Extra veľké kondómy (0 produktov)

Na veľkosti záleží. Teda čo sa kondómov týka. Aby ste si mohli užiť sex naplno, musí kondóm padnúť ako uliaty. Na výkon sa nedá sústrediť ani si ho užiť, pokiaľ vás to niekde škrtí. Teda až na výnimky, samozrejme. Naopak príliš veľký kondóm môže …

Zobraziť viac

Na veľkosti záleží. Teda čo sa kondómov týka. Aby ste si mohli užiť sex naplno, musí kondóm padnúť ako uliaty. Na výkon sa nedá sústrediť ani si ho užiť, pokiaľ vás to niekde škrtí. Teda až na výnimky, samozrejme. Naopak príliš veľký kondóm môže skĺznuť alebo narobiť ešte väčšiu paseku. V tejto kategórii sme pre vás pripravili výber kondómov vo veľkosti XL a viac. Nie ste si svojou veľkosťou príliš istí? Potom pokračujte v čítaní.

Ako zistiť správnu veľkosť kondómu?

Nájsť správnu veľkosť kondómu môže znieť zložito, ale opak je pravdou. Pokiaľ ste ešte nikdy kondómy nepoužívali, môžete si kúpiť krabičku prezervatívov štandardnej veľkosti, ktorá vyhovuje väčšine mužov. Ak chcete túto časť pokusu a omylu preskočiť, môžete svoju veľkosť určiť jednoduchým meraním. K tomu budete potrebovať iba povrázok, fixku a pravítko. Alebo krajčírsky meter.

Praktická časť:

Dôležité na určenie veľkosti kondómu sú dve hodnoty - dĺžka a obvod penisu. Obe tieto hodnoty získate pri meraní v stoporenom stave. Dĺžku meriate od koreňa penisu po jeho špičku. Obvod zmeriate tak, že vezmete povrázok a obtočíte ho okolo najsilnejšej časti svojho penisu (uprostred). Túto označenú časť povrázka premeriate pravítkom a vyjde vám obvod. Aby kondóm správne sedel, obvod penisu pri erekcii by mal byť o niečo málo väčší ako dvojnásobok udávanej nominálnej šírky kondómu.

Obvod penisu pri erekcii         Nominálna šírka kondómu         Typ kondómu

do 10 cm                                     44 – 48 mm                                   zúžený

11 - 13 cm                                   48 – 52 mm                                   štandardný

12 -. 14 cm                                  52 – 56 mm                                   štandardný

nad 14 cm                                   56 – 60 mm                                   velký, XL, XXL

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pošlite nám tip na produkt a my ho skúsime zaradiť do ponuky.

Odporučiť produkt
Nenašli ste, čo ste hľadali?

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a radi vám pomôžeme s výberom a vyhľadávaním vhodného produktu.

Potrebujete poradiť?

Tovar z kategórie Extra veľké kondómy sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Extra veľké kondómy zoradené od tých najkvalitnejších kúskov. Tie najpredávanejších kúsky v kategórii Extra veľké kondómy nájdete medzi prvými.