Vegánske kondómy (1 produktov)

Zodpovedná voľba pre všetkých férových milovníkov zvierat. Vegánske kondómy sú kondómy vyrobené bez akýchkoľvek živočíšnych zložiek, a ktoré neboli testované na zvieratách. Vďaka použitiu rastlinných ingrediencií sú často úplne rozložiteľné v …

Zobraziť viac

Zodpovedná voľba pre všetkých férových milovníkov zvierat. Vegánske kondómy sú kondómy vyrobené bez akýchkoľvek živočíšnych zložiek, a ktoré neboli testované na zvieratách. Vďaka použitiu rastlinných ingrediencií sú často úplne rozložiteľné v prírode. Nemusíte mať strach, ich použitie aj percento ochrany je úplne rovnaké ako pri bežných kondómoch, na ktoré ste zvyknutí.

Prírodný latex alebo žiadny kazeín

Kazeín je proteín obsiahnutý v kravskom mlieku. Pridáva sa do roztoku, v ktorom sa hotové kondómy namáčajú, aby mali hladký a jemný povrch, ako ho poznáme. Navyše väčšina výrobcov bežných kondómov testuje svoje produkty na zvieratách. Pokiaľ je vám tento spôsob výroby proti srsti, vegánske kondómy sú ideálnou alternatívou. Sú vyrobené z čisto prírodného latexu, sú šetrnejšie k pokožke a neobsahujú ani kvapku kazeínu.

Kondómy, ktoré sú 100% vegánske, sa obvykle môžu pochváliť certifikátom ako je Vegan alebo Cruelty free and vegan friendly.

Užívatelia hodnotia najlepšie značky Durex. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Durex Naturals 3 ks.

Durex Naturals 3 ks

Môžete mať už dnes
Vegánske kondómy - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Vegánske kondómy ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Vegánske kondómy na 100 %
Recenzia produktu: Masculan Kondómy Organic 10 ks
5 / 2x
Uplna spokojnost od objednania po dorucenie aj so samotnym produktom.

Pozrite sa na produkty z kategórie Vegánske kondómy zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Vegánske kondómy sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Vegánske kondómy zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.