Znecitlivujúce kondómy (1 produktov)

Čo sú to tie znecitlivujúce kondómy? Môžeme ich nazvať aj kondómy predlžujúce styk. A to nám pekne opisuje dôvod, prečo boli vyvinuté. Kto by si nechcel užiť milovanie ešte o chlp dlhšie? Celé tajomstvo znecitlivujúcich kondómov je v tom, že vďaka …

Zobraziť viac

Čo sú to tie znecitlivujúce kondómy? Môžeme ich nazvať aj kondómy predlžujúce styk. A to nám pekne opisuje dôvod, prečo boli vyvinuté. Kto by si nechcel užiť milovanie ešte o chlp dlhšie? Celé tajomstvo znecitlivujúcich kondómov je v tom, že vďaka špeciálnemu lubrikantu, obsiahnutému vo vnútri, dokážu oddialiť ejakuláciu.

Ako dlho vydrží znecitlivujúci kondóm?

Kondómy odďaľujúce vyvrcholenie majú vo vnútri lubrikant, ktorý obsahuje benzokaín. Benzokaín je lokálne anestetikum (bežne používané ako lokálny liek proti bolesti), ktoré po vstrebaní jemne zníži citlivosť špičky penisu. Keď k tomu dôjde, muž si dokáže užiť predĺžený výkon po dobu až 10 minút. Potom sa citlivosť opäť vráti.

Za ako dlho začne znecitlivujúci kondóm fungovať?

Rýchlo. Počas minúty alebo dvoch. To vám umožní sústrediť sa oveľa viac na svojho partnera a užiť si uvoľnený sex bez kŕčovitého odďaľovania vyvrcholenia.

Zákazníci najlepšie hodnotia rady Masculan. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Masculan Kondómy Long pleasure 10 ks.

Masculan Kondómy Long pleasure 10 ks

Masculan Kondómy Long pleasure 10 ks

Môžete mať už dnes
Znecitlivujúce kondómy - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Znecitlivujúce kondómy ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Znecitlivujúce kondómy na 94 %
Recenzia produktu: Pepino Long Action 3 ks
5 / 1x
Super
Recenzia produktu: Masculan Kondómy Long pleasure 10 ks
4.3 / 4x
příliš malé i pro průměrného muže

Pozrite sa na produkty z kategórie Znecitlivujúce kondómy zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Znecitlivujúce kondómy sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Znecitlivujúce kondómy zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.