Kondómy s vrúbkami a výstupkami (1 produktov)

Kondómy s textúrou zvyšujú potešenie vaše aj vášho partnera. V ponuke Pilulky nájdete kondómy s drobnými vrúbkami, výstupkami aj stimulačnými krúžkami (rebrovaním). Spravidla sú vlhčené kvalitným lubrikačným gélom pre jednoduchší a príjemnejší …

Zobraziť viac

Kondómy s textúrou zvyšujú potešenie vaše aj vášho partnera. V ponuke Pilulky nájdete kondómy s drobnými vrúbkami, výstupkami aj stimulačnými krúžkami (rebrovaním). Spravidla sú vlhčené kvalitným lubrikačným gélom pre jednoduchší a príjemnejší zážitok z milovania. Vrúbkovaný povrch kondómu dokáže pocit vzrušenia niekoľkonásobne zintenzívniť. Pokiaľ vám alebo vášmu partnerovi z nejakého dôvodu nevyhovuje používanie klasického kondómu, vyskúšajte tieto textúrované. Dosť možno váš názor zmenia.

Typy textúr

  • Rebrovanie - Niektoré kondómy majú "rebrovanie" hore aj dole. Tieto stimulačné krúžky dokážu spríjemniť prenikanie.
  • Vrúbky - Pokiaľ sú výstupky na vnútornej strane kondómu, umocňuje to zážitok muža. Keď sú vrúbky na strane vonkajšej, poskytujú viac stimulácie partnerke.

Zákazníci si najviac obľúbili rady Masculan. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Masculan Kondómy Výstupky a vrúbky 10 ks.

Masculan Kondómy Výstupky a vrúbky 10 ks

Masculan Kondómy Výstupky a vrúbky 10 ks

Môžete mať už dnes
Kondómy s vrúbkami a výstupkami - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Kondómy s vrúbkami a výstupkami ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Kondómy s vrúbkami a výstupkami na 98 %
Recenzia produktu: Masculan Kondómy Dotted 10 ks
5 / 1x
Super
Recenzia produktu: Durex Pleasuremax Kondómy 3 ks
5 / 2x
Jak?
Recenzia produktu: Durex Intense Orgasmic Kondómy 3 ks
5 / 5x
Nemám čo vytknut
Recenzia produktu: Durex Kondómy Mutual Pleasure 3 ks
4.5 / 4x
Super

Pozrite sa na produkty z kategórie Kondómy s vrúbkami a výstupkami zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Kondómy s vrúbkami a výstupkami sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Kondómy s vrúbkami a výstupkami zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.