Proteínové nápoje - Banán (2 produktov)

Nie je žiadnym tajomstvom, že bielkoviny sú dôležitou súčasťou zdravej výživy. Proteín hrá významnú úlohu pri raste svalov, ich oprave a môže vám tiež pomôcť schudnúť alebo si udržať súčasnú váhu. Pri cvičení je obzvlášť dôležité do svojho …

Zobraziť viac

Nie je žiadnym tajomstvom, že bielkoviny sú dôležitou súčasťou zdravej výživy. Proteín hrá významnú úlohu pri raste svalov, ich oprave a môže vám tiež pomôcť schudnúť alebo si udržať súčasnú váhu. Pri cvičení je obzvlášť dôležité do svojho jedálnička zaradiť dostatočné množstvo tejto živiny. Keď cvičíte, je dobré prijať viac bielkovín ako zvyčajne. Je možné, že počas dňa nebudete mať možnosť takéto množstvo získať z pestrej stravy, a preto je ideálne svoj jedálniček obohatiť aj o proteínové nápoje.

Čo obsahujú proteínové nápoje?

Zvyčajne sa vyrábajú zo srvátkového proteínu, ktorý je vedľajším produktom pri procese výroby syra. Existujú však aj rastlinné proteínové nápoje, ktoré sú zložené z prísad ako sója, ryža alebo hrášok. Proteínové nápoje sa zvyčajne dodávajú vo forme prášku a pred pitím je potrebné ich zmiešať s vodou alebo mliekom.

Kedy piť proteínový nápoj?

Konzumácia proteínových nápojov medzi hlavnými jedlami je ideálna pre chudnutie a môže pomôcť obmedziť hlad. To môže viesť k tomu, že neskôr počas dňa nebudete mať potrebu konzumovať toľko kalórií. Pri vytrvalostných športoch alebo športoch zameraných na budovanie svalov, je vhodné piť proteínové nápoje pred alebo po cvičení. Užívanie proteínu pred spaním môže byť takisto účinnou stratégiou, ktorá pomáha budovať svalovú hmotu, zvyšovať silu a zlepšiť výkon pri cvičení a regenerácii.

Proteínový nápoj v tehotenstve?

Pokiaľ užitie najprv prekonzultujete so svojim doktorom, proteínové nápoje sú bezpečným a užitočným spôsobom, ako získať viac bielkovín počas tehotenstva. Mali by ste sa uistiť, že proteínový nápoj je doplnkom vašej vyváženej stravy a že tiež prijímate dostatok bielkovín z potravín, ktoré jete. Prečítajte si nutričné štítky, aby ste sa vyhli pridaným cukrom a zložkám, ktoré by mohli byť nevhodné.

Najlepšie hodnoteným výrobkom je Powerlogy Upgraded vegan protein 300 g. Zákazníci si najviac obľúbili značky Powerlogy.

Nero Food banán 600 g

Môžete mať za 2 dni v pondelok 22. 7.
BiotechUSA Diet Shake banán 720 g

BiotechUSA Diet Shake banán 720 g

Môžete mať za 2 dni v pondelok 22. 7.
Proteínové nápoje - Banán - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Proteínové nápoje - Banán ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Proteínové nápoje - Banán na 94 %
Recenzia produktu: Prom-In Pentha Pro Natural ovos dóza 1000 g
5 / 1x
A++
Recenzia produktu: Extrifit Protein Break! Food malina 900 g
5 / 6x
Výborně chutná, skvělá alternativa snídaně.
Recenzia produktu: Nero Food Třešeň a jogurt 600 g
5 / 49x
e
Recenzia produktu: Myprotein Impact Whey Protein Salted Caramel 1000 g
5 / 3x
To čo som chcela som si objednala
Recenzia produktu: KetoDiet Proteínový nápoj s príchuťou lieskového orieška a čokolády na 1 týždeň (35 porcií) 1000 g
5 / 4x
Čokoládovo-lískooříškový nápoj smíchaný s jogurtem je za mně nejlepší z nápojů od KD.
Recenzia produktu: MyoTec I Love BIO Protein, Natural 1.4 kg
5 / 3x
Výborná chuť a složení bez balastních látek v BIO kvalitě. Prozkoumal jsem hodně podobných produktů a tento má snad nejvyšší množství BCAA. Objednávám již několikáté balení. Naprostá spokojenost.
Recenzia produktu: Prom-In Pentha pro balance dóza írska čokoláda 2250 g
5 / 3x
Jsem spokojená s příchutí a rychlostí dodání.
Recenzia produktu: Prom-In PenthaPro Balance Vanilka 2250 g
5 / 2x
výborná chuť, zloženie atď..
Recenzia produktu: KetoDiet 3-týždňové proteínové nápoje Medium 1. krok 105 porcií 105 ks
5 / 4x
Vrele odporúčam, mám s výrobkom vynikajúce skúsenosti.
Recenzia produktu: KetoDiet Proteínový nápoj s príchuťou jahody a banánu na 1 týždeň (35 porcií) 1000 g
5 / 4x
Nápoj je výborný a zhubla jsem po něm 14 kg za 3 měsíce

Produkty z kategórie Proteínové nápoje sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. V kategórii Proteínové nápoje nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov. Pozrite sa na produkty z kategórie Proteínové nápoje zoradených od najpredávanejších.