinách Nového Zélandu. Účinný spôsob, ako zvýšiť u detí hladinu vitamínu D3 v krvi, je podľa pediatrov príjem 400 IU vitamínu D3 denne a pri jeho vysokom deficite aj niekoľkonásob­ne viac.

dítě
ovce

Vitamín D z ovčej vlny

Vedeli ste, že vysokoúčinný vitamín D – Qual-D™ – sa vyrába z najčistejšieho lanolínu na svete, vyextrahovaného z ovčej vlny? Lanolín je bohatý a obnoviteľný zdroj vitamínu D. Získava sa zo slnkom zaliatej vlny oviec, ktoré žijú na vysočinách Austrálie a Nového Zélandu. Spracovanie prebieha dômyselným patentovaným výrobným postupom, výsledkom ktorého je čistá forma vitamínu D.

Dávkovanie

1 – 2 tablety denne (vo veku od 2 do 3 rokov) rozhrýzť a vo veku od 3 rokov cmúľať, najlepšie po jedle. O vhodnom dávkovaní pre vaše dieťa sa môžete poradiť s lekárom.

Jeho doplňovanie je nevyhnutnosťou

Odborníci upozorňujú na potrebu vyšetrovať koncentráciu tohto vitamínu v krvi a zdôrazňujú nevyhnutnosť dbať počas celého roka o jeho primerané dopĺňanie. Optimálna hladina vitamínu D3 v krvi je medzi 75 a 150 nmol/l a v zimnom období ju podľa posledných údajov WHO nedosahuje ani 5 % seniorov. Účinný spôsob, ako zvýšiť hladinu vitamínu D3, je podľa odborníkov jeho príjem v množstve od 1 000 IU do 2 000 IU denne a pri jeho vysokom deficite (znížená imunita, osteoporóza, cukrovka, kardiovaskulárne ochorenia) aj niekoľkonásobne viac. Keďže jeho nedostatočná hladina bola zaznamenaná aj v materskom mlieku, je podľa pediatrov nevyhnutná jeho suplementácia už od narodenia. U novorodencov od 1. mesiaca a väčších detí odporúčajú lekári príjem 400 IU vitamínu D3 denne, najlepšie formou kvapiek, u väčších detí (od 2 rokov) aj v tabletách na cmúľanie.

Jamieson Vitamín D3 Kids 400IU tablety na cmúľanie s príchuťou jahody pre deti
Jamieson Vitamín D3 Kids 400IU tablety

dTest preveril kvalitu výrobkov s vitamínom D na trhu

Prestížny časopis dTest podrobil testu kvality výživové doplnky s obsahom vitamínu D3. Medzi najlepšími sa umiestnili Jamieson Vitamín D3 Kids 400 IU 100 tbl. s výsledkom VEĽMI DOBRE.

Vitamín D je v tuku rozpustný vitamín, a tak na jeho optimálne vstrebávanie je vhodné zapiť ho mliekom, jogurtovým nápojom či iným mliečnym nápojom s obsahom tukov.

Vyskúšajte tiež ďalšie produkty značky Jamieson, ktoré sú v kategóriách Výživové doplnky, Vitamíny pre deti a Vitamíny. Produkt zrecenzovalo 13 zákazníkov a 100 % z nich by ho odporúčalo aj ostatným. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Vitamíny pre deti.

Upozornenie:
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
EAN64642058690
ZnačkaJamieson
Veľkosť balenia100 tabliet
Vek>2 rokov
Forma  Tableta
Režim výdaja  Doplnok stravy
Vlastnosti  Bez konzervačných látok  Bez farbív  S príchuťou
Príchuť  Jahoda
Množstvo účinnej látky (IU)  400 IU
Pre  Pre batoľata  Pre deti
Originálny názovJ - Vitamín D3 KIDS 400IU 100tbl - jahoda