Mandle - Jogurt (1 produktov)

Nie je orech ako orech. A mandle sú toho dôkazom. Ide totiž o kôstku plodu, podobne ako pri marhuli. Na rozdiel od jadra marhule je ale mandľová kôstka nielen jedlá, ale aj dobrá a zdraviu prospešná.

Čo obsahujú mandle a prečo ich (ne)jesť

Okrem …

Zobraziť viac

Nie je orech ako orech. A mandle sú toho dôkazom. Ide totiž o kôstku plodu, podobne ako pri marhuli. Na rozdiel od jadra marhule je ale mandľová kôstka nielen jedlá, ale aj dobrá a zdraviu prospešná.

Čo obsahujú mandle a prečo ich (ne)jesť

Okrem toho, že sú mandle výborným pomocníkom na posilnenie nervovej sústavy a zníženie únavy, obsahujú tiež veľa vitamínov, vápnika a horčíka. Sú bohaté na proteín, ale aj zdraviu prospešné tuky, ktoré pomáhajú znižovať cholesterol. Pre naše telo sú veľkým prínosom, podporujú svalovú hmotu, znižujú napätie a pomáhajú pri depresiách.

Máme však dve skupiny mandlí – sladké a horké. Tie horké obsahujú toxické kyanogénne látky, ktoré pre človeka nie sú vo väčšom množstve bezpečné. Nemusíte sa ale báť, v balení orieškov, ktorý zaobstaráte v bežnom obchode na tieto „horčiaky“ nemáte šancu naraziť.

Koľko ľudí, toľko chutí

Mandle u nás zaobstaráte vo všemožných úpravách, na ktoré si len spomeniete. Pokiaľ uprednostňujete čistú orechovú chuť, určite vás nesklamú mandle nelúpané, lúpané, blanšírované, pražené alebo vo forme múky, ktorá je ideálna napríklad do pečenia. Máte radi výraznejšie chute? Potom by pre vás mohli byť tým pravým orechovým údené mandle. Všetkým milovníkom sladkého urobíme radosť mandľami v čokoláde, cukre alebo obalené v škorici.

Zákazníci hodnotia najlepšie rady Allnature. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Allnature Mandle v mliečnej čokoláde s cukrom 100 g.

Mixit Mandle v jogurte, 1 x 240 g

Môžete mať v pondelok 15. 4.
Mandle - Jogurt - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Mandle - Jogurt ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Mandle - Jogurt na 98 %
Recenzia produktu: Allnature Mandle trojfarebné 100 g
5 / 1x
Kupúvam tento tovar, mandle sú lahodné.
Recenzia produktu: Snäksy Mandle natural 1000 g
5 / 10x
Very good
Recenzia produktu: Mixit Mandle v jogurte, 1 x 240 g
5 / 6x
Rychlé dodání, úžasná chuť.
Recenzia produktu: Allnature Mandle v horkej čokoláde 500 g
5 / 1x
místo mandlí v čokoládě byly v balení kešu v čokoládě
Recenzia produktu: Poex Choco Exclusive Mandle v horkej čokoláde 700 g
5 / 3x
Na chudnutie dobrý, príjemná chuť.
Recenzia produktu: Farmland Mandle natural 200 g
5 / 2x
Skvelo chutí . . .
Recenzia produktu: Wolfberry Mandle lúpané medium 500 g
5 / 5x
super
Recenzia produktu: Snäksy BIO Zmes orechov 300 g
5 / 2x
chutné a zdravé
Recenzia produktu: Najtelo Mandle lúpané biele, 1 x 500 g
5 / 9x
moc dobré
Recenzia produktu: Najtelo Mandle natural hnedé 500 g
5 / 6x
výborné to snad není ani nutné hodnotit

Produkty z kategórie Mandle sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Mandle sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. V kategórii Mandle nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.