Doplnky stravy na zlepšenie krvného obehu - Na ochranu pred oxidačným stresom

(7 produktov)

Poruchou krvného obehu trpí čím ďalej tým viac ľudí. Príčinou je najčastejšie minimum pohybu a nezdravá strava. Hoci mnohí vedia, aké sú následky zlého životného štýlu, rovnako ich podceňujú. A pritom krvný obeh tvorí srdce a cievy, ktorých zlú …

 Zobraziť viac

Poruchou krvného obehu trpí čím ďalej tým viac ľudí. Príčinou je najčastejšie minimum pohybu a nezdravá strava. Hoci mnohí vedia, aké sú následky zlého životného štýlu, rovnako ich podceňujú. A pritom krvný obeh tvorí srdce a cievy, ktorých zlú funkciu neradno brať na ľahkú váhu.

Choroby žilového systému nôh sú celosvetovo najrozšírenejšie zdravotné komplikácie. Preto odporúčame užívať prípravky, ktoré obsahujú rastlinné látky posilňujúce žily - pagaštan konský, gotu kola, čučoriedky a listnatec bodlinatý. Extrakt z pagaštanu konského uľavuje od pocitu ťažkých nôh. Listnatec bodlinatý a gotu kola podporujú žilový obeh v nohách a pomáhajú znižovať opuchy. Naproti tomu čučoriedky pomáhajú zachovať neporušené cievy.

Užívatelia najlepšie hodnotia rady Salvia Paradise, Jamieson a Advance. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mobivenal micro 120 tabliet.

Product image

Walmark OptiTensin 60 tabliet

OptiTensin je kvalitný prémiový produkt na prírodnej báze, obsahujúci extrakt z olivových listov, štandardizovaný na oleuropeín.

Môžete mať už dnes
Product image

Jamieson Lykopén 10000 μg 60 tabliet

Lykopén – paradajkový koncentrát obsahuje v 1 tablete prírodné zložky a účinné faktory ako sú obsiahnuté v dvoch zrelých paradajkách.

Môžete mať už dnes
Product image

Naturvita Gaštan plus 60 kapsúl

Doplnok stravy potláča pocit ťažkých nôh. Obsahuje extrakt z pagaštanu konského, Vitamín C a bioflavonoidy z citrusových plodov.

Môžete mať už dnes

Naturvita Allicor Forte 60 tabliet

ALLICOR Forte je kombináciou sušiny kvalitného cesnaku a vitamínu C a E.

Môžete mať už dnes
Product image

Jutavit Rutín + vitamín C 60 tabliet

Výživový doplnok pre zdravé cievy a pre fungovanie imunitného systému.

Môžete mať už dnes
Product image

Jamieson Lutein-Z™ 30 kapsúl

Extrakt z hroznových jadierok, udržiava zdravé cievy a kapiláry a prirodzene chráni pred účinkami voľných radikálov. Čučoriedky prispievajú k ochrane organizmu pred oxidačným poškodením, pomáhajú prirodzenou cestou k zdraviu očí. Ginkgo biloba podporuje správne prekrvenie.

Môžete mať v piatok 2. 6.

Naturvita Allicor 60 tabliet

ALLICOR cesnak je doplnok stravy.

Môžete mať už zajtra

Produkty z kategórie Problémy s krvným obehom sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Problémy s krvným obehom zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Problémy s krvným obehom sme pre vás tiež poskladali od najkvalitnejších.