Vodeodolné riasenky - najlacnejšie produkty (5 produktov)

Túžite po dokonalom pohľade bez ohľadu na okolnosti? Či už trávite čas pri vode, vo vlhkom škaredom počasí alebo sa chystáte do posilňovne, vodeodolná riasenka vám ho zabezpečí. Vodeodolná riasenka sa hodí tiež v teplejších mesiacoch, keď sa viac …

 Zobraziť viac

Túžite po dokonalom pohľade bez ohľadu na okolnosti? Či už trávite čas pri vode, vo vlhkom škaredom počasí alebo sa chystáte do posilňovne, vodeodolná riasenka vám ho zabezpečí. Vodeodolná riasenka sa hodí tiež v teplejších mesiacoch, keď sa viac potíme, a pre tie z nás, ktoré trápi slzenie očí (napr. kvôli alergií). Ak chcete mať vytočené riasy celý deň, tiež vám k tomu lepšie poslúži vodeodolná riasenka, keďže narozdiel od klasickej má zloženie, vďaka ktorému riasi lepšie spevní a zafixuje.

Správne a dôkladné odlíčenie je dôležité celkovo, no pri vodeodolnej riasenke obzvlášť. Riasenka počas spánku na očiach vyschne a stuhne, čo oslabuje riasy, spôsobuje ich vypadnutie a taktiež dráždi oči. Preto treba riasenku vždy večer dôkladne odlíčiť. Na vodeodolnú riasenku je najvhodnejší odličovač s olejovou zložkou. Pri odličovaní riasy nešúchajte, iba na ne priložte obrúsok/vatový tampón s odličovačom a nechajte chvíľu pôsobiť.

Hoci je vodeodolná riasenka skvelý pomocník, nie je vhodná na každodenné používanie. Je vhodné ju striedať s klasickou riasenkou. Každodenné používanie vodeodolnej riasenky, a hlavne jej odličovanie, môže oslabiť riasy.

Najlepšie hodnoteným výrobkom je Maybelline NY Lash Sensational Sky High WTP vodoodolná riasenka 6 ml. Užívatelia si obľúbili značky L'Oréal Paris, Maybelline a Gabriella Salvete.

Vodeodolné riasenky - najlacnejšie produkty - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Vodeodolné riasenky - najlacnejšie produkty ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Vodeodolné riasenky - najlacnejšie produkty na 96 %
Recenzia produktu: L'Oréal Paris Volume Million Lashes Waterproof Mascara 10.2 ml
5 / 1x
Krasne maluje a nelepi
Recenzia produktu: Maybelline NY Lash Sensational Sky High WTP vodoodolná riasenka 6 ml
5 / 6x
Doporučuji
Recenzia produktu: L'Oréal Paris False Lash Bambi Waterproof Black Mascara 2 ml
5 / 2x
Řasenka je opravdu výrazná, řasy jsou díky ní objemné, dlouhé, mají opravdu efekt umělých řas. Vodou nesmyvatelná. Je potřeba odličovat olejovým odličovačem jinak byste to ani nedostaly z řas dolů.
Recenzia produktu: Gabriella Salvete XXpress Volume Aqua Špirála 12 ml
4.3 / 3x
Kvalitná spirala

Pozrite sa na produkty z kategórie Vodeodolné riasenky zoradené od najlacnejších. V kategórii Vodeodolné riasenky nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov. Pozrite sa na produkty z kategórie Vodeodolné riasenky zoradených od najpredávanejších.