HiPP

(142 produktov)
hipp

Spoločnosť HiPP je nemecká rodinná firma. Je najväčším spracovateľom BIO surovín na svete. Spoločnosť založil George Hipp v roku 1932. HiPP je viac než len BIO. HiPP štandardy kvality prevyšujú zákonné BIO normy EÚ.

hipp

Rozhodli sme sa pre cestu poctivého poľnohospodárstva, za ktorou síce stojí viac námahy a viac práce, ale pri nákupe našich produktov si môžete byť na 100 % istí, že svojmu dieťaťu dávate stravu tej najvyššej kvality. Pretože vieme, že keď ide o deti, na kvalite záleží.Pri kontrole kvality sme prísni a dôslední. Používame tie najvyspelejšie technológie a laboratórne testy. V laboratóriu sme takí dôkladní, že vieme detegovať aj obyčajné zrnko piesku v olympijskom bazéne. Každý pohárik nielen prvého príkrmu skontrolujeme až 260-krát.

hipp

Spoločnosť HiPP dobre vie, že dojčenie je pre bábätko to najlepšie, a preto odporúča dojčiť tak dlho, ako to bude vaše bábätko potrebovať. Niekedy však dojčenie nie je možné – preto je tu spoločnosť HiPP s náhradnou dojčenskou výživou.

hipp

Dojčenské mlieko HiPP je vyvíjané viac ako 50 rokov. Pri jeho vývoji sa inšpirujeme zložením materského mlieka. Na rozdiel od ostatných dojčenských mliek HiPP obsahuje nielen PROBIOTIK®*, ale aj PREABIOTIK® – na podporu imunitného systému a pre spokojné bruško. Nič nie je bližšie materskému mlieku.*Prírodné kultúry mliečneho kvasenia. Vitamíny A, C, D podporujú správnu funkciu imunitného systému.

Upozornenie

Dojčenie je najlepšia a najlacnejšia forma výživy pre bábätko, ktorá zároveň poskytuje dobrú ochranu pred chorobami. Časté dojčenie je najlepší spôsob, ako podporiť tvorbu mlieka. Počas dojčenia dbajte, aby ste prijímali vyváženú stravu. Rozhodnutie nedojčiť možno len ťažko vziať späť. Podávanie ďalšej výživy môže ovplyvniť úspešné dojčenie. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča počas prvých 6 mesiacov výhradne dojčenie. Poraďte sa v zdravotnom stredisku alebo s detským lekárom. Venujte pozornosť vyváženej strave a zdravému spôsobu života vášho dieťaťa.

hipp
hipp

BIO zeleninové príkrmy

Viete, že je biela mrkva chuťovo veľmi jemná, preto je ideálna ako prvé tuhé jedlo? Tepelná úprava mrkvy je ideálna, živiny sa lepšie vstrebú a navyše je ľahko stráviteľná. Biela mrkva na rozdiel od jej oranžovej kamarátky má aj praktické výhody – nerobí škvrny na podbradníku.

hipp , maso , prikrm

BIO mäsovozeleninové príkrmy

Viete, že HiPP BIO hovädzie mäso pochádza buď z našich vlastných fariem, alebo od starostlivo vybraných BIO farmárov? Naše kravy sú spoločne s teliatkami a býkmi väčšinu roka na voľných pastvinách, kde buď trávia čas na lúke, alebo sa môžu schovať pred slnkom v lesíku.

hipp ovocny prikrm

BIO ovocné príkrmy

Viete, že v každom 125 g poháriku HiPP sú až 2 BIO jablká? Pri takomto množstve jablčného pyré už nezostáva žiadny priestor na pridané látky, ako sú arómy, dochucovadlá a pod.

hipp

BIO nápoje, ovocné šťavy a čaje

Viete, že sme pre citlivé detská brušká vypestovali špeciálny odrodu mrkvy, ktorú nazývame Dulcis? Mrkva je tvarovo robustná. Zberáme ju až v októbri, a preto je plná živín a má krásne sladkú chuť.

hipp, kase

Obilniny sú bohatým zdrojom sacharidov s nízkym glykemickým indexom, ktoré dodajú vášmu dieťatku energiu na zvládnutie náročného dňa. V sortimente HiPP nájdete širokú ponuku mliečnych, nemliečnych a bezlepkových kaší, ako aj kaší so zaujímavými príchuťami.

hipp , kozmetika

Kozmetika HiPP Babysanft sa stará o pokožku bábätka mimoriadne šetrne. Je vhodná od narodenia. – pH neutrálne k detskej pokožke – S obsahom vzácneho BIO mandľového oleja – BEZ zbytočnej chémie

hipp

Kúpanie

Deti milujú vodu. Kúpanie je jeden z najdôležitejších rituálov pri zavádzaní každodenného režimu a pripraví na nočný spánok. Prípravky HiPP Babysanft sú pH neutrálne k pokožke – aby nebola narušená kožná bariéra bábätka a aby bola pokožka zároveň dostatočne hydratovaná.

hipp

Starostlivosť o pokožku

Pokožka každého bábätka je päťkrát tenšia a viac priepustná než pokožka dospelého človeka. Preto na ošetrenie potrebuje produkty na zvlášť jemnú starostlivosť – kozmetika HiPP Babysanft je BEZ potenciálne alergénnych alebo škodlivých látok.

hipp , ubrusky

Čistiace vlhčené obrúsky

Čistiace vlhčené obrúsky HiPP Babysanft majú mimoriadne jemné vlákna s vysokou absorpčnou schopnosťou. Sú vhodné aj na tvár a ruky, pretože nie sú mastné. Ružové obrúsky Sensitive sú napustené pleťovým mliekom s výťažkom z BIO mandlí. Modrý variant Ultra Sensitive obsahuje 99 % vody a je vhodný aj pre pokožku so sklonom k ​​atopickej dermatitíde.

Tip!

Kozmetika HiPP Babysanft má všestranné použitie. Napríklad pleťový olej HiPP Babysanft nemusí byť použitý len ako masážny olej pre deti, ale dobre poslúži aj na jemné odstránenie mejkapu. Krém proti zapareninám HiPP Babysanft môžete naniesť aj na popraskané a poškodené pery, popraskané ruky alebo pri nádche na ošetrenie odretého nosa. Čistiace vlhčené obrúsky HiPP sú vhodné na odlíčenie tváre a keďže nie sú mastné, nezanechávajú mastný film na pokožke tváre.

hipp , kozmetika , tehotne

Kozmetika pre tehotné ženy

V priebehu tehotenstva sa pokožka každej ženy mení. Na toto špecifické obdobie so špeciálnymi nárokmi ponúkame kozmetiku pre tehotné a produkty starostlivosti o pokožku. Počas tehotenstva pomáhajú predchádzať vzniku strií a po tehotenstve podporujú návrat pružnosti pokožky optimálnym spôsobom.
 Koupit

hipp

HiPP 2 BIO Combiotik® Následná mliečna dojčenská výživa 700 g

Najnovšia generácia mliečnej výživy prispôsobená výživovým požiadavkám vášho dieťaťa so starostlivo vybranými BIO surovinami a s unikátnou kombináciou hodnotných zložiek inšpirovaných materským mliekom.

Môžete mať v pondelok 12. 6.18,35 €

HiPP Detský pleťový olej 200 ml

Pokožka bábätiek sa už od prvého dňa po narodení vyznačuje vysokým stupňom citlivosti. Pri vykonávaní masáže pomocou Hipp Babysanft Prírodného detského pleťového oleja s prírodným BIO mandľovým olejom svoje dieťa ošetrujete a navyše ho hýčkate.

Môžete mať v pondelok 12. 6.6,77 €

HiPP Mama Čaj pre dojčiace matky instantný granulovaný v prášku, 200 g

Starostlivo vybrané byliny ako je fenikel, aníz a rasca sú známe pro svoj účinok podpory tvorby mlieka. Tento chutný čajový nápoj Vám pomôže pokryť zvýšenú potrebu tekutín v období dojčenia. Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl.

Môžete mať v pondelok 12. 6.7,63 €

HiPP 3 JUNIOR Combiotik® Batoľacie mlieko 700 g

Aj po svojich prvých narodeninách majú deti špeciálne výživové požiadavky. HiPP 3 JUNIOR Combiotik® obsahuje dôležité živiny pre správny rast vášho dieťaťa, a to v potrebnom množstve: redukované množstvo bielkovín zodpovedajúce veku dieťaťa1, dôležité vitamíny a minerály pre zdravý vývoj.

Môžete mať v pondelok 12. 6.19,24 €

HiPP Babysanft Pena na umývanie - náhradná náplň 250 ml

Pena na umývanie s cennými zložkami z BIO mandlí umýva citlivú pokožku tváre a rúk obzvlášť šetrne a chráni ju pred vysušením. Na každodennú hygienu, ktorá deti baví. Neštípe v očiach. REFILL sáčok má v porovnaní s HiPP Kačkou o 78 % menej plastov.

Môžete mať v pondelok 12. 6.7,88 €

HiPP BabySANFT Detský sprchový gél na telo a vlasy,

HiPP Sprchový gél s cennými prírodnými zložkami z BIO mandlí umýva citlivú pokožku a jemné vlásky obzvlášť šetrne. Zachováva prirodzený kyslý plášť pokožky, ktorá tak nie je pri umývaní namáhaná a zostáva hebká od prvého dňa života. Je vhodný pre celú rodinu, aj pre pokožku so sklonom k atopickej dermatitíde.

Môžete mať v pondelok 12. 6.7,40 €

HiPP Babysanft Detské čistiace vlhčené obrúsky Ultra sensitive 4 x 52 ks

Výnimočne jemné vlákna s vysokou absorpčnou schopnosťou na mimoriadne šetrné čistenie pokožky v oblasti plienok. Vhodné od narodenia, aj pre pokožku so sklonom k atopickej dermatitíde.

Môžete mať v pondelok 12. 6.8,19 €

HiPP BabySANFT Detské pleťové mlieko s Bio mandľovým olejom, 350 ml

HiPP Pleťové mlieko s cennými prírodnými zložkami z BIO mandlí a bambuckým maslom pokožku zvlhčuje a udržuje jej prirodzené pH.

Môžete mať v pondelok 12. 6.5,69 €

HiPP Šampón Baby SANFT Vlasy&Telo, 200 ml

HiPP Babysanft sprchový gél a šampón „2 v 1“ na vlasy aj telo s mrožom umýva citlivú detskú pokožku a vlásky obzvlášť šetrne. Obsahuje cenné prírodné výťažky z BIO mandlí, udržuje prirodzené pH pokožky, neštípe v očiach a uľahčuje rozčesávanie vláskov. Pre každodennú hygienu, ktorá deti baví. V praktickej fľaši s uzáverom dole.

Môžete mať v pondelok 12. 6.6,58 €

HiPP 1 BIO Combiotik® Počiatočná mliečna dojčenská výživa 300 g

HiPP BIO Combiotik® je nejnovější generace mléčné výživy přizpůsobená výživovým požadavkům Vašeho dítěte s pečlivě vybranými BIO surovinami a s unikátní kombinací hodnotných složek inspirovaných mateřským mlékem. Její složení je založeno na posledních výsledcích výživových expertů.

Môžete mať v pondelok 12. 6.10,72 €

HiPP Mlieko 1 BIO Combiotik, 500 g

HiPP BIO Combiotik je najnovšia generácia mliečnej výživy prispôsobená výživovým požiadavkám Vášho dieťaťa so starostlivo vybranými BIO surovinami as unikátnou kombináciou hodnotných zložiek inšpirovaných materským mliekom.

Môžete mať v pondelok 12. 6.16,16 €
Product image

HiPP Následná dojčenská výživa HA2 Combiotik® 600 g

Následná dojčenská výživa HiPP HA2 Combiotik® s hydrolyzovanou bielkovinou obsahuje iba extenzívne štiepenú (hydrolyzovanú) mliečnu bielkovinu. Výživa je ľahko stráviteľná a dobre zasýti. Môžete ju podávať od ukončeného 6. mesiaca.

Môžete mať v pondelok 12. 6.22,84 €

HiPP Ovocný príkrm so slivkami, 125 g

Ovocie je zdroj vitamínov, minerálov a stopových prvkov nevyhnutných pre výživu dojčaťa. Ovocné príkrmy HiPP sú bohaté na vitamín C, ktorý pomáha posilniť obranyschopnosť organizmu Vášho dieťaťa.

Môžete mať v pondelok 12. 6.2,39 €
Product image

HiPP BabySanft vlhčené obrúsky Aqua 2 x 60 ks

Obrúsky sú zo zmesi prírodných vlákien a napustené jemným pleťovým mliekom. Obsahujú 99 % vody a sú biologicky rozložiteľné.

Môžete mať v pondelok 12. 6.5,05 €

HiPP Babysanft Detský šampón s kondicionérom 200 ml

Šampón s kondicionérom umýva detské vlásky obzvlášť šetrne. Uľahčuje rozčesávanie dlhých vlasov, neštípe v očiach a chráni vlasy i pokožku hlavy pred vysušením. Obsahuje cenné prírodné výťažky z BIO mandlí. Vhodný aj pre dospelých s citlivou pokožkou.

Môžete mať v pondelok 12. 6.5,74 €

HiPP 4 Junior Combiotik® 700 g

Vhodný pre deti od 2 rokov jako mliečny nápoj na raňajky, do müsli, na večeru alebo na pitie v priebehu dňa z pohára.

Môžete mať v pondelok 12. 6.18,53 €

HiPP Mama BIO Čaj pre dojčiace matky, 20 x 1.5 g

Čaj pre dojčiace matky. Vyrobený v spolupráci s pôrodnými asistentkami. Obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry. Je možné užívať ku koncu tehotenstva a v priebehu obdobia dojčenia.

Môžete mať v pondelok 12. 6.3,86 €

HiPP BabySANFT Čistiace vlhčené obrúsky ultra sensitive, economy pack 4 x 52 ks

Výnimočne jemné vlákna s vysokou absorpčnou schopnosťou pre mimoriadne šetrné čistenie pokožky v oblasti plienok.

Môžete mať v pondelok 12. 6.9,28 €

HiPP BabySANFT Čistiace vlhčené obrúsky Economy pack 4 x 56 ks

Výnimočne jemné vlákna s vysokou absorpčnou schopnosťou pre mimoriadne šetrné čistenie pokožky v oblasti plienok. Obrúsky sú napustené pleťovým mliekom s výťažkom z BIO mandlí.

Môžete mať v pondelok 12. 6.8,54 €

HiPP BIO Prvá tekvica 125 g

V období ukončeného 4-6. mesiaca podľa odporúčania pediatra začíname prikrmovať. Najvhodnejšie je začať zeleninou. Spočiatku podávajte bábätku niekoľko lyžičiek zeleninového príkrmu pred mliečnou stravou, a potom množstvo deň po dni zvyšujte.

Môžete mať v pondelok 12. 6.2,39 €

HiPP Babysanft kúpeľ na Dobrú Noc 350 ml

Relaxačná vôňa v kombinácii s upokojujúcim účinkom teplej vody podporuje zaspávanie a pokojný spánok dieťatka. Umýva citlivú detskú pokožku obzvlášť šetrne, neobsahuje mydlo a neštípe v očiach. Vhodná už od narodenia.

Môžete mať v pondelok 12. 6.8,26 €

HiPP BIO Obilná kaša ovsená celozrnná nemliečna, 1 x 200 g

Táto obilná kaša je bez prídavku cukrov, obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Môžete mať v pondelok 12. 6.4,67 €

HiPP BIO Zelenina a ryža s kuracím mäsom, 1 x 125 g

Mäsovo-zeleninový príkrm vhodný pre deti od ukončeného 4-6. mesiaca podľa odporúčania pediatra.

Môžete mať v pondelok 12. 6.2,38 €

HiPP Ovocný príkrm s príchuťou broskyne 125 g

Ovocný príkrm (broskyne), potravina na osobitné výživové účely dojčiat a malých detí. Vhodný pre deti od ukončeného 4. mesiaca.

Môžete mať v pondelok 12. 6.2,38 €
Product image

HiPP Babysanft Vlhčený toaletný papier ULTRA SENSITIVE 50 ks

Veľmi jemný vlhčený toaletný papier s obsahom neparfumovaného čistiaceho mlieka, určený na ČISTENIE citlivej pokožky. Jedinečná textúra vlhčeného toaletného papiera umožňuje jeho plnú rozpustnosť vo vode, môžete ho teda bez obáv splachovať. Vlhčený papier je vyrobený z prírodných materiálov a je biologicky rozložiteľný. Vhodné aj pre citlivú pokožku so sklonom k atopickej dermatitíde. Len na vonkajšie použitie.

Môžete mať v pondelok 12. 6.3,52 €

HiPP BIO 100% ovocie Hruška-Jablko-Mango-Marakuja 100 g

Viete, ako plníme naše kapsičky ovocím? Predsa za pomoci HiPPis zvieratiek. Opička Žofka podáva ovocie z tých najvyšších konárov Chameleonovi Pájovi, ktorý ho svojím extrémne dlhým jazykom opatrne ukladá do košíku.HiPP ovocné kapsičky sú bez pridaného cukru (obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry) a nie sú dosladzované ani ovocnými koncentrátmi.

Môžete mať v pondelok 12. 6.2,12 €1,69 €

HiPP Mlieko Comfort Špeciálna dojčenská výživa 600 g

Špeciálna dojčenská výživa HiPP Comfort je nutrične kompletná dojčenská výživa určená na diétny režim pri nadúvaní, kolike* a zápche v dojčenskom veku. Je vhodná ako jediný zdroj výživy pre dojčatá od narodenia, rovnako ako od ukončeného 6. mesiaca veku v rámci zmiešanej stravy, pokiaľ nemôžu byť dojčené.

Môžete mať v pondelok 12. 6.19,02 €

HiPP BIO Zelenina a ryža s teľacím mäsom 220 g

Od 8. mesiaca môžete prejsť z jemne rozmixovaných jedál na príkrmy s malými kúskami potravy, vaše dieťatko sa tak naučí žuť a uľahčíte mu tak prechod na pevnú stravu.

Môžete mať v pondelok 12. 6.2,94 €

HiPP Príkrm Karotka so zemiakmi zeleninový 125 g

Zeleninové príkrmy HiPP sú prispôsobené nutričným potrebám vášho bábätka. Nepoužívajú sa žiadne zahusťovadlá ani umelé farbivá ako stanovuje zákon.

Môžete mať v pondelok 12. 6.2,38 €

HiPP 1 BIO Combiotik® Počiatočná mliečna dojčenská výživa 700 g

Najnovšia generácia mliečnej výživy prispôsobená výživovým požiadavkám vášho dieťaťa so starostlivo vybranými BIO surovinami a s unikátnou kombináciou hodnotných zložiek inšpirovaných materským mliekom.

Môžete mať v utorok 20. 6.22,26 €

HiPP Príkrm BIO Hovädzie mäso - pyré 125 g

Mäsový príkrm je vhodný ku kombinácii so zeleninovým menu alebo s prílohou. Mäso je bohaté na bielkoviny a rovnako je najlepším zdrojom prírodného železa.

Môžete mať v pondelok 12. 6.3,81 €

HiPP BIO Feniklový čaj nálevové vrecúška 20 x 1.5 g

Jemný a upokojujúci čaj s vysoko kvalitným BIO feniklom. Môže sa podávať ako doplnkový nápoj napr. pri potení alebo pri prechode na prikrmovanie.

Môžete mať v pondelok 12. 6.4,77 €

HiPP BIO Červená repa s jablkami a hovädzím mäsom 220 g

Kompletné hotové jedlo s kúskami mäsa a zeleniny, ktoré je určené pre deti od ukončeného 7. mesiaca. Deti sa naučia správne žuť potravu, čo im uľahčí prechod na pevnú stranu. Obsahuje len vysoko kvalitné BIO mäso, navyše BIO repkový olej s omega-3 mastnými kyselinami.

Môžete mať v pondelok 12. 6.3,82 €

HiPP BIO Harmančekový čaj nálevové vrecúška 20 x 1.5 g

Jemný a upokojujúci čaj s vysoko kvalitným BIO harmančekom. Môže sa podávať ako doplnkový nápoj napr. pri potení alebo pri prechode na prikrmovanie.

Môžete mať v pondelok 12. 6.4,57 €

HiPP BIO Marhule, 125 g

Od ukončeného 4. - 6. mesiaca podľa odporúčania pediatra prichádza čas na prvú lyžičku. Ak znáša vaše dieťatko dobre zeleninu, môžete vyskúšať aj prvé ovocie.

Môžete mať v pondelok 12. 6.2,38 €

HiPP BIO Na dobrú noc Krupicová kaša 190 g

Mliečno-obilný príkrm pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 4.-6. mesiaca podľa odporúčania pediatra.

Môžete mať v pondelok 12. 6.3,23 €
Hore