Jamieson Probiotic 10 miliárd 14 kmeňov 60 kapsúl

Zmes bakteriálnych kultúr – 10 miliárd (garantované do konca minimálnej …

 Zobraziť viac

Zmes bakteriálnych kultúr – 10 miliárd (garantované do konca minimálnej trvanlivosti), s obsahom 14 bakteriálnych kmeňov, s prebiotikom (inulín), v ľahko prehĺtateľných vegetariánskych kapsulách.

Môžete mať už zajtra  viac info
Skladom 5+ks
V Pilulka Boxe už zajtra od 12:00
Pilulka Expresom už zajtra od 09:00
19,90 €
Cena za 1 kapsulu: 0,33 €
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom
Nakupujte spoločne
Jamieson Probiotic 10 miliárd 14 kmeňov 60 kapsúl
+ Curaprox CS 5460 Ultrasoft Zubná kefka 3 ks
29,79 €
Jamieson Probiotic 10 miliárd 14 kmeňov 60 kapsúl
Hodnotenie produktu 5
plusMuconasal Plus nosný sprej 10 ml
Hodnotenie produktu 5
Ušetríte 0,44 €
Jamieson Probiotic 10 miliárd 14 kmeňov 60 kapsúl
+ Muconasal Plus nosný sprej 10 ml
25,40 €24,96 €
5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 14 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
14x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Komfort pri užívaní
100%
Účinnosť
100%
Výhodné balenie
100%
Alexandra S.
review
31Recenzií
2Hodnotenie
62Objednávok
0bodov

Probiotikum so zmesou bakteriálnych kultúr

Alexandra S. Odporúča

Ide o bezlaktózové, bezgluténové probiotikum so zmesou bakteriálnych kultúr. Obsahuje 10 miliárd zdravých probiotických baktérií, ktoré majú pozitívny vplyv na zdravú črevnú mikroflóru. Balenie obsahuje 60 kapsúl. Pomáha posilniť imunitný systém v rámci prevencie.

  • plus - účinné zloženie,
  • plus - veľké balenie,
  • plus - posilňuje imunitu,
  • plus - žiadne zápory
Užitočné Užitočné (0) Neužitočné Neužitočné (0)
probiotiká
probiotiká

Prečo užívať probiotické doplnky stravy?

Probiotiká prispievajú k udržaniu zdravého imunitného systému tým, že potláčajú rast škodlivých baktérií a kvasiniek. Výsledkom toho je prevaha užitočným baktérií v črevách. Získanie probiotík, ktoré sú nevyhnutné pre udržanie zdravého zažívacieho systému, výhradne prostredníctvom stravy, je naozaj náročné. Stres, nevyvážená strava, lieky a antibiotiká tiež narúšajú črevnú rovnováhu. Práve preto je suplementácia probiotikami obzvlášť dôležitá – dodáva črevám miliardy živých, aktívnych probiotických baktérií, ktoré sú pre telo prospešné.

Pre vegetariánov

Pre vegetariánov

Jamieson ponúka probiotiká bez obsahu živočíšnych produktov. Hľadajte známy symbol na obaloch.

Certifikát TRU-ID

Certifikát TRU-ID

Vysoký štandard probiotík Jamieson potvrdzuje získanie certifikovaného loga TRU-ID®. Certifikát TRU-ID® poskytuje istotu, že pri kúpe doplnkov stravy s obsahom živých bakteriálnych kultúr spotrebiteľ nadobudne výrobok takého zloženia, aké sa uvádza na etikete. TRU-ID® garantuje pôvod, kvalitu a obsah všetkých konkrétnych bakteriálnych kmeňov obsiahnutých v probiotikách s uvedením ich identifikácie a je zárukou stabilnej kvality a účinnosti bakteriálnych kultúr po celú dobu ich minimálnej trvanlivosti.

Čo je certifikát TRU-ID?

TRU-ID je kanadský nezávislý DNA certifikačný program vytvorený na univerzite v Guelph. Využíva najnovšie poznatky v DNA technológii na testovanie aktívnych zložiek v rastlinných doplnkoch stravy v súlade so schválenými štandardmi, čím zaručuje ich autentickosť.

Spoločnosť Jamieson sa okamžite rozhodla využívať tento špičkový certifikačný program, čím pomáha zvyšovať štandardy v oblasti výživy a zároveň posilňuje dôveru v značku Jamieson.

certifikát TRU-ID
certifikát TRU-ID

Certifikačný program TRU-ID

Certifikačný program TRU-ID využíva širokú škálu špeciálnych štatistických prístupov a identifikačnú databázu obsahujúcu viac ako 45 000 druhov a viac ako 180 000 DNA sekvencií. Pre udržanie vysokých štandardov, ktoré zaručujú autentickosť a nemennosť prírodných zložiek, sa certifikačný proces pravidelne kontroluje.

Rastlinné komplexy Jamieson obsahujú vybrané byliny s dôrazom na potreby pacientov.

Dávkovanie

Dospelí a deti od 6 rokov 1 kapsulu denne s jedlom. Deti od 3–5 rokov pod dohľadom rodičov: vysypte obsah 1 kapsuly 1× denne do jedla, jogurtu atď. a zamiešajte, aby sa prášok rozpustil. Nepridávajte k horúcim jedlám alebo nápojom. Užite najmenej 2–3 hodiny pred alebo po užití antibiotík. Na zaistenie maximálnej účinnosti uchovávajte po otvorení v chladničke.

probiotiká Jamieson

Prečo sú probiotiká Jamieson výnimočné?

S cieľom neustáleho zdokonaľovania spoločnosť Jamieson vyhodnotila štandardné obaly, ktoré sa používajú v tomto odvetví, z hľadiska stability. Na základe špičkových technológií sme tubu identifikovali ako formu balenia s vedúcim postavením v oblasti probiotík. Táto špeciálna technológia balenia v tube zabezpečuje ochranu každej kapsule pred vlhkosťou – od výroby, cez skladovanie, prepravu až do konca minimálnej trvanlivosti – a najvyššiu účinnosť po celú dobu minimálnej trvanlivosti.

Upozornenie

Prerušte užívanie a vyhľadajte lekára pri výskyte, zhoršení alebo pretrvávaní tráviacich ťažkostí dlhšie ako tri dni. Konzultujte s lekárom používanie skôr než začnete užívať doplnok, ak zaznamenáte horúčku, zvracanie, hnačku s krvou, silné bolesti brucha. Neužívajte v stave ohrozenia imunity (v dôsledku AIDS, lymfómu, dlhotrvajúcej liečby kortikosteroidmi). Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Pozrite tiež ďalšie produkty značky Jamieson, ktoré nájdete v kategóriách Výživové doplnky, Trávenie a metabolizmus a Probiotiká. Výrobok ohodnotilo 13 zákazníkov a 100 % z nich ho odporúča. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Probiotiká.

EAN64642090126
ZnačkaJamieson
Forma  Kapsule
Režim výdaja  Doplnok stravy
Vlastnosti  Pre vegetariánov  Bezgluténový výrobok  Bez laktózy
Na čo je doplnok  Na trávenie a metabolizmus
Veľkosť balenia60 kapsúl
Originálny názovJ - Probiotic 10 miliárd 60 veget.cps. 14 kmeňov