Doplnky stravy na zlepšenie krvného obehu - Na správnu funkciu mozgu

(12 produktov)

Poruchou krvného obehu trpí čím ďalej tým viac ľudí. Príčinou je najčastejšie minimum pohybu a nezdravá strava. Hoci mnohí vedia, aké sú následky zlého životného štýlu, rovnako ich podceňujú. A pritom krvný obeh tvorí srdce a cievy, ktorých zlú …

 Zobraziť viac

Poruchou krvného obehu trpí čím ďalej tým viac ľudí. Príčinou je najčastejšie minimum pohybu a nezdravá strava. Hoci mnohí vedia, aké sú následky zlého životného štýlu, rovnako ich podceňujú. A pritom krvný obeh tvorí srdce a cievy, ktorých zlú funkciu neradno brať na ľahkú váhu.

Choroby žilového systému nôh sú celosvetovo najrozšírenejšie zdravotné komplikácie. Preto odporúčame užívať prípravky, ktoré obsahujú rastlinné látky posilňujúce žily - pagaštan konský, gotu kola, čučoriedky a listnatec bodlinatý. Extrakt z pagaštanu konského uľavuje od pocitu ťažkých nôh. Listnatec bodlinatý a gotu kola podporujú žilový obeh v nohách a pomáhajú znižovať opuchy. Naproti tomu čučoriedky pomáhajú zachovať neporušené cievy.

Užívatelia najlepšie hodnotia rady Salvia Paradise, Jamieson a Advance. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mobivenal micro 120 tabliet.

GS Ginkgo 40 + Gotu kola 120 tabliet

Lepšia pamäť, sústredenie a prekrvenie. Unikátne zloženie na trhu – dvojnásobná sila pre podporu pamäti. Výživový doplnok GS Ginkgo 40 + Gotu Kola obsahuje extrakt z mladých lístkov Ginkgo biloby, obohateného o gotu kolu pre podporu pamäti a sústredenia. Štandardizovaný extrakt zaručuje presne definovaný obsah najdôležitejších účinných látok – 24 % ginkgoflavonoglykozidov a 6 % terpenolaktónov – a prináša tak účinnú pomoc.

Môžete mať už dnes

Salvia Paradise Ginko AF tinktúra 50 ml

Ginko napomáha k uchovaniu zdravého zraku a sluchu. Prispieva k normálnej činnosti mozgu, podporuje kognitívne funkcie a duševnú rovnováhu. Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Môžete mať už dnes

Natures Aid SUPERBA®KRILL Oil 500 mg (Omega 3) 60 kapsúl

Natures Aid Krill Oil Superba® je čistý olej z antarktických kôrovcov s vysokou koncentráciou Omega-3 vo forme fosfolipidov, ktoré sú prvotriednym zdrojom esenciálnych mastných kyselín pre podporu funkcie srdca, mozgu a zraku.

Môžete mať už dnes
Product image

Advance Omega 90 kapsúl

Unikátny výživový doplnok. Obsahuje vysokokvalitný švajčiarsky rybí olej MEG-3 s vysokým obsahom omega 3 mastných kyselín.

Môžete mať už dnes

Now Foods NOW Rutín 450 mg 100 kapsúl

Rastlinný bioflavanoid, často označovaný aj ako vitamín P, ktorý sa nachádza v pohánke, mnohých citrusových plodoch, lesných plodov, v jablčných šupkách, v čiernom a zelenom čaji. Tento doplnok výživy sa ale získava z kvetov Sofory japonskej a má mimoriadne silné antioxidačné vlastnosti.

Môžete mať už dnes
Product image

Nefdésanté GINGKO BILOBA 60 mg 60 kapsúl

GINKGO BILOBA 60mg

Môžete mať už dnes
Product image

Bio Pharma Ginkgo biloba 40mg 90+90 tabliet 180 tabliet

Potravinový doplnok - prírodný produkt. Ginkgo pomáha zvyšovať prekrvenie mozgu, dolných končatín a ostatných častí tela. Prípravok pozitívne pôsobí pri poruchách pamäti.

Môžete mať už dnes
Product image

EdenPharma GINKGO BILOBA + Zelený čaj forte 40 tabliet

Výživový doplnok vo forme tabliet, ktorý obsahuje Ginkgo biloba extrakt 60 mg a zelený čaj extrakt 100 mg.

Môžete mať už dnes
Product image

Naturica GINKGO 60 mg + vitamín E 30 tabliet

Ginkgo 60mg + vitamín E

Môžete mať už dnes

Salvia Paradise Všehoj (ženšen) 6-ročný - ginseng BIO 120 kapsúl

Kapsuly sú vyrobené zo ženšenu bieleho BIO 6-ročného, kedy dosahuje najvyššiu zrelosť. Ženšen pôsobí na duševný stav, výkonnosť, koncentráciu, zvládanie stresu, ale aj na sexuálne funkcie a imunitný systém.

Môžete mať v stredu 7. 6.

Salvia Paradise Gotu kola - pupočník 120 kapsúl

Pupočník ázijský, známy tiež ako brahmi, sa podieľa najmä na normálnej činnosti kognitívnych funkcií - pamäť, schopnosť koncentrácie a porozumenia, vyjadrovacie schopnosti či pohotové reakcie závisiace na rýchlosti spracovania informácií. Veľké balenie kapsúl gotu koly pre ľahké použitie.

Môžete mať v stredu 7. 6.

Salvia Paradise Všehoj (ženšen) 6-ročný AF tinktúra BIO 50 ml

Tinktúra je vyrobená zo ženšenu bieleho BIO 6-ročného, kedy dosahuje najvyššiu zrelosť. Ženšen pôsobí na duševný stav, výkonnosť, koncentráciu, zvládanie stresu, ale aj na sexuálne funkcie a imunitný systém. Tinktúra neobsahuje žiaden alkohol, farbivá ani sladidlá.

Môžete mať v stredu 7. 6.

Produkty z kategórie Problémy s krvným obehom sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Problémy s krvným obehom zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Problémy s krvným obehom sme pre vás tiež poskladali od najkvalitnejších.