Zubné pasty pre sonické kefky (2 produktov)

Zaobstarali ste si sonickú kefku a neviete si rady, akú zvoliť zubnú pastu? Poradíme vám, na čo sa pri výbere pasty máte zamerať. K dokonale čistému a zdravému chrupu nestačí len kvalitná kefka, je potrebné zvoliť aj správnu zubnú pastu, ktorá je k …

Zobraziť viac

Zaobstarali ste si sonickú kefku a neviete si rady, akú zvoliť zubnú pastu? Poradíme vám, na čo sa pri výbere pasty máte zamerať. K dokonale čistému a zdravému chrupu nestačí len kvalitná kefka, je potrebné zvoliť aj správnu zubnú pastu, ktorá je k zubom a ďasnám šetrná a nepoškodzuje zubnú sklovinu. Zamerajte sa teda na mieru abrazivity zubnej pasty.

Abrazivita zubných pást (RDA)

Abrázia vo všeobecnom zmysle znamená mechanické narušovanie alebo obrusovanie povrchu. V stomatológii sa tento termín používa na vyjadrenie množstva abrazívnych častíc v zubnej paste, ktoré odstraňujú povrchové zafarbenie zubov. Čím vyššie množstvo pasta obsahuje, tým vyššia je aj abrazivita. Miera RDA (Radio Dentin Abrasion) zubných pást je určená štvorstupňovou škálou:

  • 0 – 70 RDA nízka abrázia
  • 70 – 100 RDA stredná abrázia
  • 100 – 150 RDA vysoká abrázia

 

Zubné pasty s vysokou hodnotou RDA spôsobujú stratu tvrdých zubných tkanív, preto sa týmto pastám vyhnite, mohli by vážne poškodiť váš chrup. Pasty pre sonické kefky v našej ponuke majú nízku / bežnú abrazivitu (do 70 RDA), ich použitie je teda bezpečné a veľmi účinné.

Vyberať si môžete hneď z niekoľkých produktov, ktoré sú veľmi šetrné voči povrchu zubov. Udržte si snehovo biely a žiarivý chrup vďaka kvalitnej zubnej paste, ktorá je špeciálne určená na čistenie zubov pomocou sonickej kefky. Okrem schopnosti dokonale vyčistiť chrupajú tieto pasty aj ďalšie skvelé vlastnosti ako napríklad zanechanie sviežeho dychu, protizápalové účinky a schopnosť bieliť zuby. Zubné pasty zanechajú vaše zuby hladké a lesklé, ďasná zdravé a váš dych dokonale svieži. Venujte svojmu chrupu tú najlepšiu starostlivosť!

Užívatelia hodnotia najlepšie značky Weleda a Woom. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Weleda Soľná zubná pasta 75 ml.

Weleda Soľná zubná pasta 75 ml

Môžete mať už dnes6,90 €

Woom Carbon+ Čierna zubná pasta 75 ml

Môžete mať už dnes5,90 €
Zubné pasty pre sonické kefky - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Zubné pasty pre sonické kefky ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Zubné pasty pre sonické kefky na 100 %
Recenzia produktu: Weleda Soľná zubná pasta 75 ml
5 / 11x
Zvláštní chuť této pasty od Weledy . Ovšem funguje jako dokonalý peeling. Zrníčka soli krásně vyčistí zoubky od kafe a čaje. Pasta má mojí pochvalu a doporučení
Recenzia produktu: Woom Carbon+ Čierna zubná pasta 75 ml
5 / 1x
100% spokojnosť

Produkty z kategórie Zubné pasty pre sonické kefky sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Zubné pasty pre sonické kefky sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Tie najpredávanejších kúsky v kategórii Zubné pasty pre sonické kefky nájdete medzi prvými.