100% whey proteíny - Tráviace enzýmy (25 produktov)

Užívanie proteínov je obľúbený spôsob, ako do jedálnička zaradiť bielkoviny. Tie sú základnou zložkou všetkých živých organizmov, napomáhajú k nárastu a tvorbe svalovej hmoty. Naše telo ich nevie samo vytvárať a ukladať do zásoby, prijímame ich len …

 Zobraziť viac

Užívanie proteínov je obľúbený spôsob, ako do jedálnička zaradiť bielkoviny. Tie sú základnou zložkou všetkých živých organizmov, napomáhajú k nárastu a tvorbe svalovej hmoty. Naše telo ich nevie samo vytvárať a ukladať do zásoby, prijímame ich len z bežnej stravy vo forme živočíšnej aj rastlinnej. U športovo aktívnych jedincov je zvýšená potreba bielkovín, preto ich dopĺňajú formou proteínových nápojov, tyčiniek, kašou. Pre pestrosť jedálnička môžete ďalšie produkty vyberať v kategórii proteínove špeciality a raňajkové zmesi.

Čo je whey proteín 100?

Whey proteíny 100 - vyrobené CFM metódou, ktorá je medzi proteínovými koncentrátmi číslo jedna - sú najobľúbenejšími a najvyhľadávanejšími proteínmi medzi vytrvalostnými športovcami. Tento proteín je kompletne získaný z nedenaturovanej srvátky najlepšej kvality bez obsahu cukru. Na najvyššie priečky obľúbenosti sa dostali vďaka svojej skvelej chuti, dobrej stráviteľnosti a vysokej biologickej hodnote. Prakticky ide o srvátkové proteíny, s vysokým obsahom bielkovín, bohatých na esenciálne aminokyseliny, ktoré telo nedokáže samo vytvoriť. Srvátkové proteíny sa radia medzi najúčinnejšie, podporujú rast a regeneráciu svalovej hmoty, ale aj podporujú chudnutie počas diéty, tu potom volíme proteíny na chudnutie. Produkty 100% whey proteíny nie sú vhodné len na konzumáciu po športovej aktivite, u vyťažených športovcov sa uplatní aj ráno pri raňajkách alebo na desiatu. Medzi veľmi obľúbené produkty z tejto rady proteínov patrí Nutrend proteín a Deluxe proteín.

Pre tých, ktorí patria medzi vyznávačov vege a živočíšne proteíny pre nich nepripadajú do úvahy, sú v ponuke vegan proteíny - rastlinné bielkoviny ideálne pre vegánov, vegetariánov a jedincov trpiacich intoleranciou na laktózu. Ďalšími proteínmi z rastlinných zdrojov sú konopné proteíny, ryžové proteíny a hrachové proteíny.

CFM metóda - skrížená filtrácia cez keramické filtre - oddelenie srvátky od nežiaducich zložiek, ako sú mliečny tuk a laktóza (denaturované bielkoviny) už pri nízkych teplotách. Filtrácia môže prebiehať viackrát, oddelenie nežiaducich zložiek je tým pádom oveľa efektívnejšie.

  • Minimum denaturovaných bielkovín
  • Zachovanie biologickej účinnosti
  • Bez použitia chemikálií

Ako užívať whey proteín?

Dávkovanie bielkovín sa nedá presne určiť, záleží od viacerých faktorov, ako je váš príjem bielkovín z bežnej stravy, hmotnosti, pohlavia, veku, športovej aktivity počas dňa atď.

Pri každej aktivite a záťaži potreba bielkovín stúpa.

Dávkovanie

Pri dávkovaní proteínu by sme sa mali riadiť vstupnými informáciami, či sa jedná o muža, či ženu a ďalej tréningovou aktivitou, resp. pohybovou záťažou.

Všeobecne odporúčaná denná dávka u bežnej populácie a rekreačných športovcov je 1 g bielkoviny na 1 kg telesnej hmoty, čo je spravidla bežná denná dávka prijímaná v strave. U športovo aktívnych ľudí je odporúčané množstvo 2-3 g na 1 kg telesnej hmotnosti. Samozrejme záleží na športovej záťaži a fáze tréningu. Vyvarujte sa nadmernému dávkovaniu proteínov a vždy sa riaďte pokynmi uvedenými na obale.

Užívatelia si najviac obľúbili rady BiotechUSA. Najlepšie hodnoteným výrobkom je BiotechUSA 100% Pure Whey - malinový cheesecake 28 g.

Nutrend 100% Whey Protein Vanilka 30 g

Môžete mať vo štvrtok 12. 10.1,59 €

Nutrend 100% Whey Protein, Jahoda 1000 g

Môžete mať vo štvrtok 12. 10.28,90 €

Nutrend 100% Whey Protein Vanilka 1000 g

Môžete mať vo štvrtok 12. 10.28,90 €

Nutrend 100% Whey Protein Jahoda 2250 g

Môžete mať vo štvrtok 12. 10.57,90 €

Nutrend 100% Whey Protein, Vanilka 2250 g

Môžete mať vo štvrtok 12. 10.57,90 €
100% whey proteíny - Tráviace enzýmy - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi 100% whey proteíny - Tráviace enzýmy ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii 100% whey proteíny - Tráviace enzýmy na 94 %
Recenzia produktu: Kompava ProteinFit 80 čokoláda 5000 g
5 / 1x
Za 15 rokov som vyskúšal už mnoho proteínov, no ProteinFit 80 sa mi do zloženia a efektu "čistých a vyrysovaných" svalov (nie objemu) javí ako najlepší a som s ním už vyše roka. Stráviteľnosť je perfektná, možné užívať aj pred spaním v netréningový deň.
Recenzia produktu: Nutrend 100% Whey Protein, Jahoda 1000 g
5 / 12x
Není co napsat
Recenzia produktu: Nutrend 100% Whey Protein Čokoláda/kokos 1000 g
5 / 12x
Chuťově ujde, ale při přidání do ovesné kaše, i té opravdu velmi husté, rozstřelí kaši na vločky a vodu. Naprosté zklamání a pro tento účel k ničemu.
Recenzia produktu: BiotechUSA PURE WHEY (sáčok) oriešok 1 kg
5 / 3x
Výborný a kvalitný proteín. Odporúčam.
Recenzia produktu: BiotechUSA PURE WHEY (sáčok) 3 x 454 g vanilka
5 / 1x
Odporučam, dobrá chuť.
Recenzia produktu: Nutrend 100% Whey Protein Čokoláda/kakao 2250 g
5 / 12x
Recenzia produktu: Nutrend 100% Whey Protein, Vanilka 2250 g
5 / 12x
Vzhledem k mírně horší rozpustnosti je vhodné použít nepatrně větší množství vody než udává návod.
Recenzia produktu: Nutrend 100% Whey Protein, Karamelové latté 2250 g
5 / 12x
Moj najoblubenejsi protein, skvela chut
Recenzia produktu: BiotechUSA PURE WHEY (sáčok) cookies 1 kg
5 / 2x
Skvela chut, vyborna rozpustnost, cenovo dostupny protein
Recenzia produktu: BiotechUSA PURE WHEY (sáčok) kokos-čokoláda 1 kg
5 / 2x
Výborný a kvalitný proteín, mne aj manželovi po cvičení vždy chutí.

Produkty z kategórie 100% whey proteíny sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Od najlacnejších produktov sme zoradili kategóriu 100% whey proteíny. V kategórii 100% whey proteíny nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.