Lieky na zápchu - Lecicarbon (2 produktov)

Pri liečbe zápchy sa v prvom rade odporúča úprava životosprávy - zlepšiť pitný režim, zvýšiť denný príjem vlákniny. Od úpornej zápchy pomôžu laxatívne pôsobiace lieky - laxatíva. Tá pôsobí rôznymi mechanizmami a ponúkame ich vo forme tabliet či kvapiek (tie pôsobia väčšinou cez noc), čaju, alebo pre najrýchlejší nástup účinku aj vo forme čapíkov.

Zobraziť viac

Pri liečbe zápchy sa v prvom rade odporúča úprava životosprávy - zlepšiť pitný režim, zvýšiť denný príjem vlákniny. Od úpornej zápchy pomôžu laxatívne pôsobiace lieky - laxatíva. Tá pôsobí rôznymi mechanizmami a ponúkame ich vo forme tabliet či kvapiek (tie pôsobia väčšinou cez noc), čaju, alebo pre najrýchlejší nástup účinku aj vo forme čapíkov.

Pre udržanie črevnej rovnováhy bez zápchy a hnačiek je veľmi dôležitá prirodzená črevná mikroflóra. Na jej doplnenie máme v ponuke široký výber prípravkov s obsahom laktobacilov a ďalších probiotických kultúr.

Zápcha najčastejšie vzniká kvôli faktorom:

Zápchu však môžu spôsobiť, tiež niektoré prípravky so zvýšeným obsahom železa, vápnika, antidepresíva alebo prípravky na spanie. Okrem vážnejších ochorení sú potom príčiny zápchy v našej mysli. Svoj významný podiel má stres, kedy je prirodzená potreba vyprázdniť sa umelo odkladaná. Nepomáha ani ponocovanie, kedy sú ľudské biologické hodiny zmätené.

Ako zmäkčiť stolicu?

Na zmiernenie zápchy môžete zvoliť lieky, ktoré obsahujú preháňadlo alebo vlákninu. Tieto prípravky pomáhajú zmäkčiť stolicu a podporujú pohyb čriev. Ďalej je vhodné konzumovať zdravú stravu, bohatú na vlákninu a dodržiavať dostatočný pitný režim.

Lieky na zápchu: Bezpečná úľava pri zápche v tehotenstve

Zápcha je bežným problémom, ktorý môže postihnúť tehotné ženy v dôsledku hormonálnych zmien a tlaku rastúcej maternice na črevá. Na zmiernenie nepríjemných príznakov môžu tehotné ženy zvoliť lieky na zápchu. Niektoré z týchto liekov nielen zmäkčujú stolicu, ale tiež pomáhajú prirodzene stimulovať črevá, čím uľahčujú pravidelné vyprázdňovanie.

Čo na zápchu v tehotenstve: Bezpečné a účinné možnosti

Pre tehotné ženy sú k dispozícii bezpečné lieky na zápchu, ktoré pomáhajú prirodzeným spôsobom vyvolať stolicu. Vyvarujte sa však silným preháňadlám a vždy sa poraďte s odborníkom. Zohľadnite aj vhodné postupy pre zlepšenie črevných funkcií, čo napomôže udržaniu pohodlia počas tehotenstva.

Užívatelia najlepšie hodnotia značky Dulcolax, Lecicarbon a Forlax. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Lecicarbon pre dospelých čapíky 10 ks.

Lecicarbon pre dospelých čapíky 10 ks

Môžete mať už dnes
4,90 €
Lieky na zápchu - Lecicarbon - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Lieky na zápchu - Lecicarbon ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Lieky na zápchu - Lecicarbon na 98 %
Recenzia produktu: Dulcolax ® 5mg 40 tabliet
5 / 2x
funguje ako ma, clovek sa fakt vyprazdni, nenavykovy, aj pre deti, lahko sa zapija
Recenzia produktu: Easylax - Harmančekovo glycerínové preháňadlo pre deti 6 x 3 g
5 / 11x
Nejlepší na vyprázdnění dítěte,když nemůže jít samovolně kakat.
Recenzia produktu: Biomedica 50% Lactulosa Sirup 500 ml
5 / 13x
e
Recenzia produktu: Galvex SUPPOSITORIA GLYCERINI sup 10 ks
5 / 4x
Spokojnosť s účinnosťou, domáci výrobca
Recenzia produktu: Lecicarbon pre dospelých čapíky 10 ks
5 / 1x
Vzdy pomoze, som velmi spokojny.
Recenzia produktu: Abbott Lactecon 200 ml
5 / 1x
Pomoc pri zápchach aj pre diabetikov
Recenzia produktu: Bisacodyl 5 mg 105 tabliet
4.9 / 7x
Šetrné a účinné projímadlo.Doporučuji.
Recenzia produktu: Laxygal 7,5 mg/1 ml, 25 ml
4.3 / 8x
Super

Pozrite sa na produkty z kategórie Zápcha zoradené od najlepšie hodnotených. Od najlacnejších produktov sme zoradili kategóriu Zápcha. V kategórii Zápcha nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.