Vodeodolné riasenky

(9 produktov)

Túžite po dokonalom pohľade bez ohľadu na okolnosti? Či už trávite čas pri vode, vo vlhkom škaredom počasí alebo sa chystáte do posilňovne, vodeodolná riasenka vám ho zabezpečí. Vodeodolná riasenka sa hodí tiež v teplejších mesiacoch, keď sa viac …

 Zobraziť viac

Túžite po dokonalom pohľade bez ohľadu na okolnosti? Či už trávite čas pri vode, vo vlhkom škaredom počasí alebo sa chystáte do posilňovne, vodeodolná riasenka vám ho zabezpečí. Vodeodolná riasenka sa hodí tiež v teplejších mesiacoch, keď sa viac potíme, a pre tie z nás, ktoré trápi slzenie očí (napr. kvôli alergií). Ak chcete mať vytočené riasy celý deň, tiež vám k tomu lepšie poslúži vodeodolná riasenka, keďže narozdiel od klasickej má zloženie, vďaka ktorému riasi lepšie spevní a zafixuje.

Správne a dôkladné odlíčenie je dôležité celkovo, no pri vodeodolnej riasenke obzvlášť. Riasenka počas spánku na očiach vyschne a stuhne, čo oslabuje riasy, spôsobuje ich vypadnutie a taktiež dráždi oči. Preto treba riasenku vždy večer dôkladne odlíčiť. Na vodeodolnú riasenku je najvhodnejší odličovač s olejovou zložkou. Pri odličovaní riasy nešúchajte, iba na ne priložte obrúsok/vatový tampón s odličovačom a nechajte chvíľu pôsobiť.

Hoci je vodeodolná riasenka skvelý pomocník, nie je vhodná na každodenné používanie. Je vhodné ju striedať s klasickou riasenkou. Každodenné používanie vodeodolnej riasenky, a hlavne jej odličovanie, môže oslabiť riasy.

Najlepšie hodnoteným výrobkom je Maybelline NY Lash Sensational Sky High WTP vodoodolná riasenka 6 ml. Užívatelia si obľúbili značky L'Oréal Paris, Maybelline a Yves Rocher.

Gabriella Salvete XXpress Volume Aqua Špirála 12 ml

Vodoodolná a objemová maskara pre vaše aktívne chvíle. Jednoducho odlíčite iba odličovacím mliekom.

Môžete mať v pondelok 12. 6.5,99 €
Darček: Tetovanie ako darček.

Maybelline NY Lash Sensational Sky High WTP vodoodolná riasenka 6 ml

Nová vodoodolná predlžujúca a objemová riasenka Sky High od Maybelline New York pre riasy až do neba, teraz odolné voči všetkým nástrahám vášho dňa.

Môžete mať v pondelok 12. 6.12,56 €9,42 €
Product image

Yves Rocher Vodovzdorná špirála pre intenzívny pohľad METAMORPHOSE 8 ml

Vodovzdorná špirála pre intenzívny pohľad METAMORPHOSE, rovnako ako jej štandardná verzia, je nekompromisná, natáča a predlžuje mihalnice, aby im poskytla viditeľný objem.

Môžete mať v pondelok 12. 6.20,99 €

L'Oréal Paris False Lash Bambi Waterproof Black Mascara 2 ml

Čierna maskara s efektom umelých rias L'ORÉAL PARIS Bambi False Lash Waterproof dodá vašim očiam zvodný pohľad.

Môžete mať v pondelok 12. 6.11,93 €8,95 €

Maybelline NEW YORK Volum' Express Thw Colossal Waterproof Black Mascara 9.5 ml

Riasenka Colossal Volume Express vytvorí objem bez zlepených rias.

Môžete mať v pondelok 12. 6.7,64 €5,73 €

L'Oréal Paris Paradise Extatic Vodeodolná riasenka 6.4 ml

Vodeodolná riasenka, ktorá vďaka svojmu špeciálnemu tvaru kefky dodáva riasam maximálny objem a dĺžku. Recinový olej dodáva riasam výživu a regeneruje ich. S vodeodolnou riasenkou Paradise Extatic budú Vaše riasy neprehliadnuteľné.

Môžete mať v pondelok 12. 6.10,75 €8,06 €

L'Oréal Paris Volume Million Lashes Waterproof Mascara 10.2 ml

Klasická riasenka Volume Million Lashes od L'Oréal Paris vo vodeodolnom prevedení. Priali ste si vždy intenzívny objem a predĺžené riasy, s ktorými sa nebudete môcť báť za dažďa či horúceho počasia? Volume Million Lashes Waterproof je presne to, čo hľadáte.

Môžete mať v pondelok 12. 6.10,79 €8,09 €

NYX Professional Makeup Worth The Hype Waterproof Mascara - Vodeodolná riasenka 7 ml

Ak chcete riasy, ktoré sú výraznejšie, hustejšie a dlhšie, skrátka úchvatné celý deň, skúste riasenku Worth The Hype Volumizing & Lengthening Mascara.

Môžete mať v pondelok 12. 6.9,45 €7,09 €

L'Oréal Paris Vodoodolná maskara Air Volume Mega - Black 7.9 ml

Mega objem a riasy ľahké ako pierko! Vodoodolná maskara od L'Oréal Paris Air Volume Mega Mascara Easy Waterproof dodáva intenzívny, ľahký a vzdušný mega objem bez zaťaženia.

Môžete mať v pondelok 12. 6.10,86 €8,15 €

Pozrite sa na produkty z kategórie Vodeodolné riasenky zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Vodeodolné riasenky zoradené od najlacnejších. V kategórii Vodeodolné riasenky nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.