- Ústna hygiena
- Zubné pasty a gély
- Zubné pasty na bežné použitie
Zubné pasty na bežné použitie - najlacnejšie produkty
Zákazníci si najviac obľúbili rady Signal, Glowee a Biorepair. Pokiaľ ste si nezvolili v tejto kategórii žiadny výrobok, pozrite sa aj na kategórie Zubné pasty pre sonické kefky.
Zákazníci si najviac obľúbili rady Signal, Glowee a Biorepair. Pokiaľ ste si nezvolili v tejto kategórii žiadny výrobok, pozrite sa aj na kategórie Zubné pasty pre sonické kefky.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
Produktové rady
Zubné pasty
Abrazivita pasty (RDA)
Príchuť
Vek
Vlastnosti
Bez SLS, SLES (22) Bez fluoridu (7) Bez peroxidu (1) Vyživujúce (1) BIO (2) Vegan (12) Prírodné (16) Pre vegetariánov (1) Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky (3) Antibakteriálne (2) 100% recyklovateľná nádoba (4) Bez cukru (11) Recyklovateľné (1) Netestované na zvieratách (10) Netoxické (1) Sensitive (2) Upokojujúci (1) Bez parfumácie (1) Ochranný (11) Bez farbív (1) Bez parabénov (15) S príchuťou (2)
Veľkosť balenia
Certifikáty
54 produktov
3,29 €3,49 €
-5 %
Anti-Caries Professional Junior zubná pasta 75 ml
0,44 € / 10 ml
4,79 €
Prírodné prvky Integral 8 Coco White Zubná pasta 75 ml
0,64 € / 10 ml
4,79 €
Nature Elements Integral 8 Charcoal Zubná pasta 75 ml
0,64 € / 10 ml
6,19 €
Homeo bylinná zubná pasta bez fluoridu a mentolu 75 g
0,83 € / 10 g
8,09 €
Zubní pasta Anti-Caries Protection Professional 75 ml
1,08 € / 10 ml
Zubné pasty na bežné použitie - najlacnejšie produkty - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Zubné pasty na bežné použitie - najlacnejšie produkty ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Zubné pasty na bežné použitie - najlacnejšie produkty na 94 %

Recenzia produktu: Sensodyne Fluoridová zubná pasta 75 ml
5 / 8x
spokojenost - na citlivé zuby parádní, užívám po doporučení zubaře a spokojenost

Recenzia produktu: Colgate Max White One Sensational Mint Zubná pasta 3 x 75 ml
5 / 1x
Tuhle pastu miluje celá rodina , od dětí až po dospělé . Ta nesmí doma nikdy chybět . Ještě , že ji balíte po třech kusech .

Recenzia produktu: Sensodyne Repair & Protect extra fresh zubná pasta 3 x 75 ml
5 / 5x
prosím o storno objednávky.
děkuji

Recenzia produktu: Splat PROFESSIONAL SENSITIVE bioaktívna zubná pasta 100 ml
5 / 1x
👍👍👍

Recenzia produktu: Signal Prírodné prvky Integral 8 Coco White Zubná pasta 75 ml
5 / 3x
Tahle pasta je fakt výborná,díky její chuti svěžesti se vám ani nechce přestat čistit zuby.

Recenzia produktu: Elgydium ANTI-PLAQUE Zubná pasta 75 ml
5 / 5x
Nejlepsi pasta kupuji po nekolikate. Koupit se da jenom v Pilulce. Za me vynikajici

Recenzia produktu: Biorepair Advanced Active Shield zubná pasta 75 ml
5 / 1x
Dceři velmi svědčí.
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Zubné pasty na bežné použitie - najlacnejšie produktyZobraziť recenzie v kategórii Zubné pasty na bežné použitie - najlacnejšie produkty
Produkty z kategórie Zubné pasty na bežné použitie sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Zubné pasty na bežné použitie sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Zubné pasty na bežné použitie zoradené od najkvalitnejších kúskov.



